ПРОДАМ паливний бак на комбайн Нива 300 л.

0986204170, 0951770831

ОРГАНІЗАЦІЯ Реалізує ДТ Євро-5, Ціна 18,50 грн/літр, Тел.

(066)106-12-15, (067)613-21-76 смт.Іванівка

ПРОДАМ будинок з усіма зручностями та госп будівлями в смт Іванівка.

вулиця Українська,9 (Радянська)

(097) 147-61-74

ПРОДАМ макуху. Протеїн 24% - 2 грн/кг. тел.:

(066) 08-08-509

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ автомобіль марки Renault Megane. Авто в Іванівці. Детальніше ТУТ ВИКОНАЮ будь-які роботи по господарству. НЕДОРОГО. тел.:

(068) 45-72-934

Іванівська селищна рада закупила таблички з назвами вулиць

Іванівська селищна рада закупила таблички із зазначенням назви вулиць та номерів будинків смт Іванівка.

Найближчим часом вказівники будуть встановлені на вулицях райцентру та окремо на будівлях всіх установ та організацій.

Поділися новиною з друзями в соціальних мережах

0

Схожі матеріали

 
Випадкова публікація

Коментарі: 76

Додати коментар »

 
 
 

Отлично, теперь хоть узнаем, где какая улица у нас…

 
Любов Миколаївна
 

Які молодці! Приємно дивитись за роботою селищної ради,зразу видно, що в селі хазяйнують і горять Іванівкою. Слава Богу! І до нас дійшла Божа благодать!

 
 

.Класно. Коли будуть чіплять? Перші признаки цивілізації…..

 
 

Оле-е-е! Оле!Оле-оле!!!! Ивановка-Чемпион!!!!!! Дебелий рулит!!!!

 
 

А селищна все таблички чіпляє, то Кращий двір, то назви вулиць. Як діти малі.

 
 

Селищна всегда чимся порадує. За скільки год хотяб щось робиться. Молодці.

 
читатель
 

Попурию поцепите за то что грязью Дебелого поливает. И Романенку. Пусть стидно станет. Вся область смеется с президии райради.

 
 

А я предлагаю заказать табличку Віталі Блендамету.

 
 

Цей сайт Ромин, сам Ромчик із поссовета, фонтан, площадь, ставок, елка, квадрати, рози, обєднання громад, таблички ці. Скільки добра для людей, які на все говорять погано, а потім виявляється, що добре.

 
 

Важко буде другим на виборах Дебелого переплюнуть. Біл ше нього за всю історію Іванівки ніхто не зробив, хіба Німовець. Позорники горе керівники району бивші мабуть ядом стікають. Ну-ну….

 
 

Если дальше такими темпами то нужно будет Ивановку переименовивать на Нова Ивановка.

 
коментар
 

Хай покрасять дитячий майданчик. І поставлять пару нових фігур.

 
 

В.А. старается,еще бы фонарей побольше,возле Лелеченя и стадиона вечером тьма…

 
 

Да ..велике діло зробили, таблички. Вулиці півтора року назви поміняли, а селищна рада тільки сподобилась таблички заказать. Позорники! І радуємось як ті діти. Та краще б пориви ліквідували та ями позасипали а так як завжди показухою займаємось.

 
 

а ще краще перейменувати Іванівку на Дебілівку бо дебіли правлять селищною радою раз пішли на таке кощунство як перейменування вулиць. І шо , нам стало від цього краще жити?

 
 

Взагалі то ви праві. Краще жити не стало. Але варто пам’ятати, що ініціатива по перейменуванню вулиць йде не від селищної ради, а від Закону України.
Що ж стосується дорогоцінних радянських назв, так комуністи коли прийшли до влади особливо не цяцькалися. Перейменували що хотіли і як хотіли. Розстрілювали невгодних і підривали памятки архітектури.

 
 

Як то не стало? Шкода що в коментарі фото не вставить — до та після метаморфоз іванівської площі та самої Іванівки. Та я думаю, іванівці памятають ту убогість і адекватно можуть порівняти її з нинішнім зовнішнім виглядом селища. Не знаю, хіба тільки дибіл, вибачте на слові, може називати ту людину, яка все це зробила — дибілом.
Єдине що засмучує око — радянські будівлі, старі та обшарпані (будинок культури, адміністрація).

 
 

та не хвилюйтеся, переплюнуть Дебелого на виборах аж легко. Один проти зграї нічого не вдієш. та й солідні люди хочуть всістися в крісло голови громади. І готовляться хлопці серйозно.

 
 

досить, вже були солідні люди! і що то воно за сіра конячка, яка боїться в люди вийти? може для того щоб тебе вибрали, вже треба з людьми працювати? Чи то буде папа римський, якого треба любити тільки за те що він є??

 
 

не здивуюся якщо «серйозні люди» будуть за гречку купувати голоси

 
 

Та Боже збав нас від того, щоб Олексійовича не вибрали. Іванівці кінець тоді. Тільки щось побачили, якийся просвіт і шакальйо знову хоче все загарбать. Народ не допусте.

 
Миколаївна
 

Відчула себе людиною сьогодні коли в центрі була. Дійсно цивілізація. Віктора Олексійовича давно треба на дошку пошани.

 
 

Вован , а серйозні хлопці це хто? не сміши ради Бога.

 
 

Чи солідні? ХА-ХА

 
Источник РДА
 

Наверное так и будет. Анализируют каждый шаг и действие Виктора Алексеевича. Готовится компромат благо Дебелый своей жадностью и неразборчивостью в земельных вопросах и самозахватах дал много компры своим опонентам. Все это выстрелит в канун выборов. Знаю точно что к этому делу подключены прокуратура и народные депутаты.

 
 

та наш народ все допусте, хто більше пообіцяє. Не дай боже понадіяця тільки на народ.

 
 

Источник РДА не чуди. Компромат на кожного знайдеться

 
коментар
 

Народні депутати хай краще за собой дивляться, бо ними теж прокуратура зацікавитися може, рильця там у всім відомому пушку. Ви думаєте чого декому Дебелий мішає? До бюджету ніяк руку засунути. Наша Іванівка ім і крисам місцевим не болить.

 
 

Прокурора вже одного шо Дебелим занімався упакував Вітька. У нього компромат на місцевих божків теж є добрячий і коли стрільбу починати Вітька теж знає.

 
 

солідні люди на те і є солідними шоб ніколи першими не висовуваться зза угла…. шоб першими не получити шалбана по лобчику. Головне уміть вижидать.

 
 

Як цікаво. війна компроматів як в серіалі. Жду — не діждусь!

 
 

отож . трохи терпіння. особливо на «солідних». 🙂

 
 

Та Вітя то упакував, а тепер по теорії черговості прийшла черга упакувать його.І до бюджета він нікого не допустить. Сам буде грабувати цей бюджет, в тому числі і через свій магазин

 
 

жаба — то велика сила. да марина?

 
 

Пакував тільки ж недопакував..Майдан то ходить на свободі і кажуть дуже злий

 
голос україни
 

Оце радість! З чого ви злорадствуєте? Що корупція безсмертна?! Що вас дураків гноблять ті прокурори, села ваші оббирають до нитки, опускають простих сільських людей! А вам це чудно і цікаво! Іноді мені не жіль українців…через їхню тупість, обмеженість і бажання насрати собі в карман, а потім з’їсти.

 
 

Купувати голоса за гречку- це загальноукраїнська практика. Смішно буде, якщо наша виборча кампанія пройде чесно і прозоро. Основні фігуранти просто не готові до цього.

 
 

Спочатку молодь забиває на вибори і «бабушкі» проводять у влади гречкосіїв і бандитів. А потім молодь кепкує з того, що у владі «старіпердунинічогонероблять». З того дійсно можна сміятися…крізь сльози…

 
 

R2d2, полностью согласна с вами!

 
 

Повныстю згоден з вами. Але чому ж тоді так завзято пхати до влади одного із старих пердунів Вітю Дебелого? Не бачу логіки в цьому.

 
 

блін!! він же теж із тих!! та щось язик не повертається так сказати… «старих»…
давайте дивитися правді у вічі! хто із цих «старих» більше ділом займається!

 
 

На Дебелому не покатаєшся, не обдуриш і до землі не пригнеш. Він життя прожив і знає йому ціну. Любий молодий буде тільки вчитись і набивати шишки. Нам нема чого експериментувати. Нам треба активно піднімати Іванівку так як це робить зараз Дебелий. Погляньте! Зараз земля дрижить все робиться в Іванівці. Люди тільки дивляться і принишкли від подиву. Які там інші кандидати! По……доболи і хапуги, а для народу дуля.

 
 

Я повністю згоден з vopros.Поважаю людей які менше говорять а більше роблять.И На мій погляд все одно скільки людині років.

 
 

Жека молодец.

 
 

Источник РДА.Вас что тоже жаба прихватила и душит

 
 

Алексе, ми ж про гречкосіїв ніби говорили, ні ? Про те, хто кого ( чи кому, це вже як до вподоби) пхає мова не йшла. Люди просто висловлюють своє ставлення та коментують вчинки деяких представників влади. Погляди різняться, та це є добре — люди різні, кожен має право на своє бачення подій. Чи Ви справді думаєте, що Роман з допомогою десятка ботів маніпулює суспільною думкою? Вас ніхто не змушує голосувати за людину яка Вам не до вподоби. Взагалі-то, і тут неможливо не погодитись з vopros-ом,свої голоси люди ( принаймі розумні) будуть віддавати з огляду на вчинки майбутніх кандидатів, а не керуючись їхніми популістськими обіцянками.

 
 

Це точно .Іванівська земля інколи дрижить, але в основному від ваших фейерверків та пострілів відкриваючого шампанського, за які ви нас так дешево хочете купити.

 
 

Красиві таблички. Ось тільки назви якісь не наші, не місцеві і не степові. Чому в Іванівці не має,наприклад, вулиці С.Х.Косяка? Мабуть не достойний. Ну хто такий Косяк, і хто такий Пушкін. Він що, мало зробив для неї доброї слави? Та до нього їхали жінки з усієї області і про вашу Іванівку, доречі, тільки так і дізналися. Сумно…

 
 

Зараз мер бюджет профукае,а потом следующи теж нечего не будуть робить !.бо треба буде знову бюджет собирать.!

 
 

сват, це Вас після косяка так торкнуло?))

 
 

Дебелий типовий іванівський олігарх. Має землі, свиноферму, магазини і влада йому потрібна виключно для того, щоб кришувати та захищати свій бізнес і примножувати свої статки. Обирати головою обьєднаної громади потрібно людей, які мають управлінський досвід, але не нахапалися землі, хоча б таких як Довбня або Бабуцький. Інтелігенція за Дебелого однозначно голосувати не буде.

 
 

І хто це там у нас інтелігенція кажете? Ті хто всю жизнь при власті і ким тільки в Іванівкі не були та останнє профукали не те що щось зберегли чи збудували. В смітниках загреблися. Де ж іхні управлінські вміння реалізовані, коли навіть народ не навчили і не заставили Іванівку дбати? Єх…інтелігенція помийки….

 
 

та мовчали хоч би за Довбню. Одного не пойму хто його рекомендував главою адміністрації . Тихий алкоголік, всі знають в адміністрації що в ньогопостійно руки трусяться,нічого толком підписать не може, нашли блін керівника

 
 

Права ти Настя.Совісті в того Довбні зовсім мало. Казали що вчора на нараді заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало , а бюджет зекономимо.Можна подумать , що тыльки один вын на пару ыз стаканом работає.Сам вже доробив до пенсіі, а молоді люди у яких діти хай ідуть на вулицю.Хто б як не відносився до Каністратенка і того ж Попурія, але я навіть представить не можу, щоб вони заявили таке, завжди цінували і поважали своїх працівників.А це чмо получає 15 тисяч зарплати і тільки про себе думає.

 
Источник РДА
 

Воно може бюджет і потрібно економить , але ж якби він начав скорочення із своєї родички Юльки Кривчички. Оце було б справедливо і всі аплодували.

 
 

«…заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало …»

От тут можна з ним і погодитись.

 
 

/////////////////////////////

 
 

«Педагог» , ти певно такий «педагог», як з мене балярина. Яка інтелегенція, що голосує за Б…кого? Де ти її бачив, базар хіба шо?

 
 

Воно.!\////////////

 
 

Недооцінюєте ви інтелігенцію , а даремно.А чим же поганий Бабуцький? Людина чесна, порядна, енергійна, без корупційних хвостів, як ваш Дебелий, має управлінський досвід. Вся гімназія, лікарня, пів — Іванівки, а також все Балашово, радгосп » Шотівський » проголосують за нього. Це тільки що я знаю. Та й ми проведемо роботу з батьками наших учнів . Так що йнтелігенція району зробить свій вибір на користь Бабуцького.

 
 

» педагог» за себе кажіть , а не за всіх. У мене зовсім інша інформація. А на рахунок управлінського досвіду, то не смішіть, вже бачили його «досвід» . Особливо пів Іванівки .Ой не можу , сміх та й годі.:) То була найбільша ганьба

 
 

Опаньки…от і стало все понятним. Так інтересний же гамбіт получається Популярний в районі Бабуцький буде двигатся на голову громади а Попурій Іванич буде руководить його виборчой компанієй. Інші партіі видвигать нікого не будуть щоб не мішать Сашку а будуть його підтримувати. а ти дивись 2 роки назад Попурій і Бабуцький були закляті опоненти. Недаром говорять шо в політиці немає постійних друзів і постійних ворогіва є лише постійні інтереси

 
 

а я то дивлюсяшо це вони останім часом так здружилися як рідні брати, чуть лі не обнімаюця.Діють в районій раді прямо в унісон

 
 

Та кому він потрібен, щоб його підтримувати? Мрійте, мрії іноді здійснюються…

 
 

Ну а замом у Бабуцького і главним по землі конешно буде Валік. Пазли дійсно складуються.

 
 

а че ,за Саню Бабуина проголосує багато особливо в селах. , люблять його сільські дівки і жінки. Стройний, красивий , з усами язик підвішений, та ще й представляє Юльку Тимошенко.

 
 

точно шо Бабуин

 
 

«Педагог» ви, це ще не вся гімназія. не потрібно багото на себе брать…:)

 
 

главний по землі лізе в ОТГ головою

 
 

Я беру на себе рівно стільки, скільки мене попросили мої колеги по роботі. Вважаємо за необхідне висловити свою позицію. Як ви її оцінюєте — то вже ваша справа, для нас вона не має ніякого сенсу. Кожен має право на свою думку.

 
 

Педагогу-не,ну если это не просто педагог,а целый директор,то можно и за всех подписаться (по привычке),

 
 

Ой, івнівці! Як у Вас все накручено та заплутано…

 
Алко тест
 

Ха-ха Довбня хоче скоротити штат,краще з родичів почне,а то розвів біля себе шантрапу,Кривчики, друг по стакану Пашка і Ко.Він себе напевне забув як його поперли з рда як він ходит до Каністратенка і вмоляв візьміть,ну візьміть,мітив на начальника агропромислового комплексу.А тут на тоді Рибасіка взяли.Себе не повне,а тепер розігнати потрібно,та ці працівники при любій владі були,а ти завтра на пенсію поскакаєш і що дальше,як в очі дивитись.Не думав пане голова.

 
 

Замом у Ба_-_кого буде його друг Ч_-рь,вони з ним частенько 40 градусну кока колу попивають і Вітю обсуждають

 
 

Нгголщ

 
 

Педагог, які колеги? Не сміши. Ти навіть не знаеш, що про тебе колеги говорять. А краще прислухайся. Ооойоойой

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)