Знайдено двох собак між селами Павлівка та Любимівка

сука і цуценя

098 418 69 98

ПРОДАМ насіння проса

050 957 07 81

ПРОДАМ паливний бак на комбайн Нива 300 л.

0986204170, 0951770831

ЕЖЕДНЕВНО поездки по маршруту Ивановка АС-Мелитополь АС.

ОТПРАВЛЕНИЕ с автостанции пгт. Ивановка 5.30, прибытие на автостанцию Мелитополь 7.30. Обратный рейс с АС Мелитополь в 12.30. ЦЕНА билета через кассу автостанции - 47,00 грн.

ПРОДАМ макуху. Протеїн 24% - 2 грн/кг. тел.:

(066) 08-08-509

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

АВТОЦИВІЛКА. Знижки пільговикам до 50%.

Для консультацій звертайтесь у центральне поштове відділення в смт Іванівка

ПРОДАМ автомобіль марки Renault Megane. Авто в Іванівці. Детальніше ТУТ

Іванівська селищна рада закупила таблички з назвами вулиць

Іванівська селищна рада закупила таблички із зазначенням назви вулиць та номерів будинків смт Іванівка.

Найближчим часом вказівники будуть встановлені на вулицях райцентру та окремо на будівлях всіх установ та організацій.

Поділися новиною з друзями в соціальних мережах

0

Схожі матеріали

 
Випадкова публікація

Коментарі: 78

Додати коментар »

 
 
Олег
20 марта, 2017 о 11:39 IP автора: 178.93.55.255
 

Отлично, теперь хоть узнаем, где какая улица у нас…

 
Любов Миколаївна
20 марта, 2017 о 17:04 IP автора: 95.135.184.110
 

Які молодці! Приємно дивитись за роботою селищної ради,зразу видно, що в селі хазяйнують і горять Іванівкою. Слава Богу! І до нас дійшла Божа благодать!

 
32
20 марта, 2017 о 17:11 IP автора: 95.135.184.110
 

.Класно. Коли будуть чіплять? Перші признаки цивілізації…..

 
Витьок
20 марта, 2017 о 17:16 IP автора: 95.135.184.110
 

Оле-е-е! Оле!Оле-оле!!!! Ивановка-Чемпион!!!!!! Дебелий рулит!!!!

 
кощей
20 марта, 2017 о 20:12 IP автора: 46.211.152.137
 

А селищна все таблички чіпляє, то Кращий двір, то назви вулиць. Як діти малі.

 
гость
20 марта, 2017 о 21:51 IP автора: 46.211.1.201
 

Селищна всегда чимся порадує. За скільки год хотяб щось робиться. Молодці.

 
читатель
20 марта, 2017 о 21:55 IP автора: 46.211.1.201
 

Попурию поцепите за то что грязью Дебелого поливает. И Романенку. Пусть стидно станет. Вся область смеется с президии райради.

 
виталя
20 марта, 2017 о 21:59 IP автора: 46.211.1.201
 

А я предлагаю заказать табличку Віталі Блендамету.

 
@чка
20 марта, 2017 о 22:08 IP автора: 46.211.1.201
 

Цей сайт Ромин, сам Ромчик із поссовета, фонтан, площадь, ставок, елка, квадрати, рози, обєднання громад, таблички ці. Скільки добра для людей, які на все говорять погано, а потім виявляється, що добре.

 
цікаво
20 марта, 2017 о 22:22 IP автора: 46.211.1.201
 

Важко буде другим на виборах Дебелого переплюнуть. Біл ше нього за всю історію Іванівки ніхто не зробив, хіба Німовець. Позорники горе керівники району бивші мабуть ядом стікають. Ну-ну….

 
гога
20 марта, 2017 о 23:09 IP автора: 46.211.2.22
 

Если дальше такими темпами то нужно будет Ивановку переименовивать на Нова Ивановка.

 
коментар
20 марта, 2017 о 23:11 IP автора: 46.211.2.22
 

Хай покрасять дитячий майданчик. І поставлять пару нових фігур.

 
Фонарь
21 марта, 2017 о 00:29 IP автора: 46.211.159.103
 

В.А. старается,еще бы фонарей побольше,возле Лелеченя и стадиона вечером тьма…

 
Віка
21 марта, 2017 о 09:02 IP автора: 92.113.103.194
 

Да ..велике діло зробили, таблички. Вулиці півтора року назви поміняли, а селищна рада тільки сподобилась таблички заказать. Позорники! І радуємось як ті діти. Та краще б пориви ліквідували та ями позасипали а так як завжди показухою займаємось.

 
Стас
21 марта, 2017 о 09:20 IP автора: 92.113.103.194
 

а ще краще перейменувати Іванівку на Дебілівку бо дебіли правлять селищною радою раз пішли на таке кощунство як перейменування вулиць. І шо , нам стало від цього краще жити?

 
Roman Voronov
21 марта, 2017 о 09:32 IP автора: 95.135.184.110
 

Взагалі то ви праві. Краще жити не стало. Але варто пам’ятати, що ініціатива по перейменуванню вулиць йде не від селищної ради, а від Закону України.
Що ж стосується дорогоцінних радянських назв, так комуністи коли прийшли до влади особливо не цяцькалися. Перейменували що хотіли і як хотіли. Розстрілювали невгодних і підривали памятки архітектури.

 
vopros
21 марта, 2017 о 09:57 IP автора: 130.180.209.170
 

Як то не стало? Шкода що в коментарі фото не вставить — до та після метаморфоз іванівської площі та самої Іванівки. Та я думаю, іванівці памятають ту убогість і адекватно можуть порівняти її з нинішнім зовнішнім виглядом селища. Не знаю, хіба тільки дибіл, вибачте на слові, може називати ту людину, яка все це зробила — дибілом.
Єдине що засмучує око — радянські будівлі, старі та обшарпані (будинок культури, адміністрація).

 
Вован
21 марта, 2017 о 10:27 IP автора: 92.113.103.194
 

та не хвилюйтеся, переплюнуть Дебелого на виборах аж легко. Один проти зграї нічого не вдієш. та й солідні люди хочуть всістися в крісло голови громади. І готовляться хлопці серйозно.

 
vopros
21 марта, 2017 о 10:32 IP автора: 130.180.209.170
 

досить, вже були солідні люди! і що то воно за сіра конячка, яка боїться в люди вийти? може для того щоб тебе вибрали, вже треба з людьми працювати? Чи то буде папа римський, якого треба любити тільки за те що він є??

 
vopros
21 марта, 2017 о 10:34 IP автора: 130.180.209.170
 

не здивуюся якщо «серйозні люди» будуть за гречку купувати голоси

 
.
21 марта, 2017 о 11:12 IP автора: 95.135.184.110
 

Та Боже збав нас від того, щоб Олексійовича не вибрали. Іванівці кінець тоді. Тільки щось побачили, якийся просвіт і шакальйо знову хоче все загарбать. Народ не допусте.

 
Миколаївна
21 марта, 2017 о 11:14 IP автора: 95.135.184.110
 

Відчула себе людиною сьогодні коли в центрі була. Дійсно цивілізація. Віктора Олексійовича давно треба на дошку пошани.

 
.
21 марта, 2017 о 11:18 IP автора: 178.93.39.104
 

Вован , а серйозні хлопці це хто? не сміши ради Бога.

 
.
21 марта, 2017 о 11:18 IP автора: 178.93.39.104
 

Чи солідні? ХА-ХА

 
Источник РДА
21 марта, 2017 о 11:42 IP автора: 92.113.103.194
 

Наверное так и будет. Анализируют каждый шаг и действие Виктора Алексеевича. Готовится компромат благо Дебелый своей жадностью и неразборчивостью в земельных вопросах и самозахватах дал много компры своим опонентам. Все это выстрелит в канун выборов. Знаю точно что к этому делу подключены прокуратура и народные депутаты.

 
Ольга
21 марта, 2017 о 11:45 IP автора: 92.113.103.194
 

та наш народ все допусте, хто більше пообіцяє. Не дай боже понадіяця тільки на народ.

 
.
21 марта, 2017 о 11:49 IP автора: 178.93.39.104
 

Источник РДА не чуди. Компромат на кожного знайдеться

 
коментар
21 марта, 2017 о 12:27 IP автора: 46.211.113.139
 

Народні депутати хай краще за собой дивляться, бо ними теж прокуратура зацікавитися може, рильця там у всім відомому пушку. Ви думаєте чого декому Дебелий мішає? До бюджету ніяк руку засунути. Наша Іванівка ім і крисам місцевим не болить.

 
жека
21 марта, 2017 о 12:30 IP автора: 46.211.113.139
 

Прокурора вже одного шо Дебелим занімався упакував Вітька. У нього компромат на місцевих божків теж є добрячий і коли стрільбу починати Вітька теж знає.

 
Вован
21 марта, 2017 о 13:12 IP автора: 92.113.103.194
 

солідні люди на те і є солідними шоб ніколи першими не висовуваться зза угла…. шоб першими не получити шалбана по лобчику. Головне уміть вижидать.

 
Ольга
21 марта, 2017 о 13:14 IP автора: 92.113.103.194
 

Як цікаво. війна компроматів як в серіалі. Жду — не діждусь!

 
.
21 марта, 2017 о 13:18 IP автора: 178.93.39.104
 

отож . трохи терпіння. особливо на «солідних». 🙂

 
Марина
21 марта, 2017 о 13:30 IP автора: 92.113.103.194
 

Та Вітя то упакував, а тепер по теорії черговості прийшла черга упакувать його.І до бюджета він нікого не допустить. Сам буде грабувати цей бюджет, в тому числі і через свій магазин

 
.
21 марта, 2017 о 13:32 IP автора: 178.93.39.104
 

жаба — то велика сила. да марина?

 
Вован
21 марта, 2017 о 13:40 IP автора: 92.113.103.194
 

Пакував тільки ж недопакував..Майдан то ходить на свободі і кажуть дуже злий

 
голос україни
21 марта, 2017 о 16:33 IP автора: 95.135.184.110
 

Оце радість! З чого ви злорадствуєте? Що корупція безсмертна?! Що вас дураків гноблять ті прокурори, села ваші оббирають до нитки, опускають простих сільських людей! А вам це чудно і цікаво! Іноді мені не жіль українців…через їхню тупість, обмеженість і бажання насрати собі в карман, а потім з’їсти.

 
Віка
21 марта, 2017 о 17:02 IP автора: 92.113.103.194
 

Купувати голоса за гречку- це загальноукраїнська практика. Смішно буде, якщо наша виборча кампанія пройде чесно і прозоро. Основні фігуранти просто не готові до цього.

 
r2d2
22 марта, 2017 о 09:55 IP автора: 37.55.31.149
 

Спочатку молодь забиває на вибори і «бабушкі» проводять у влади гречкосіїв і бандитів. А потім молодь кепкує з того, що у владі «старіпердунинічогонероблять». З того дійсно можна сміятися…крізь сльози…

 
Vopros
22 марта, 2017 о 10:58 IP автора: 141.0.13.123
 

R2d2, полностью согласна с вами!

 
Максим
22 марта, 2017 о 11:21 IP автора: 178.92.200.166
 

Храни меня, Боже, ибо я на Тебя уповаю….псалом 15.1
не судите друг друга алилуя..

 
Алекс
22 марта, 2017 о 13:18 IP автора: 92.113.103.194
 

Повныстю згоден з вами. Але чому ж тоді так завзято пхати до влади одного із старих пердунів Вітю Дебелого? Не бачу логіки в цьому.

 
vopros
22 марта, 2017 о 13:30 IP автора: 78.111.187.141
 

блін!! він же теж із тих!! та щось язик не повертається так сказати… «старих»…
давайте дивитися правді у вічі! хто із цих «старих» більше ділом займається!

 
жека
22 марта, 2017 о 15:23 IP автора: 46.211.159.202
 

На Дебелому не покатаєшся, не обдуриш і до землі не пригнеш. Він життя прожив і знає йому ціну. Любий молодий буде тільки вчитись і набивати шишки. Нам нема чого експериментувати. Нам треба активно піднімати Іванівку так як це робить зараз Дебелий. Погляньте! Зараз земля дрижить все робиться в Іванівці. Люди тільки дивляться і принишкли від подиву. Які там інші кандидати! По……доболи і хапуги, а для народу дуля.

 
2017
22 марта, 2017 о 15:32 IP автора: 37.55.27.135
 

Я повністю згоден з vopros.Поважаю людей які менше говорять а більше роблять.И На мій погляд все одно скільки людині років.

 
2017
22 марта, 2017 о 15:33 IP автора: 37.55.27.135
 

Жека молодец.

 
2017
22 марта, 2017 о 15:36 IP автора: 37.55.27.135
 

Источник РДА.Вас что тоже жаба прихватила и душит

 
r2d2
22 марта, 2017 о 15:48 IP автора: 37.55.31.149
 

Алексе, ми ж про гречкосіїв ніби говорили, ні ? Про те, хто кого ( чи кому, це вже як до вподоби) пхає мова не йшла. Люди просто висловлюють своє ставлення та коментують вчинки деяких представників влади. Погляди різняться, та це є добре — люди різні, кожен має право на своє бачення подій. Чи Ви справді думаєте, що Роман з допомогою десятка ботів маніпулює суспільною думкою? Вас ніхто не змушує голосувати за людину яка Вам не до вподоби. Взагалі-то, і тут неможливо не погодитись з vopros-ом,свої голоси люди ( принаймі розумні) будуть віддавати з огляду на вчинки майбутніх кандидатів, а не керуючись їхніми популістськими обіцянками.

 
Ольга
22 марта, 2017 о 17:09 IP автора: 92.113.103.194
 

Це точно .Іванівська земля інколи дрижить, але в основному від ваших фейерверків та пострілів відкриваючого шампанського, за які ви нас так дешево хочете купити.

 
BiZmark
22 марта, 2017 о 18:48 IP автора: 130.180.217.249
 

Красиві таблички. Ось тільки назви якісь не наші, не місцеві і не степові. Чому в Іванівці не має,наприклад, вулиці С.Х.Косяка? Мабуть не достойний. Ну хто такий Косяк, і хто такий Пушкін. Він що, мало зробив для неї доброї слави? Та до нього їхали жінки з усієї області і про вашу Іванівку, доречі, тільки так і дізналися. Сумно…

 
сват
22 марта, 2017 о 20:13 IP автора: 46.211.155.157
 

Зараз мер бюджет профукае,а потом следующи теж нечего не будуть робить !.бо треба буде знову бюджет собирать.!

 
r2d2
22 марта, 2017 о 21:05 IP автора: 37.55.31.149
 

сват, це Вас після косяка так торкнуло?))

 
Педагог
22 марта, 2017 о 22:30 IP автора: 92.113.103.194
 

Дебелий типовий іванівський олігарх. Має землі, свиноферму, магазини і влада йому потрібна виключно для того, щоб кришувати та захищати свій бізнес і примножувати свої статки. Обирати головою обьєднаної громади потрібно людей, які мають управлінський досвід, але не нахапалися землі, хоча б таких як Довбня або Бабуцький. Інтелігенція за Дебелого однозначно голосувати не буде.

 
людмила
22 марта, 2017 о 22:37 IP автора: 46.211.100.29
 

І хто це там у нас інтелігенція кажете? Ті хто всю жизнь при власті і ким тільки в Іванівкі не були та останнє профукали не те що щось зберегли чи збудували. В смітниках загреблися. Де ж іхні управлінські вміння реалізовані, коли навіть народ не навчили і не заставили Іванівку дбати? Єх…інтелігенція помийки….

 
Настя
23 марта, 2017 о 10:51 IP автора: 92.113.103.194
 

та мовчали хоч би за Довбню. Одного не пойму хто його рекомендував главою адміністрації . Тихий алкоголік, всі знають в адміністрації що в ньогопостійно руки трусяться,нічого толком підписать не може, нашли блін керівника

 
Марина
23 марта, 2017 о 11:28 IP автора: 92.113.103.194
 

Права ти Настя.Совісті в того Довбні зовсім мало. Казали що вчора на нараді заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало , а бюджет зекономимо.Можна подумать , що тыльки один вын на пару ыз стаканом работає.Сам вже доробив до пенсіі, а молоді люди у яких діти хай ідуть на вулицю.Хто б як не відносився до Каністратенка і того ж Попурія, але я навіть представить не можу, щоб вони заявили таке, завжди цінували і поважали своїх працівників.А це чмо получає 15 тисяч зарплати і тільки про себе думає.

 
Источник РДА
23 марта, 2017 о 11:43 IP автора: 92.113.103.194
 

Воно може бюджет і потрібно економить , але ж якби він начав скорочення із своєї родички Юльки Кривчички. Оце було б справедливо і всі аплодували.

 
r2d2
23 марта, 2017 о 11:56 IP автора: 37.55.31.149
 

«…заявив, що половину працівників адміністрації можна і скоротить , пользи выд них мало …»

От тут можна з ним і погодитись.

 
Вован
23 марта, 2017 о 13:10 IP автора: 92.113.103.194
 

/////////////////////////////

 
.
23 марта, 2017 о 13:22 IP автора: 178.93.26.226
 

«Педагог» , ти певно такий «педагог», як з мене балярина. Яка інтелегенція, що голосує за Б…кого? Де ти її бачив, базар хіба шо?

 
Марина
23 марта, 2017 о 13:58 IP автора: 92.113.103.194
 

Воно.!\////////////

 
Педагог
24 марта, 2017 о 08:21 IP автора: 92.113.103.194
 

Недооцінюєте ви інтелігенцію , а даремно.А чим же поганий Бабуцький? Людина чесна, порядна, енергійна, без корупційних хвостів, як ваш Дебелий, має управлінський досвід. Вся гімназія, лікарня, пів — Іванівки, а також все Балашово, радгосп » Шотівський » проголосують за нього. Це тільки що я знаю. Та й ми проведемо роботу з батьками наших учнів . Так що йнтелігенція району зробить свій вибір на користь Бабуцького.

 
.
24 марта, 2017 о 08:31 IP автора: 178.93.23.119
 

» педагог» за себе кажіть , а не за всіх. У мене зовсім інша інформація. А на рахунок управлінського досвіду, то не смішіть, вже бачили його «досвід» . Особливо пів Іванівки .Ой не можу , сміх та й годі.:) То була найбільша ганьба

 
Василій
24 марта, 2017 о 10:05 IP автора: 92.113.103.194
 

Опаньки…от і стало все понятним. Так інтересний же гамбіт получається Популярний в районі Бабуцький буде двигатся на голову громади а Попурій Іванич буде руководить його виборчой компанієй. Інші партіі видвигать нікого не будуть щоб не мішать Сашку а будуть його підтримувати. а ти дивись 2 роки назад Попурій і Бабуцький були закляті опоненти. Недаром говорять шо в політиці немає постійних друзів і постійних ворогіва є лише постійні інтереси

 
Депутат
24 марта, 2017 о 10:17 IP автора: 92.113.103.194
 

а я то дивлюсяшо це вони останім часом так здружилися як рідні брати, чуть лі не обнімаюця.Діють в районій раді прямо в унісон

 
.
24 марта, 2017 о 11:12 IP автора: 178.93.16.31
 

Та кому він потрібен, щоб його підтримувати? Мрійте, мрії іноді здійснюються…

 
Стас
24 марта, 2017 о 11:35 IP автора: 92.113.103.194
 

Ну а замом у Бабуцького і главним по землі конешно буде Валік. Пазли дійсно складуються.

 
Вован
24 марта, 2017 о 11:53 IP автора: 92.113.103.194
 

а че ,за Саню Бабуина проголосує багато особливо в селах. , люблять його сільські дівки і жінки. Стройний, красивий , з усами язик підвішений, та ще й представляє Юльку Тимошенко.

 
.
24 марта, 2017 о 13:11 IP автора: 178.93.16.31
 

точно шо Бабуин

 
.
24 марта, 2017 о 13:20 IP автора: 178.93.16.31
 

«Педагог» ви, це ще не вся гімназія. не потрібно багото на себе брать…:)

 
.
24 марта, 2017 о 14:04 IP автора: 178.93.16.31
 

главний по землі лізе в ОТГ головою

 
Педагог
24 марта, 2017 о 17:58 IP автора: 92.113.103.194
 

Я беру на себе рівно стільки, скільки мене попросили мої колеги по роботі. Вважаємо за необхідне висловити свою позицію. Як ви її оцінюєте — то вже ваша справа, для нас вона не має ніякого сенсу. Кожен має право на свою думку.

 
Депутат
24 марта, 2017 о 18:10 IP автора: 37.52.155.134
 

Педагогу-не,ну если это не просто педагог,а целый директор,то можно и за всех подписаться (по привычке),

 
BiZmark
24 марта, 2017 о 18:52 IP автора: 130.180.216.115
 

Ой, івнівці! Як у Вас все накручено та заплутано…

 
Алко тест
24 марта, 2017 о 19:23 IP автора: 194.50.254.171
 

Ха-ха Довбня хоче скоротити штат,краще з родичів почне,а то розвів біля себе шантрапу,Кривчики, друг по стакану Пашка і Ко.Він себе напевне забув як його поперли з рда як він ходит до Каністратенка і вмоляв візьміть,ну візьміть,мітив на начальника агропромислового комплексу.А тут на тоді Рибасіка взяли.Себе не повне,а тепер розігнати потрібно,та ці працівники при любій владі були,а ти завтра на пенсію поскакаєш і що дальше,як в очі дивитись.Не думав пане голова.

 
пепсі
24 марта, 2017 о 20:02 IP автора: 194.50.254.171
 

Замом у Ба_-_кого буде його друг Ч_-рь,вони з ним частенько 40 градусну кока колу попивають і Вітю обсуждають

 
Аноним