ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-78,

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

А ви обрали свого сімейного лікаря?

Медична реформа, започаткована урядом України, продовжує набирати оберти.

Нещодавно Верховна Рада України прийняла Закон «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів. »

Цим документом законодавець регламентує основні моменти повного державного фінансування отримання громадянами медичних послуг, або часткового відшкодування вартості медичних процедур та лікарських препаратів.

Даний закон є основним у процесі медичної реформи і фактично надає їй старт. На даний час документ направлено на підпис Президенту України, після чого він розпочне свою дію.

Згідно із основною ідеєю реформи, держава залишає за собою обов’язки із надання певного пакету медичних послуг громадянину, за кошти бюджету, і відходить від формули фінансування медичних закладів по принципу «койко-ліжка».

Тобто, держава надасть фінансування на лікування конкретних пацієнтів, а догляд та утримання за всією медичною інфраструктурою, як то будівлі лікарень, обладнання лікарів, медичний транспорт лікарень, тощо ляже на плечі місцевих громад.

Починаючи з 1 січня 2018 року, заклад де працюватиме сімейний лікар (перша ланка у схемі медичного обслуговування населення) будуть отримувати фінансування із розрахунку 370 грн на одного пацієнта. Тут варто зауважити, що кількість пацієнтів, із якими лікар може укласти договір становить не більше 2-х тисяч. Тобто річна сума фінансування медичного закладу становитиме у 2018 році 7 400 00 грн на одного сімейного лікаря, при умові, що у нього будуть договори на 2 тисячі пацієнтів.

Планується, що у 2019 році ця сума зросте до 450 грн на одного пацієнта.

Приблизно така ж схема працюватиме і у дитячих лікарів, але там буде дещо більша сума видатків із розрахунку на одного пацієнта.

У цей бюджет входять оренда кабінету, оплата роботи лікаря, медсестри (фельдшера), прості витратні матеріали та часткове покриття медичних аналізів.

Як підкреслюється у численних публікаціях на посадовців та офіційних органів — самою сильною стороною цього моменту стане вільний вибір пацієнтом свого сімейного лікаря. Для прикладу житель смт Іванівка може укласти такий договір із лікарем в смт Нижні Сірогози чи місті Генічеськ, тощо. А може і не укладати такого договору, лише тоді, у випадку звернення до лікаря, мусить сплатити за його послуги повну ринкову вартість, яка значно перевищує можливості мінімальної зарплати українця. В свою чергу держава буде перераховувати кошти на лікування людини у ту лікарню чи лікарю приватної практики з якою людина уклала договір.

Таким чином незабаром розпочнеться кампанія із підписання медичних договорів.

У Іванівській до цього йде повна підготовка. Вже зараз громадяни, які бажають укласти відповідні договори мають подати своєму сімейному лікарю копії документів, що посвідчують особу, ідентифікаційного номеру та номеру мобільного телефону.

Ці документи збираються лікарями і чекають на дозвіл на оформлення та підпис декларації про отримання медичних послуг.

У Іванівській ЦРЛ договори будуть складати три сімейних лікаря та два педіатри.

Як розповіли нашому виданню в лікарні, вже зараз іванівці активно несуть копії своїх документів на укладання договорів.

Проте і тут не обходиться без зайвих питань. Зважаючи на те, що сімейних лікарів всього троє, то вони зможуть укласти максимум 6 тисяч договорів (по 2 тис на кожного), а населення району приблизно в половину більше. І як бути тим кому не залишиться місця у Іванівських лікарів поки не відомо.

Як розповіли нашому виданню в лікарні, цей момент поки неврегульований законодавцем, проте право вибору залишається за пацієнтом. Для прикладу жителі села Новодмитрівка Друга більше орієнтуються укладати договори із лікарями в Новотроїцьку, Агайманці у Нижніх Сірогозах. Але чи будуть вільні місця у лікарів у тих районах теж питання відкрите. Цілком можливо, що у людей не буде фізичної можливості укласти договір взагалі і тоді «тримайся за гаманець».

Лікарі Іванівської ЦРЛ радять не зволікати із питанням укладання договору і приносити до лікаря у якого ви хочете обслуговуватися копії своїх документів.

Додатково:
Сімейний лікар: що вам варто знати про новації в українські медицині.

Як обрати сімейного лікаря: покрокова інструкція від МОЗ.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 20

Додати коментар »

 
 
BiZmark
23 ноября, 2017 о 14:40 IP автора: 194.50.254.168
 

Як завжди в цій державі: ВИБІР БЕЗ ВИБОРУ, або ПОШУКИ ГОЛКИ В СНОПІ СОЛОМИ…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
23 ноября, 2017 о 16:20 IP автора: 178.93.58.54
 

Романе, поясніть будь ласка Ваші слова : «…річна сума фінансування медичного закладу становитиме у 2018 році 7 400 00 грн » Це помилка ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
23 ноября, 2017 о 16:44 IP автора: 37.52.155.145
 

Почитайте більше на сайті МОЗУ http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20171030_a.html

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
23 ноября, 2017 о 16:44 IP автора: 37.52.155.145
 

У 2018 році заклад, в якому працює сімейний лікар, почне отримувати пряму річну оплату за обслуговування кожного пацієнта, який уклав з ним договір Планується, що у 2018 році середня виплата на первинній ланці складе близько 370 грн на одного пацієнта, у 2019 — 450 грн. Практика у 2000 пацієнтів може мати річний дохід від 740 000 грн до 1 000 000 грн у 2018 та від 900 000 до 1 200 000 грн у 2019. У цей бюджет входять оренда кабінету, оплата роботи лікаря, медсестри (фельдшера), прості витратні матеріали та часткове покриття аналізів. Близько половини цих коштів — видатки практики, все інше — зарплата працівників (лікаря, медсестер, фельдшерів).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Держава
23 ноября, 2017 о 19:59 IP автора: 81.23.24.139
 

Як завжди тут повно снопів без смальцю у макітрі: не потрібно ні думати ні читати ~ простіше гнівний постик капсом запиляти… якщо не подобається країна, то з неї виїзджають.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анонимус
23 ноября, 2017 о 20:51 IP автора: 185.76.10.163
 

Слава реформе что есть возможность укласть договор с другой больницей.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
23 ноября, 2017 о 21:05 IP автора: 95.132.135.105
 

Романе, тепер зрозуміло, сума становить 740 000 грн.. ти нулі невірно порахував

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Роман
23 ноября, 2017 о 21:09 IP автора: 37.73.244.216
 

Кількість нулів правильна, пробіл не там поставив.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вадим
24 ноября, 2017 о 05:05 IP автора: 91.124.242.250
 

А лікувати як і раніше будуть? За такі гроші вони вже матимуть нас три рази на день цілувати в те місце, куди свічки вставляють.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Степан
24 ноября, 2017 о 06:35 IP автора: 46.211.152.28
 

А зачем тогда такая ,,краина,, чтобы бояться в ней жить? Не переживайте, уже много выехало народу, и уедет еще больше. Кому от этого хорошо?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
24 ноября, 2017 о 15:01 IP автора: 194.50.254.168
 

Державо! Що нам робити в цій державі вирішувати нам, а не вам. А щоб людина вибирала — їй потрібно дати вибір. А ви його в вашій лікарні можете забезпечити ? Чи ви бажаєте медикокріпацтва: припишемо до нас і будеш наш ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
24 ноября, 2017 о 20:36 IP автора: 91.124.242.89
 

«А щоб людина вибирала — їй потрібно дати вибір»

Вам пропонуються лікарі всієї країни. Який ще вибір Вам потрібен? І що це за «медикокрівацтво»? Ви що, гадаєте контракт з лікарем пожиттєвий буде?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
25 ноября, 2017 о 17:39 IP автора: 194.50.254.168
 

Мені потрібно всіх лікарів в Україні об»їздити ? Виходить, хто живе біля Києва отримаєсімейного ДМН, а нам — хто попало ? У нас всього 2 дипломованих лікаря, що можуть стати сімейним лікарем; інші -вузькі специ. А населення — до 13 000.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анонимус
26 ноября, 2017 о 01:25 IP автора: 188.166.44.177
 

А что же вы хотели? Жить в Ивановке, а сервис получать как в Киеве? За нашу больницу раньше надо было думать, ее уже ни чего не спасет, все больше людей обращается за помощью в другие больницы!! И это прямая заслуга «керівництва» ЦРЛ и районной рады.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 09:27 IP автора: 91.124.242.89
 

Висмарк, я, все таки, считал Вас умным человеком. Вы, хотя-бы, прочитали в чем суть реформы? Каким боком реформа относится к тому, что в нашей ЦРБ только три «семейника», кстати, дипломированный(именно по этой специальности) только один — Татьяна Николаевна.??? И что Вам мешает «всіх лікарів в Україні об»їздити» и заключить контракт с ДМН???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 ноября, 2017 о 13:33 IP автора: 194.50.254.168
 

Читав і коменти спеців слухав. Суть зрозуміла. Проблеми в нашій країні в усіх реформах починаються на стадії втілення в життя… Починаючи від земельної, через ЖКХ і до рсввтньої та медичної. Висноввок роблю по вже (по моєму розумінню) «здійсненій» реформі міліції-поліції: форма і шеврони нові, зарплати теж — а робота — по — старому….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 15:51 IP автора: 91.124.242.89
 

» Не знаю как, но не так.» — Вы напоминаете мне одного моего старого знакомого.))
А кто сказал, что будет легко? Ну не бывает так, что бы «оп» и сразу Швейцария. Когда же вы это поймете?! Развитые страны строили свои общества десятилетиями. Мы же в самом начале пути, реформы — первые шаги на этом пути, они рассчитаны на поколения. Согласен, не все гладко но, не ошибается тот, кто ничего не делает. Поляки тоже были в шоке от реформ Бальцеровича, посмотрите где сейчас Польша, а где мы. Не просто жить во время перемен, но впереди еще очень много работы — мы строим будущее не только себе, но и будущим поколениям.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Неуважный
26 ноября, 2017 о 17:17 IP автора: 37.54.157.197
 

Доктор ! Ви ж знаєте , що в Польшу Євросоюз вклав десь 130 млрд. євро для її інфраструктурного розвитку.. Оце і є фундамент її процвітання..Ну і да..звичайно розумний аналітик Лєшек Бальцерович.! Все зійшлося один до одного..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
26 ноября, 2017 о 17:42 IP автора: 194.50.254.168
 

Так я ж не вимагаю позитивних змін сьогодні і зараз: я хочу бачити реальний план, в реальних строках по витягуванню з прірви нашої місцевої медицини. Що ми робимо, що — влада районнна, шо — ОТГешна а що -і держава. А то всі реформи зводяться до одного: затягуймо хлопці пояси. А на стільки, для чого, хто що виграє — ні чичирк…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 18:42 IP автора: 91.124.242.89
 

«…що в Польшу Євросоюз вклав десь 130 млрд. євро…»

Про так званий «план Маршалла для України» чули? Поцікавтеся.

А це https://www.facebook.com/supportmedreforminua/?fref=st для фон Бісмарку.