ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

В Іванівці відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають та Свободи. Цей день — це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Заходи з відзначення Дня Гідності та Свободи відбулись і в нашому районі.

Сьогодні в комунальному закладі «Іванівський районний будинок культури», представники трудових колективів районної державної адміністрації, її структурних підрозділів, органів місцевого самоврядування, установ, організацій та громадськість району взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Гідності та Свободи.

До присутніх із промовою звернулась заступник голови районної державної адміністрації Наталія Максак. Вона зазначила: «…У цей день ми повинні вшанувати патріотизм й мужність наших співвітчизників, які у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Ми повинні пам’ятати про героїв нашого часу».IMG 20171121 100218

Ведучі заходу нагадали всім про початок тих подій, як Євромайдан об’єднав весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності нашої держави, її розвитку в європейському співтоваристві. Як сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було – своїм життям.IMG 20171121 100054

Під час мітингу присутні вшанували пам’ять «Небесної сотні» хвилиною мовчання.IMG 20171121 104309

Іванівська РДА

Схожі матеріали

 

Коментарі: 33

Додати коментар »

 
 
Володимир Польченко
21 ноября, 2017 о 17:57 IP автора: 78.111.189.104
 

Шановні друзі, односельці! В ці дні ми згадуємо початок виникнення революції гідності на Майдані в Києві. Колишній президент України Янукович , який особисто декларував входження України до Європейського Союзу, в кінці листопада 2013 року під час саміту Україна-ЄС відмовився підписувати початок інтеграції України до Європейського Союзу. Своїми діями він позбавив намагання більшості українського народу приєднатися до цивілізованого світу, чим спровокував мирний та нечисленний протест на Майдані в Києві. Одначе, на ранок 30 листопада бандитська та антиукраїнська влада переступила дозволену межу та застосувала проти активістів із числа студентської молоді грубу фізичну силу, на яких нацькувала спецпідрозділ « Беркут». Вони лупцювали активістів до крові, до переламів, до забиття, що було перевищенням службових повноважень та карається кримінальним законодавством. Тому, ця подія збурила тисячі свідомих громадян, які вийшли на протестні акції проти свавілля влади і з недовірою до неї, яка втратила свою легітимність та мала б йти у відставку. В неділю, 1 грудня, в Києві на Майдані зібралися близько одного мільйона громадян, які йшли за покликом душі і серця. Вони йшли відстоювати своє право на гідне, щасливе життя і тільки с Європейським Союзом. За три роки при владі чужинців в Україні в людей накопичилась ненависть та презирство до влади. За ці роки , бандити розікрали мільярди коштів з держбюджету та накопичили їх на своїх закордонних рахунках, які і зараз працюють на економіку інших держав. Вони розвели нечувану корупцію, несправедливі суди, рейдерство, яке незаконно відбирали житло і земельні ділянки у громадян. Українських трударів обкрадали олігархи низькими зарплатами та допускали їх тривалі невиплати. Натомість, ці «жирні коти» на вкрадені кошти купували будинки в лондонах та парижах. Такі вже знахабнілі бандити у владній Партії регіонів засіли у Верховній Раді, де приймали вигідні для себе антинародні закони, сиділи паразитами на шиї українського народу та мали б йти геть від влади. По всій Україні люди були в розпачі. Тому, це невдоволення вибухнуло гнійною пухлиною та рознеслося по всім містам і селам України із закликом змінити владу в країні… Вітаю з днем революції ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ, шановний український народе!
« Если нация убеждается, что господствующая власть направлена не на развитие ее культурных, экономических и иных потребностей, а наоборот, на их попирание, то не только ПРАВОМ, но и ОБЯЗАННОСТЬЮ нации является СВЕРГНУТЬ такую власть и установить соответствующую национальным интересам народа»
( ВСЕОБЩАЯ ДЕКЛАРАЦИЯ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА ООН ЯВЛЯЕТСЯ СОСТАВНОЙ ЧАСТЬЮ УЧРЕДИТЕЛЬНЫХ ДОКУМЕНТОВ ООН).

 
?
21 ноября, 2017 о 18:12 IP автора: 78.111.187.100
 

Розкажи які зараз засіли

 
Вадим
21 ноября, 2017 о 19:21 IP автора: 37.54.152.220
 

В последнем тезисе явно антиправительственные призывы прослеживаются. Це зрада!

 
.
21 ноября, 2017 о 19:42 IP автора: 95.132.135.254
 

та нас уже давно «зрадылы»,150000000000 раз

 
Неуважный
22 ноября, 2017 о 08:51 IP автора: 37.54.154.161
 

Володимиру треба негайно поъхати в Барселону і трішки просвітити на рахунок документів ООН каталонців.

 
Володимир Польченко
23 ноября, 2017 о 10:51 IP автора: 78.111.189.88
 

Європейський Союз дотримуючись документів Статуту ООН та міжнародного права засудив сепаратиські дії керівни цтва Каталонії. Голосувати за незалежність Каталоніі окремим населенням цього регіону — це порушення іспанського та міжнароднрого права. Аналогічна ситуація була і в Криму весною 2014 року, де «референдум» визнано незаконним всіма цивілізованними та демократичними країнами світу.

 
VIKTOR75
23 ноября, 2017 о 13:16 IP автора: 194.50.254.168
 

блевотина..

 
Аноним
23 ноября, 2017 о 13:31 IP автора: 46.133.3.126
 

Володиру Польч . Що ви дядя мелете євроінтеграція . Де Католонія де Україна ? Нам до них як до Китая раком ідти . Хочете показать шо начітаний . Правильно написав VIKTOR 75

 
Григорiй
23 ноября, 2017 о 13:50 IP автора: 80.83.225.43
 

Как всё просто в Каталонии — сепаратизм ( мнение жителей остаётся без внимания ), как считает В. Польченко . . А вот самопровозглашенное государство( без проведение референдума ) — Республика Косово .Это демократия по — американски , значить можно исключить такой случай с Устава ООН. Удивительно , но факт .

 
Неуважный
23 ноября, 2017 о 14:08 IP автора: 37.54.157.197
 

Не зобижайте Володю Польченка . Це самий чесний і достойний мєнт за всю історію іванівської міліції!!! Але Володю ? Якщо вже ти захотів перекваліфікуватися в історика і дійсно хочеш поговорити на серйозні історичні теми по — серйозному, то і вписуйся в історичні теми теж по — серйозному , а не по — мітинговому , як любиш ти. ООН — це демократична організація, і вона не повинна вирішувати долі країн антидемократичними методами. По дєрєвєнському це звучить приблизно так: » якщо жінка перестала кохати чоловіка і вирішила пожити сама , СИЛОМІЦЬ ніхто не має права заважати їй зробити це..». А у нас що ? Якщо ООН, як організація, щось значить, то вона ,перш за все , повинна була ОСВЯТИТИ рішення Потсдамської конференції серпня 1945 року, де чорним по білому було записано , «…що післявоєнні кордони Європи священні, недоторканні і нерушимі «. А ООН що???…Дозволила з кордонів єдиної Югославії створити незалежні держави типу Сербії, Хорватії, Словенії, Македонії і т.д. Дозволила з Чехословакії зробити дві держави — Чехію і Словакію, а з двох Німеччин навпаки- одну — ФРН.На руїнах СРСР дипломатично визнала цілу купу незалежних держав , в тому числі і Україну.Якось по смішному пишете: «..голосувати за незалежність Каталонії окремим населенням цього регіону — це порушення іспанського та міжнародного права ..»А хіба ми за незалежність України 1 грудня 1991 року не голосували » окремим населенням регіону Україна » ? , чи за нас це робили десь в Якутії чи Узбекистані? І до речі, тоді ще існував Радянський Союз , як суб;єкт міжнародного права. То чи і не порушували і ми тоді міжнародне право? Чому ж тоді наш референдум визнали законним ? Та і справа навіть не в цьому. А в тому , що одним можна , а іншим НІЗЗЯ.. Саме це і породжує конфлікти.ООН сама створила прецедент, коли одним можна , а іншим ні. І основний тут прецедент, чому можна було Косово , а не можна Криму, чи Каталонії, адже у них , так як і в Косово , були проведені референдуми? От і одержується міжнародний поділ на улюблених синочків і на пасинків. А от як Кримська область із області Російської Федерації в лютому 1954 року лише по волі одного напівукраїнця Микити Хрущова потрапила до складу України, керівництво якої ой як не хотіло приймати цей «подарунок » , так це взагалі тема окремої лекції.

 
Виталий
23 ноября, 2017 о 14:19 IP автора: 178.92.16.200
 

Республіка Косово — не визнана Украіною і не тільки.Якщо конституцією краіни заборонені референдуми по відділенню окремих частин , то любі призиви до цього — сепаратизм! Он козломорді , не успіли заграбастать Крим , а вже за симпатіі до Украіни » шиють» сепаратизм!

 
Виталий
23 ноября, 2017 о 14:33 IP автора: 178.92.16.200
 

Ів..Ів..! Не знаю як в конституціях Югославіі та Чехословатчіни , а ось в конституціі СРСР було право націі на самовизначення!Ним всі і скористались. Доречі, першою була РСФСР !

 
BiZmark
23 ноября, 2017 о 14:49 IP автора: 194.50.254.168
 

Україна не визнає Каталонію лише тому, що її не пускає Крим: Україна завжди була за самовизначення націй, бо і сама так визначилася в 1991 р. А ось як потрапила в «іспанський чобіт» — починає дипломатичні реверанси. Правда, між «каталонцями» та «кримчанами» різниця, як в Україні між гагаузами та гуцулами…

 
Неуважный
23 ноября, 2017 о 15:02 IP автора: 37.54.157.197
 

Віталій! Ти мовиш за ленінське , чи за сталінське » право націй на самовизначення «? Чому ж тоді УНР не дали «самовизначитись » в !919 роцы , коли наркомом по нацыональним справам у РНК Росыъ був великий поборник «самовизначення » тов , Коба.? І за яку по- рахунку Конституцію ти мовиш , коли їх у нас було 5 штук. …і де ясно в 1 пункті було записано , шо » прав той , в кого більше прав «. Ну а більше прав , так вже історично склалося , завжди було у Кремля…І до чого всі оті Конституції окремих країн до Уставу ООн чи рішення Потсдамської конференції? І найголовніше !!!…ніколи не називай мене якимось Ів.Ів…

 
Володимир Польченко
23 ноября, 2017 о 19:25 IP автора: 78.111.189.66
 

После вторжения советских войск в Венгрию в 1956 году Генеральная Ассамблея ООН вынесла свою резолюцию об осуждении московской агрессии. За резолюцию проголосовало 55 стран, против — 8, удержались — 13. Советская Россия на эту резолюцию не обращала внимание. После вторжения советских войск в Чехословакию и Афганистан Генассамблея ООН также вынесла резолюцию о незаконном применении вооруженных сил за пределами страны, что было кричащим нарушением Устава ООН, в котором членом была СССР, и внесла свое ВЕТО, А в марте 2014 года ситуация повторилась, когда произошла аннексия Крыма с нарушением международных и украинских законов, где после резолюции с осуждением ООН и призвали прекратить свою агрессию и вывести свои войска, поддержали большинство цивилизованных стран, и лишь 11 отсталых стран, которые «подкармливались» Кремлем поддержали аннексию Крыма. И снова, уже фашистская Россия игнорировала решение международной организации. А все последующие решения ООН, РФ только одна ветовала решения для прекращения своей агрессии. Таким образом, дикая, озверелая и средневековая Россия заявив о себе — как о фашистском государстве, и стране-террориста своей агрессией шантажирует весь мир и не обращая внимание на протесты мирового сообщества продолжает воевать, пытаясь ввергнуть весь мир в свое дерьмо, в котором они сами живут всю свою жизнь. «»»»»»»» Що стосується діяльності ООН, то після кривавої агресії Кремля проти України та одноосібне ветування постанов та резолюцій з засудженням та припинення такої агресії, то все частіше висловлюються пропозиції про вдосконалення діяльности ООН

 
Аноним
24 ноября, 2017 о 02:38 IP автора: 46.133.253.37
 

все ето (бред сивої кобили в хмарний день)

 
Неуважный
24 ноября, 2017 о 08:58 IP автора: 37.54.157.197
 

От же бл…..я Россия,» фашистская террористическая страна «. От нечего делать взяла и разгромила вместе со своими союзниками ЕЩЕ БОЛЕЕ террористическое государство -ИГИЛ (исламский халифат ). Че то я ниче не пойму- террористы уже начали один с одним воевать? Не видно логики.И никак не пойму , Володя , логики твоего мышления: при чем здесь вторжение советских войск в Венгрию и Чехословакию до права наций на самоопределения? Прям какой -то винегрет в твоей голове из разных геополитических ингредиентов.Да, и забыл ты написать , что в те страны входили не только советские войска , а и немцы, венгры , болгары и т.д.

 
Quorthon
24 ноября, 2017 о 11:16 IP автора: 95.135.215.194
 

Как говорили древние: «Scientia est potentia».
Жаль, что к некоторым «ораторам», это не относиться. Вот все же любит наш человек побыть «диванным философом», историком, геополитиком, знатоком норм международного права и тд., при этом путаясь в элементарных постулатах и алгоритмах исторического процесса, приводя какие-то несусветные примеры, равноудаленные от темы вопроса, как и сам оратор.

 
Доктор Шпак
24 ноября, 2017 о 19:43 IP автора: 91.124.242.89
 

Позвольте подключиться к разговору, уважаемые политологи и историки. ))
Просто выскажу свое личное субъективное мнение, ни коим образом, не претендующее на истину в последней инстанции. И да, я его никому не навязываю, особенно, ̶Н̶е̶у̶в̶а̶ж̶н̶о̶м̶у̶ людям с легко ранимой душой.
Все, как я понял, началось с вопроса что важней – право наций на самоопределение или принцип нерушимости границ. При, казалось бы, внешнем противоречии, все объясняется, на данный момент, достаточно просто. Прежде всего, нужно уяснить, что является нерушимостью границ и территориальной целостностью с точки зрения международного права, а именно принципами хельсинкского Заключительного акта (1975 год): «Государства-участники рассматривают как нерушимые все границы друг друга… Они будут воздерживаться сейчас и в будущем от любых посягательств на эти границы. Они будут соответственно воздерживаться также от любых требований или действий, направленных на захват и узурпацию части или всей территории любого государства-участника». То есть, принцип территориальной целостности направлен исключительно на защиту государства от внешней агрессии.
Но(!),принцип территориальной целостности неприменим к государствам, не обеспечивающим равноправие проживающих в нём народов и не допускающим свободное самоопределение таких народов.
Тогда как, право наций на самоопределение, на сегодня понимаются, как право народов свободно определять их политический статус и осуществлять своё развитие в пределах государства, если государство обеспечивает такое право. Косово было обеспечено этим правом? Нет – там вспыхнул вооруженный конфликт. О правах же Каталонии в Испании может мечтать любая автономия. Плюс РФ и там «засветилась» — официально заявили власти Испании. Про Крым, я думаю, рассказывать не нужно?
У меня другой вопрос – как поступить в этой ситуации с курдами? Вроде бы имеют право на собственную страну, но проживают на территории трех государств! (???)
Потсдамская же, конференция закрепила, прежде всего, раздел территорий, который был оговорен на предыдущих встречах Большой Тройки. Наплевав при этом на маленькие страны и народы – все для себя родимых. А СССР первыми же и наплевали на её решения, согласно которым в странах Восточной Европы должны были состояться свободные демократические выборы. Но там, в едином порыве, «решили» строить социализм. И, кстати, во всех конституциях СССР была статья где говорилось: «За каждой союзной республикой сохраняется право свободного выхода из СССР.» И республики этим правом воспользовались.

 
Доктор Шпак
24 ноября, 2017 о 19:57 IP автора: 91.124.242.89
 

«От нечего делать взяла и разгромила вместе со своими союзниками ЕЩЕ БОЛЕЕ террористическое государство -ИГИЛ »

Это РФ то, разгромила ИГИЛ!? А они с ним вообще воевали, кроме сдачи Пальмиры с техникой и БК??? Это по сводкам минобороны РФ они уничтожили 100500 штабов ИГИЛ и освободили пол Сирии, а по факту кроме бомбардировок школ и больниц, да боевыми действиями против борющихся с Асадом группировок (не имеющих никакого отношения к ИГИЛ), не отличились. А еще блокируют расследование применения химоружия. Да и в этом тандеме: РФ — ИГИЛ скоро, думаю, появятся очень интересные факты.

 
Неуважный
25 ноября, 2017 о 11:09 IP автора: 37.54.157.197
 

Такое впечатление Доктор , что Вы вместе с известным спецкором Поддубным вместе работаете в Сирии.Все знаете. ! Рассказываете здесь пентагоновские басни. Пентагон можно понять.! Рухани вместе с Реджепом и В.В. грубо вытолкали его с Ближнего Востока. Вот и остается четырехзвездным генералам басни сочинять. А Пальмиру , вообще то , дважды сдавали НО И ДВАЖДЫ возвращали назад.

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 09:41 IP автора: 91.124.242.89
 

«…пентагоновские басни…»

Еще немного, и Вы начнете цитировать Чуркина про «постановочные кадры Пентагона с присыпанными мукой детьми»
Браво Ван Ваныч, Вы палитесь все громче и громче!

 
Неуважный
26 ноября, 2017 о 13:22 IP автора: 37.54.157.197
 

Слухай..Та май вже совість не чіпати покійного Чуркіна… Та невже у тобі нічого святого не залишилося, якщо починаєш розгрібати могили .Отак дійсно можуть «палитися » лише політичні збоченці з бродвеївських борделів.

 
Неуважный
26 ноября, 2017 о 13:27 IP автора: 37.54.157.197
 

А как поступить с курдами ? Да никто этого не знает , даже сами курды . Хотя …один человек знает…Пусть турки выпустят из тюрьмы Эджолана..он знает больше всех..!

 
FIX
26 ноября, 2017 о 14:29 IP автора: 46.133.67.52
 

Політичний збочинець це ти сам, пристосуванець хрінов, звик керівництву одне місце лизати, яке б те керівництво не було. Коли на майдані людей розстрілювали мабуть кричав який беркут молодець! Ти Ваня якщо великий історик то йди в школу лекції читати, а не займаєшся тут пропагандонством. Почетный пенсионер бл….

 
Неуважный
26 ноября, 2017 о 14:46 IP автора: 37.54.157.197
 

Ні ну, Фікс, чудиш…То як .Ваня » міг сам собі лизати , якщо він одночасно і був «керівництвом «..Дружи з логікою..

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 14:59 IP автора: 91.124.242.89
 

«Слухай..Та май вже совість не чіпати покійного Чуркіна…»

Мы уже на «ты» ?!
Упоминание фамилии покойного дипломата для Вас это «розгрібати могили» !? Тогда, изучая историю, получается, Вы разрываете могилы Хмельницкого, Махна, Сталина и т.д.
Странная логика…

«…політичні збоченці …»

Примите успокоительного — что-то день сегодня не задался у Вас…

 
Неуважный
26 ноября, 2017 о 17:12 IP автора: 37.54.157.197
 

Не буду заперечувати…Може і не задався день…Але ж не я , а Ви Доктор..! То і полічіть тоді мене від політичної депресії !

 
Доктор Шпак
26 ноября, 2017 о 18:52 IP автора: 91.124.242.89
 

Ліки тут прості, та, Ви, напевно, й самі їх знаєте — покиньте до біса ту політику, здайте партійний квиток та займіться улюбленною справою — вивчайте історію. Давайте вивчати її разом — я вже колись наголошував, що є цікава задумка по роботі з архівами (при бажанні проінструктую більш детально), на що у мене самого не вистачає ні «рук» ні часу. Засядте, в решті-решт, за мемуари — я думаю, Вам є що розповісти про минуле Іванівки. А, судячи з Ваших спортивних публікацій, було б цікаво, принаймні мені, Вас почитати.

 
Неуважный
27 ноября, 2017 о 08:53 IP автора: 37.54.157.197
 

Доктор ! Да Вы меня что , толкаете на скользкий путь дезертирства? Как я могу в такой сложный и ответственный момент для нашей Родины , а особенно для нашего района, бросить на пол — пути своих однопартийцев , которые искренне верят мне? Никогда!!! Такого позора я не переживу. Хотя признаюсь — Ваше предложение очень интересное и актуальное и я его обязательно рассмотрю , но уже после президентских и парламентских выборов 2019 года. Надеюсь , Вы же никуда не спешите? А историю, в том числе и историю футбола , я изучаю ежедневно , так что потеря квалификации мне не грозит.

 
88(())
27 ноября, 2017 о 13:48 IP автора: 78.111.187.15
 

Іван Ів. і Микола Мик. , обожнюю читати ваші мемуари…. Вибачте , НЕУВАЖНИЙ і ДОКТОР ШПАК !

 
Неуважный
27 ноября, 2017 о 14:28 IP автора: 37.54.157.197
 

Авансом дякую…але я » Неуважний » , ще ніяких мемуарів не писав..У мене ще все попереду.! За Ів. Ів.відповідати не можу , БО Я Є НЕ ВІН!

 
Yu
28 ноября, 2017 о 22:42 IP автора: 46.133.223.102
 

Блин . страна нуждалась в патриотах ///////// рожала дураков