ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

В Іванівці відзначили День працівника сільського господарства

17 листопада в Іванівській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня працівника сільського господарства.

На  святкування зібралися посадовці, керівників агропідприємств і прості працівники сільського господарства.

Після частування гостей караваєм до них із вітальним словом звернулися голова Іванівської РДА Сергій Довбня, голова районної ради Людмила Павленко та заступник начальника — начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Микола Рибка,

Вони подякували аграріям за плідну працю та побажали сприятливої погоди, щедрих урожаїв, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів.

Під час святкування кращим аграріям району було вручено грамоти.

Потому всі присутні могли переглянути концерт у виконанні працівників Іванівського районного будинку культури та почастуватися пригощаннями, які приготували працівники Іванівського аграрного ліцею.

Іванівська РДА.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

Додати коментар »

 
 
 

Що тиск на журналіста закічився чи то був шантаж?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Кого ж мені шантажувати?
Щодо тиску, такий факт має місце. Своїми діями хочу показати, що на сайті не буде ні білих ні чорних. Тут всі публічні особи одинакові.
Будь-які спроби в той чи інший спосіб вплинути на редакційну політику сайту матимуть зовсім зворотній ефект. Навіть до того, що я готовий закрити цей сайт, але не буду якимось чином надавати преференції тим чи іншим особам.

Разом з тим хочу подякувати всім хто телефонував і цікавився проблемою. Дійсно друзів у сайту багато. Свою підтримку пропонували такі люди, що я б і не міг подумати.
Дякую друзі!!!!
СН був є і буде таким як він є. Тут буде максимум правдивості і свободи слова. Кістьми ляжу, але не дам його перетворити на черговий місцевий брехунець з одними лиш поздоровленнями і публікаціями в дусі «Ах».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома, спасибо что вернулись. А то было чувство, как будто близкого человека потеряли. Нельзя же так! Вы в ответе за тех, кого приручили))))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дякую!!! Працюю для вас!
Саме цікаве, що б’юсь за те, щоб люди мали можливість сказати і навіть мені всипати перцю 🙂

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Насправді, нічого особливого окрім цього дешевого фортецю, від тебе, Ромцю, не чекали. Ти може чекав, що тобі на поміч ринуться десятки журналістів на чолі з Тарасом Бузаком? А воно…бач, ні…. Вся справа в тому, що без цього сайту ти нікому не цікавий і наразі, ти це зрозумів. От і добре. А за обливанням брудом в коментах на своєму сайті слідкуй, бо колись обличчя тобі підставляють і зникнуть на журналістську помийку. А насамкінець, питаннячко… Як Дебелий може не помічати, що брудні коментар про нього, його сина, дружину, його роботу, справи, про Щасливу, Бабіжаєву, Попурія виснуть і він типу не встигає їх підчищати. А от прізвище Хураскін/Хураскіна зникають за секунду, а замість них рисочки///////. Здається Дебелий змію на грудях пригрів, лазутчика тримає в селищній раді.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дешевого фортелю (вибачте описка).

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Обличчя підчистять і зкинуть на журналістську помийку.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома партизан в тилу врага.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
пересічний
 

Ниче, Рома, держись. Гавкающих исподтишка много, но такой ты вправду один. А толпа реально страшна серостью и низкими помыслами, как то мурло , что высокоумными словами грязную душу выше изливало. Думаешь времена средневековых костров прошли? Дай волю жлобствующему ворью — устроят погром и праздновать на свежих могилах сядут.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Поважна крапка. Ви не орієнтуєтесь у світі медіа. Як би мені потрібен був би кіпіш я б його зробив би. Повірте, я знаю як його влаштувати. Стосовно того що я нікому не потрібен без цього сайту, я це розумію. Рівно як і з цим сайтом.
Ви мені нового нічого не розповіли.
Стосовно Дебелого. Який би бруд не був, а він набрав 87% на виборах. Нагадайте мені скільки відсотків набрали його конкуренти, які були менш медійними?
Сказати точно яка заслуга із цих відсотків належить тій гласності завдяки СН ми не знаємо і не можемо дізнатися.
Але є один об’єктивний факт, що набрано такий відсоток голосів який ще жоден політик в районі не набирав.
А про справи Іванівського району знають дуже далеко за його межами. Ви думаєте в інших громадах немає здобутків і досягнень? Є і навіть такі які вам не снилися. Але про них чомусь мало хто знає. Не скажете чому?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

П.РОМАНЕ ! Як добре, що ви повернулися: день як рік тривав…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дякую за підтримку!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не дуже та «крапка» і поважна. Як на мене, то з її інформорваності та бруду це ображений тобою, Романе, «мєстній брєхунец» серце собі крає .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Любов Миколаївна
 

УРА!!!!!! Нарешті можна спокійно дихати. Ромочко, від учора ми з сестрою декілька раз бідкалися стосовно закриття сайту. Я мешкю в селищи, вона в іншій області, але новини читаемо одинаково регулярно. Для нас, ти як ліхтарик, як промінець. Тримайся, те, що робиш ти, це важка праця, бути в потрібному місці, в потрібний час, зафіксувати, сфотографувати, обробити , донести до нас, чи свята, чи вихідні, ми чекаємо новин, і ми їх маємо. Чи не це робить честь Романові??? Так, і не тільки це. Тож , Ромчику, як кажуть -собаки гавкають, а караван іде. У медалі дві сторони, і цей факт не змінити, так що будь готовий і до зворотніх відгуків. Хоча… впевнена, ти готовий на всі сто. Ми з тобою.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ивановка просто настолько прогнила что не воспринимает новшеств, у руля тихие старпёры которым кипиш не нужен. (РДА, РРАДА, ЦРЛ). Им бы дальше решать на тихаря вопросы района, а тут Рома со своим сайтом мешает это делать. Общественность начинает видеть истинное лицо тех, кто сидел раньше в тени. Этот сайт, обратная связь с населением. Перед тем как поступить с гражданами, местные шишки будут думать что это может повлиять на их прямиком через этот сайт. А что касается комментариев, то про хорошего человека плохо не напишут!!! А если у тебя нет врагов, то в этой жизни ты ни хрена не стоишь!!! А Роме успехов, он молодой талант которых правда Ивановка выплевует благодаря старым управленцам и комунякам! Я думаю Роме лучше освещать на сайте все факты давления/угрозы. Что б люди знали своих «героев» и могли вовремя отреагировать на это.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Щиро вам дякую за підтримку!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Романе до який журналістві ти відносишся?Продажний чи Правдивий?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Неуважный
 

Залишилося якесь відчуття недосказаності, адже Роман не довів справу до логічного кінця. За кадром залишилися ті персони з іванівського «істеблішменту «, яким по праву можна навісити ярлик гонителів свободи слова. Чому не названі їх прізвища , конкретні факти тиску на сайт? Комусь це вигідно і мабуть хтось же заказав такий тиск . Якщо такі люди є, то це досить тривожний симптом в суспільно — політичному житті району. Адже свобода слова — це основна цінність в цивілізованому демократичному суспільстві. А ще семимильними кроками йдемо в Європу? Та кому ми там потрібні з такими пещерними принципами.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Добрий день! Романе дякуємо за повернення сайту !! Чекаємо на початок роботи Іванівського радіо- так вже хочеться почути інтервю з видатними іванівцями, вірші написані місцевими поетами, новин про сьогодення Іванівки.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Крапка, а ведь я тебя вычислил)))

Позволь спросить … нет, не так … позволь дать тебе повод задуматься — а КАКИМ МЕСТОМ ты держишься на работе?

Кажется, на помойке больше шансов оказаться у тебя, чем у самобытного журналиста ))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бульдозер
 

Брехунець повернувся… привіт тобі писака.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

ОЧЕНЬ РАДА ЧТО САЙТ ВОЗВРАТИЛСЯ РОМАН ТАК ДЕРЖАТЬ

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дякую за вашу позицію!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com