ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продається 2-кімнатна квартира на другому поверсі по вул.Українській

098-413-13-65

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

СПА-салон "Анталія" пропонує послугу нарощування вій від 150 грн. Запрошуємо! смт Іванівка, вул. Таврійська 12а

073-149-56-94

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ мотоцикл "Муравей" та мотоблок 9 л.с.

тел: 068-451-00-54

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

В Іванівці відзначили День працівника сільського господарства

17 листопада в Іванівській районній державній адміністрації відбулися урочисті заходи до Дня працівника сільського господарства.

На  святкування зібралися посадовці, керівників агропідприємств і прості працівники сільського господарства.

Після частування гостей караваєм до них із вітальним словом звернулися голова Іванівської РДА Сергій Довбня, голова районної ради Людмила Павленко та заступник начальника — начальник відділу агропромислового розвитку управління економічного, агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Микола Рибка,

Вони подякували аграріям за плідну працю та побажали сприятливої погоди, щедрих урожаїв, успіхів, достатку, здійснення планів та задумів.

Під час святкування кращим аграріям району було вручено грамоти.

Потому всі присутні могли переглянути концерт у виконанні працівників Іванівського районного будинку культури та почастуватися пригощаннями, які приготували працівники Іванівського аграрного ліцею.

Іванівська РДА.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

Додати коментар »

 
 
Аноним
19 ноября, 2017 о 18:35 IP автора: 194.50.254.169
 

Що тиск на журналіста закічився чи то був шантаж?

 
Roman Voronov
19 ноября, 2017 о 18:46 IP автора: 37.73.247.8
 

Кого ж мені шантажувати?
Щодо тиску, такий факт має місце. Своїми діями хочу показати, що на сайті не буде ні білих ні чорних. Тут всі публічні особи одинакові.
Будь-які спроби в той чи інший спосіб вплинути на редакційну політику сайту матимуть зовсім зворотній ефект. Навіть до того, що я готовий закрити цей сайт, але не буду якимось чином надавати преференції тим чи іншим особам.

Разом з тим хочу подякувати всім хто телефонував і цікавився проблемою. Дійсно друзів у сайту багато. Свою підтримку пропонували такі люди, що я б і не міг подумати.
Дякую друзі!!!!
СН був є і буде таким як він є. Тут буде максимум правдивості і свободи слова. Кістьми ляжу, але не дам його перетворити на черговий місцевий брехунець з одними лиш поздоровленнями і публікаціями в дусі «Ах».

 
Зоя
19 ноября, 2017 о 19:37 IP автора: 130.180.217.116
 

Рома, спасибо что вернулись. А то было чувство, как будто близкого человека потеряли. Нельзя же так! Вы в ответе за тех, кого приручили))))))))

 
Roman Voronov
19 ноября, 2017 о 19:52 IP автора: 37.73.247.8
 

Дякую!!! Працюю для вас!
Саме цікаве, що б’юсь за те, щоб люди мали можливість сказати і навіть мені всипати перцю 🙂

 
.
19 ноября, 2017 о 20:06 IP автора: 46.211.103.139
 

Насправді, нічого особливого окрім цього дешевого фортецю, від тебе, Ромцю, не чекали. Ти може чекав, що тобі на поміч ринуться десятки журналістів на чолі з Тарасом Бузаком? А воно…бач, ні…. Вся справа в тому, що без цього сайту ти нікому не цікавий і наразі, ти це зрозумів. От і добре. А за обливанням брудом в коментах на своєму сайті слідкуй, бо колись обличчя тобі підставляють і зникнуть на журналістську помийку. А насамкінець, питаннячко… Як Дебелий може не помічати, що брудні коментар про нього, його сина, дружину, його роботу, справи, про Щасливу, Бабіжаєву, Попурія виснуть і він типу не встигає їх підчищати. А от прізвище Хураскін/Хураскіна зникають за секунду, а замість них рисочки///////. Здається Дебелий змію на грудях пригрів, лазутчика тримає в селищній раді.

 
.
19 ноября, 2017 о 20:08 IP автора: 46.211.103.139
 

Дешевого фортелю (вибачте описка).

 
.
19 ноября, 2017 о 20:11 IP автора: 46.211.103.139
 

Обличчя підчистять і зкинуть на журналістську помийку.

 
Аноним
19 ноября, 2017 о 20:18 IP автора: 194.50.254.169
 

Рома партизан в тилу врага.

 
пересічний
19 ноября, 2017 о 20:23 IP автора: 178.94.69.215
 

Ниче, Рома, держись. Гавкающих исподтишка много, но такой ты вправду один. А толпа реально страшна серостью и низкими помыслами, как то мурло , что высокоумными словами грязную душу выше изливало. Думаешь времена средневековых костров прошли? Дай волю жлобствующему ворью — устроят погром и праздновать на свежих могилах сядут.

 
Roman Voronov
19 ноября, 2017 о 20:26 IP автора: 37.73.247.8
 

Поважна крапка. Ви не орієнтуєтесь у світі медіа. Як би мені потрібен був би кіпіш я б його зробив би. Повірте, я знаю як його влаштувати. Стосовно того що я нікому не потрібен без цього сайту, я це розумію. Рівно як і з цим сайтом.
Ви мені нового нічого не розповіли.
Стосовно Дебелого. Який би бруд не був, а він набрав 87% на виборах. Нагадайте мені скільки відсотків набрали його конкуренти, які були менш медійними?
Сказати точно яка заслуга із цих відсотків належить тій гласності завдяки СН ми не знаємо і не можемо дізнатися.
Але є один об’єктивний факт, що набрано такий відсоток голосів який ще жоден політик в районі не набирав.
А про справи Іванівського району знають дуже далеко за його межами. Ви думаєте в інших громадах немає здобутків і досягнень? Є і навіть такі які вам не снилися. Але про них чомусь мало хто знає. Не скажете чому?

 
BiZmark
19 ноября, 2017 о 20:39 IP автора: 78.111.185.188
 

П.РОМАНЕ ! Як добре, що ви повернулися: день як рік тривав…

 
Roman Voronov
19 ноября, 2017 о 20:43 IP автора: 37.73.247.8
 

Дякую за підтримку!

 
!!!
19 ноября, 2017 о 21:21 IP автора: 5.254.65.84
 

Не дуже та «крапка» і поважна. Як на мене, то з її інформорваності та бруду це ображений тобою, Романе, «мєстній брєхунец» серце собі крає .

 
Любов Миколаївна
20 ноября, 2017 о 00:26 IP автора: 165.227.151.134
 

УРА!!!!!! Нарешті можна спокійно дихати. Ромочко, від учора ми з сестрою декілька раз бідкалися стосовно закриття сайту. Я мешкю в селищи, вона в іншій області, але новини читаемо одинаково регулярно. Для нас, ти як ліхтарик, як промінець. Тримайся, те, що робиш ти, це важка праця, бути в потрібному місці, в потрібний час, зафіксувати, сфотографувати, обробити , донести до нас, чи свята, чи вихідні, ми чекаємо новин, і ми їх маємо. Чи не це робить честь Романові??? Так, і не тільки це. Тож , Ромчику, як кажуть -собаки гавкають, а караван іде. У медалі дві сторони, і цей факт не змінити, так що будь готовий і до зворотніх відгуків. Хоча… впевнена, ти готовий на всі сто. Ми з тобою.

 
Анонимус
20 ноября, 2017 о 02:58 IP автора: 188.166.42.41
 

Ивановка просто настолько прогнила что не воспринимает новшеств, у руля тихие старпёры которым кипиш не нужен. (РДА, РРАДА, ЦРЛ). Им бы дальше решать на тихаря вопросы района, а тут Рома со своим сайтом мешает это делать. Общественность начинает видеть истинное лицо тех, кто сидел раньше в тени. Этот сайт, обратная связь с населением. Перед тем как поступить с гражданами, местные шишки будут думать что это может повлиять на их прямиком через этот сайт. А что касается комментариев, то про хорошего человека плохо не напишут!!! А если у тебя нет врагов, то в этой жизни ты ни хрена не стоишь!!! А Роме успехов, он молодой талант которых правда Ивановка выплевует благодаря старым управленцам и комунякам! Я думаю Роме лучше освещать на сайте все факты давления/угрозы. Что б люди знали своих «героев» и могли вовремя отреагировать на это.

 
Roman Voronov
20 ноября, 2017 о 08:16 IP автора: 37.52.155.145
 

Щиро вам дякую за підтримку!!!

 
ВК
20 ноября, 2017 о 08:29 IP автора: 130.180.208.74
 

Романе до який журналістві ти відносишся?Продажний чи Правдивий?

 
Неуважный
20 ноября, 2017 о 09:13 IP автора: 37.54.154.161
 

Залишилося якесь відчуття недосказаності, адже Роман не довів справу до логічного кінця. За кадром залишилися ті персони з іванівського «істеблішменту «, яким по праву можна навісити ярлик гонителів свободи слова. Чому не названі їх прізвища , конкретні факти тиску на сайт? Комусь це вигідно і мабуть хтось же заказав такий тиск . Якщо такі люди є, то це досить тривожний симптом в суспільно — політичному житті району. Адже свобода слова — це основна цінність в цивілізованому демократичному суспільстві. А ще семимильними кроками йдемо в Європу? Та кому ми там потрібні з такими пещерними принципами.

 
Іванівка
20 ноября, 2017 о 09:13 IP автора: 178.94.254.61
 

Добрий день! Романе дякуємо за повернення сайту !! Чекаємо на початок роботи Іванівського радіо- так вже хочеться почути інтервю з видатними іванівцями, вірші написані місцевими поетами, новин про сьогодення Іванівки.

 
!!!
20 ноября, 2017 о 10:07 IP автора: 178.93.13.49
 

Крапка, а ведь я тебя вычислил)))

Позволь спросить … нет, не так … позволь дать тебе повод задуматься — а КАКИМ МЕСТОМ ты держишься на работе?

Кажется, на помойке больше шансов оказаться у тебя, чем у самобытного журналиста ))

 
Бульдозер
20 ноября, 2017 о 15:45 IP автора: 46.211.3.117
 

Брехунець повернувся… привіт тобі писака.

 
людмила
22 ноября, 2017 о 07:42 IP автора: 91.235.28.68
 

ОЧЕНЬ РАДА ЧТО САЙТ ВОЗВРАТИЛСЯ РОМАН ТАК ДЕРЖАТЬ

 
Roman Voronov
22 ноября, 2017 о 08:24 IP автора: 37.52.155.145
 

Дякую за вашу позицію!