ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Персонал Іванівської районної ради зменшиться

Персонал Іванівської районної ради зменшиться до 10 чоловік.

Такий проект рішення райради оприлюднено на її сайті.

Депутатам пропонується затвердити структуру виконавчого апарату райради у кількості 10 чоловік. Таким чином чисельність працівників райради зменшиться на три одиниці.

Відповідно до проекту рішення, в апараті райради будуть ліквідовані такі штатні одиниці як:  заступник голови райради, один головний спеціаліст райради (у тексті рішення не зрозуміло, із якого напрямку,  юрист комунальної власності чи інформаційних технологій) та прибиральниця службових приміщень.

СТРУКТУРА

виконавчого апарату Іванівської районної ради

№ п/п Назва структурного підрозділу та посади Кількість штатних одиниць
1. Голова районної ради 1
2. Керуючий справами виконавчого апарату районної ради 1
3. Головний бухгалтер виконавчого апарату районної ради 1
4. Головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради 1
5. Головний спеціаліст виконавчого апарату районної ради 1
6. Завідувач господарства 1
7. Водій 1
8. Сторож 3
Всього 10

Схожі матеріали

 

Коментарі: 20

Додати коментар »

 
 
Аноним
15 ноября, 2017 о 17:31 IP автора: 194.50.254.171
 

Дякувати іванівській отг перші звільнення пішли

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
15 ноября, 2017 о 18:34 IP автора: 130.180.208.195
 

це так створюють робочі місця. треба рахувати скільки скоротили а скільки створили.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
15 ноября, 2017 о 18:40 IP автора: 194.50.254.171
 

-3 рабочих места,это только начало,так держать,а как языком рассказывали за отг

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
15 ноября, 2017 о 19:06 IP автора: 91.124.242.89
 

Може я чогось не розумію, але яке відношення має ОТГ, перша сесія якої відбудеться тільки завтра(!), до скорочення працівників райради?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
15 ноября, 2017 о 19:23 IP автора: 194.50.254.171
 

Диб.л,не было отг не было сокращение а это только начало,со следующего года начнут закрывать школы и дет садики,в марте закроют Лелеченя

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
777
15 ноября, 2017 о 19:26 IP автора: 95.132.135.105
 

а тепер для всіх г….їдів, все що не трапиться — винувата ОТГ

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
15 ноября, 2017 о 19:38 IP автора: 194.50.254.171
 

33% виконавчого апарату Іванівської районної ради-сторожа! Так ось яка штатна одиниця найважливіша…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
:::::::::::::::::::::
15 ноября, 2017 о 20:27 IP автора: 78.111.187.20
 

Ясний … Сторожа на 1-му місті

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
*
15 ноября, 2017 о 20:32 IP автора: 78.111.187.20
 

Якщо є вільні місця в Світлячку , то нащо тримати два садочки . Треба звезти в один . І з Новомиколаївки пятьох дітей можно возити в Іванівку , з Українського возять десять в Семенівку і всі довольні.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
15 ноября, 2017 о 20:40 IP автора: 194.50.254.169
 

Та краще всю Новомиколаївку перевезти в Іванівку.А територію населеного пункту розпахать.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ррр
15 ноября, 2017 о 20:58 IP автора: 188.166.39.81
 

У кого же это такая точная информация по садике «Лелеченя»!!!???????????

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
икс
15 ноября, 2017 о 23:38 IP автора: 46.133.79.126
 

Насчет Новониколаевки насмешил серьезно . По правде скоро так и будет и не только в нашем районе , по всей Украине село вимирает . Будут хутора , а потом и те исчезнут .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Правда
15 ноября, 2017 о 23:46 IP автора: 80.240.128.62
 

Люди чого ви так переживаєте за районну раду? Вона взагалі навіщо? Розумники ану підкажіть чім вони займалися и що корисного зробили? Деякі робітники в робочій час взагалі їздили агітувати за одного з кандидатів в ОТГ. Всі такі важні, а як звернешся за допомогою так всі в кущі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
икс
16 ноября, 2017 о 00:11 IP автора: 46.133.79.126
 

ПРАВДА твоя правда . Райрада кем и чем управлять ? Фермеру указаний не надо сами знают что да как производства ни какого нет в районе . Помощи почти 0 . Штат охренеть . Помощники ,специалисти . По чем специ ? Но а сокращать как обично уборщиц сторожей .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Шотов
16 ноября, 2017 о 06:40 IP автора: 178.94.36.82
 

Та чи не зрозуміло, люди добрі, негативні коментарі пишуть або представники райадміністрації або старі комуністични пер…..ни, які б хотіли сидіти як Брєжнев в кріслі до самої смерті.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
16 ноября, 2017 о 15:34 IP автора: 130.180.220.225
 

Правда — як завжди — права….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
))))
16 ноября, 2017 о 15:34 IP автора: 46.211.146.14
 

Тупицы вы .крысы тыловые.идите коров лудше пасите.там толку от вас больше будет.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
BiZmark
16 ноября, 2017 о 18:40 IP автора: 130.180.220.204
 

І правда, підем «лудше» корів пасти: вони більше корсті дають та мовчать, коли їх доять….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
16 ноября, 2017 о 19:03 IP автора: 178.62.208.24
 

О боже, та вних 3 сторожі, а з під носу рози крадуть, та техніку з гаражів. ((((( Якбі це було в часника вже давно на робітника все повісили.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анонимус
16 ноября, 2017 о 20:27 IP автора: 188.166.36.209
 

У больничке тоже много сторожей, а банкомат когда то обчистили:)