ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам 10-и кубову вертикальну бочку. Висота 5 м, та шнековий маслопрес

096-081-58-08

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

РЕАЛИЗАЦИЯ новогодних подарков оптом и в розницу для школ и садиков. Огромный выбор! Магазин "Смак"

098-029-29-95,

Зніму! квартиру або кімнату у смт. Іванівка.

050-010-77-92.

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

Продам пшеницю "КЛАРИСА". Дворічка. Строк посіву осінь-весна. 4 тис грн/1 т.

050-957-07-81

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ будинок по вул Кібенка (Леніна)(0,27 га), 5 кімнат, літня кухня, госп. будівлі, пічне опалення, двір асфальтований та трикімнатну квартиру у центрі: котел твердого палива, перший поверх, 57,5 кв.м.

тел: 050 215 76 49

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Агайманська школа відзначила свій день народження

У нас не буденна зустріч,

Це свято школи, це урочистий зліт.

Бо нашій рідній школі – 40,

Тож усміхніться, друзі, веселіш.

Нашій школі – 40!

Вона ще молода, повна сил, красується на всю околицю. Це священна домівка, а в ній велика наша родина, велика сім’я: працівники школи, учні, випускники. 40 років – це вже історія. Історія – це дорога. У кожного начебто своя, але спільна для людей, об’єднаних єдиною справою.

У цей день школа мала особливо святковий вигляд: розвішані яскраві кульки, фотографії з життя учнів минулих років, святково вбрана актова зала. І навіть похмура погода не завадила святковому настрою всіх присутніх. Гості шукали на фотографіях себе та знайомих, згадували свої шкільні роки, ділились враженнями. Адже сорокаліття для людини – це океан емоцій, що сповнений перемогами, поразками, успіхами вже власних дітей, внуків, правнуків. Панувала  надзвичайно тепла та щира атмосфера. Саме таким був задум організаторів свята, які зробили для випускників своєї школи свято спогадів та спілкування із давніми друзями, що не бачилися по десятку років. До уваги гостей було представлено презентацію «Сторінками історії», святковий концерт учнів школи.IMG 2644

Іванівська рда

Схожі матеріали

 

Коментарі: 26

 
 
Інкогніто
11 ноября, 2017 о 13:40 IP автора: 136.0.231.157
 

У людей праздник , это хорошо

 
Фотима
11 ноября, 2017 о 13:42 IP автора: 23.27.244.133
 

Це неправда наша школа святкувала 35 річчя у 2012 році. Був шикарний концерт ,який готував колектив школи.Правда подарунки не збирали по селу. І про Ірину Миколаївну це неправда вона чесна людина.І гарний вчитель,якого люблять та поважають діти. У кожного в шафі є свій скелет,і якщо копнути то неодного скелета можно знайти в шафі Єльцової Раїси

 
Колектив ЗОШ Агайманы
11 ноября, 2017 о 14:03 IP автора: 130.180.208.106
 

Фотима,ты наверно и есть //////////..за что тебя выгнали с директора школы??а??открой свое личико Гульчитай. Конечно Вам не будет нравиться Михайловна,бо она честный человек,школу не обкрадала,и умом по лучше за тебя..Компьютеры додому не ворует со школы,а и не только компьютеры…………………………….!!!!!!А до склета тебе еще очень далеко..похудай Буренка

 
Колектив ЗОШ Агайманы
11 ноября, 2017 о 14:08 IP автора: 130.180.208.106
 

И покажы хоть одну дитину, яка тебе поважає !!!!!!!!!!!

 
BiZmark
11 ноября, 2017 о 14:12 IP автора: 130.180.218.198
 

Гайманці! Щиро вітаю Вас з Вашим маленьким громадським святом. Правильно робите- якщо свято не йде до нас, ми зробимо його самі. Успіхів Вам і всій ВАШІЙ ГРОМАДІ у ваших починаннях.

 
Фотима
11 ноября, 2017 о 20:22 IP автора: 194.50.254.168
 

При чому тут Ірина Миколаївна? У вас що комплекс не полноценності якщо підписуєтесь «Колектив Агайманської ЗОШ»? Яке значення має зовнішній вигляд «похудай» .Люди всі одинакові не дивлчись на свій зовнішній вигляд : чи товсті,худі,криві,горбаті всеодно вони залишаються людьми…
Якщо це «»Колектив Агайманської ЗОШ» то який це в бісах колектив якщо ви обдиваєте один одного брудом? Чи взагалі він там є?

 
ьььььььььььь
11 ноября, 2017 о 20:37 IP автора: 130.180.209.52
 

колектив супер-пупер. нафіга так і празднувать ?

 
Інкогніто
12 ноября, 2017 о 08:50 IP автора: 23.27.244.159
 

Колектив ЗОШ Агайманы де Ви навчалися і який предмет Ви викладаете , якщо неможете висловити свою думку на одній мові. І що Вам такого зробив клан Тріщевих що Ви обливаете їх брудом. І наврд чи Ви працюете в цій школі, інакше б Ви знали хто із них був на своему місці і заслуговуе на повагу. А якщо про скелетів в шкафу то Михаловну краще зовсім не говорити , бо стіни шкафів уже давно тріщать від натовпу скелетів.

 
XXXXXXXXXXXX
12 ноября, 2017 о 10:29 IP автора: 130.180.209.241
 

о придурки агайманські

 
1111111111111111
12 ноября, 2017 о 11:22 IP автора: 130.180.209.24
 

Ага,/////////// зацепило..Куда ты лезла в директора,если ты не можешь детей научить,/////////…А при Михайловне порядок в школе,она не директора деткам а вторая мать..добрая..школу так отделала,ремонт,постоянно праздник..наконец то в спортзале окна сделала..а в отличии от некоторых Раиса Михайловна отчитывается за каждую копейку..И не ровняй воровка себя с нашим директором..за 40 лет это первое день рожденья школы..Позор Вам

 
Фотима
12 ноября, 2017 о 11:51 IP автора: 194.50.254.168
 

Вот именно отделала.Скажите хоть одно она сделала своими руками? Пальцем показать это может даже ребенок.Школа должна сказать спасибо Сушку В.Н. и депутатскому корпусу. Последние три года сельский совет очень хорошо помогает школе. «Спортзал она сделала» — своими руками ? Для тех кто в танке это второй юбилей — 35 лет ,40 лет.И что сделала » ваш » директор для юбилея. Если она такая замечательная почему на юбилей не приехали высокопоставленные ?

 
ЪЪЪ
12 ноября, 2017 о 12:25 IP автора: 130.180.209.24
 

А почему при Трищах сельский совет не помогал??Почему они пальцем не показывали..А потому что они себе все в караман,для них школа была это бизнес,за что их и выгнали..дети бегали в холодных спортзалах,на улицу в туалет.И это все заслуга Михайловны.За каждую копейку она в ответе.А по поводу 35 лет такого никто не слышал…а вот 40 все село загремело,до слез было.И праздник был для села и села,но не для высокопоставленных..

 
Неуважный
12 ноября, 2017 о 13:39 IP автора: 37.54.154.161
 

» Навіть у сні мимоволі ,я повторяю слова.Рідні мої Агаймани , квітка моя степова.! » Зі святом Вас , шановні агайманські педагоги! Особисте вітання своїй давній ,добрій знайомій Раїсі Михайлівні, жінці з широкою душею і добрим серцем! Ви мов ті сонечки освітлюєте своїм учням шлях до вершин знань. А до Сонця , як відомо ,ніякий бруд не пристає.

 
Фотима
12 ноября, 2017 о 14:36 IP автора: 194.50.254.168
 

На счет туалетов, в школе есть внутренние туалеты на они находятся в аварийном состоянии. Дети туда еще не ходили а они все уже текут и не работают.Так куда потратили деньги? Почему поставили дешевую сантехнику? За что заплатили такие деньги ? Если наши дети до сих пор бегают в туалет на улицу.Спортзал до сих пор холодный ,но благодаря сельским фермерам которые подарили обогреватель он может быть станет теплым.Если им позволят его включать.Так как в школе установили бойлеры для красоты , их ни разу не включили и бедные техперсонал моют полы в холодной воде.Так в чем заслуга вашего директора?

 
Порядок
12 ноября, 2017 о 15:53 IP автора: 130.180.212.29
 

А в чем заслуга в Трищах и Теплыхи??если всего этого не было вообще..Зависть плохое качество.А по поводу денег уже бы помолчали,не Вам учить Михайловну..она честна что не скажешь про вас кланов…

 
#################
12 ноября, 2017 о 16:01 IP автора: 78.111.186.174
 

і правда , придурки агайманські , цей віслв чув з давних давен , а він до цих пір актуальний !

 
.........
12 ноября, 2017 о 17:07 IP автора: 130.180.212.29
 

Ну,вот ты Фатима и открыла свое личико..от куда да бы кто знал что твориться в школе..что почем и т.д..ну понизили тебя,распелась.Так сиди там ///// тихо и молчи..

 
Лира
12 ноября, 2017 о 17:31 IP автора: 194.50.254.169
 

Який бруд!35-річчя ми також добре святкували,був змонтований фільм про школу до сліз проникливий.В цьому році,дійсно,ніхто не приїхав,ну то й що?Були колеги з інших шкіл,громадськість Сушко В. М.Прекрасний концерт,спогади,теплі погляди випускників .хіба цього мало?МИ навіть прослухали записи 1977 року,коли школа відкривалась і Виступали там люди яким було 40,10,15 років ,а зараз їм 80,50,55 років…всі вони працюють в школі,от так співпало,Рідна школо,з Днем народження!

 
Лира
12 ноября, 2017 о 19:22 IP автора: 194.50.254.169
 

Рома,видали увесь цей бруд.Адже діти читають,навіщо так позорити вчителів,та й ще дуже багато тут брехні.ПРО охоту комент удалили ,бо боїтесь начальство,а на вчителів можна гонити?

 
Позор
12 ноября, 2017 о 20:12 IP автора: 130.180.212.29
 

Та все и так знали,что ты ///// из себя представляешь..не для кого это не новость..все и так уже прочитали..И какая здесь брехня?

 
Roman Voronov
12 ноября, 2017 о 20:31 IP автора: 37.73.236.104
 

В темі про полювання був комент особистого характеру. В цій темі я теж підчищав коменти де називалися прізвища.

 
позор
13 ноября, 2017 о 07:03 IP автора: 188.166.59.232
 

какой позор

 
вася
13 ноября, 2017 о 11:49 IP автора: 130.180.211.63
 

Та опозорились на все село..та не нужно было так в открытую писать про ////////// .
Как вот теперь дальше ///////// работать в школе,смотреть в глаза детям,родителям,людям.
Они же будут смеяться в спину.
Хоть знаете,все и так знали в селе что они из себя представляют.
ПОЗОР еще какой.

 
Лира
13 ноября, 2017 о 14:03 IP автора: 194.50.254.169
 

А в школу приходите такие все хорошие,любезние.так в глаза скажите,а не по углам нікайтесь.Позора никакого нет,сами ві не чуть не лучше ,раз опустились до сплетен.

 
филя
13 ноября, 2017 о 14:07 IP автора: 188.166.52.183
 

Михайловна, ну нашли святую и чесную аж прет. ми же знаем что ремонт, постройки все за счет сельсовета. А куда же она девает школьние деньги ето же немало 10 тисяч за год?

 
356
13 ноября, 2017 о 14:11 IP автора: 188.166.52.183
 

Ну хватит поливать грязью всех. Наша бабушка просто класс при ней такое затишье