ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ А/М "Таврїя" 1992 р.в. у доброму стані, після ремонту. смт Іванівка.

050-788-51-74

фото ТУТ

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

КОБЕЛЬ кавказкой овчарки ищет подругу для вязки (5 лет. Чистокровный).

095-729-24-33

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

В Іванівці з’явилися дорожні затори

Як відомо нашим читачам, поблизу іванівської гімназії будується заїзна кишеня для того, щоб шкільні автобуси могли безперешкодно саджати і висаджувати своїх пасажирів.

Будівництво зупинки вже на фінальній стадії, і тут виявилась інша проблема. Батьки іванівських гімназистів, які підвозять свої дітей на автомобілях, зранку займають кишеню під парковку, а шкільний як зупинявся на проїжджій частині, так і зупиняється, тому що на зупинці, яка будувалася для нього, місця тепер немає.

Від таких справ на цьому місці почали з’являтися дорожні затори.

Подивитися, як це було сьогодні зранку, можна в нашому відео.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 10

Додати коментар »

 
 
Костянтин
08 ноября, 2017 о 09:05 IP автора: 95.134.124.12
 

До бардюра більше метра, зад на дорозі… просто бог парковки. Треба ставить знак, і наносити відповідну розмітку, яка інтуітивно підкаже одноклєточним, що це місце для автобуса. І штрафувать недоходчівих.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
ххх
08 ноября, 2017 о 13:55 IP автора: 107.167.105.130
 

Хто це так паркуется, дальнобойщик начинающий?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Super
08 ноября, 2017 о 15:50 IP автора: 138.68.95.192
 

//////////////// . Да и с чего Вы решили что будет по другому?Чему удивляетесь?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ато
08 ноября, 2017 о 18:35 IP автора: 46.133.172.161
 

Так ширина цього карману лише 4 метри. А довжина більшості авто понад чотири метри(ну окрім зазу), одже кожен авто трішки буде залишатися на проїзджій частині. Тепер питання тому хто побудував це — враховувати таку маленьку дрібничку хіба не потрібно було? Й відразу відповідь — хто там може думати, головне до виборів забабахать. А виправити це можна легко — нанісши розмітку під кутом. Так що подивимось чим закінчиться будівництво цього обєкту. Ну і наостанок я думаю всі здогадались що прізвище власника чорного авто починається на П і він був депутатом сел ради

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
08 ноября, 2017 о 18:42 IP автора: 37.73.227.229
 

Одна поправка, це заїзний карман саме для автобусів, для посадки і висадки пасажирів, а не парковка.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
VIKTOR75
08 ноября, 2017 о 19:41 IP автора: 194.50.254.168
 

Блин, ну не Ивановка, а прямо мегаполис какой то)спасибо сайту..поднял настроение на ночь)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
123
08 ноября, 2017 о 21:00 IP автора: 188.166.79.147
 

«Одна поправка, це заїзний карман саме для автобусів, для посадки і висадки пасажирів, а не парковка» Тоді навіщо там встановлено знак 6.4 «Парковка (парковочное место)»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анонимус
09 ноября, 2017 о 00:33 IP автора: 188.166.71.198
 

Ато, ти що дурень? Мабуть теж там паркуєшся? ЦЕ ПОБУДОВАНО ДЛЯ АВТОБУСА!!! Перечитай ПДР, паркуватися треба так щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
1
09 ноября, 2017 о 12:13 IP автора: 85.203.17.254
 

Анонимус, погоджуюсь з тобою. АТО такі дурень. )) А на мазді ще більший дурень, як тідмітив Костянтин: «просто бог парковки» )))))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
7568
09 ноября, 2017 о 22:38 IP автора: 37.52.154.234
 

ні, ну так зробіть жовту зигзагоподібну розмітку на зупинці зі знаком 5.41 «Місце зупинки автобуса», тоді і можна буде називати когось порушником ПДР…

P.S.Краще би в п’ятницю поменше комунальних робіт проводили по вул.Таврійській (Енгельса), ось там то затори частіше трапляються