Мелітопольський суд визнав Іванівські дороги аварійними

Житель міста Мелітополь, проїжджаючи дорогою Мелітополь-Одеса (М14), поблизу села Дружбівка Іванівського району вскочив у халепу.

Рухаючись трасою на повному ходу, у його автомобіля Mitsubishi L200 відкрився капот, який  пошкодив дах його ж автомобіля.

На місці події правоохоронці склали на водія адміністративний протокол за статтею 124 КУпАП , оскільки, на думку правоохоронців,  чоловік не переконався в технічній справності автомобіля перед виїздом, чого вимагають правила дорожнього руху, що і стало причиною .

Водій не погодився із правоохоронцями і подав до суду позов щодо скасування постанови про накладення штрафу по зазначеному протоколу.  Свою позицію чоловік пояснив наступним:

через поганий стан дороги на ділянці поблизу с. Дружбівка Іванівського району, де він часто їздить у службовій необхідністі, унаслідок чергового потрапляння автомобіля у яму на цій дорозі, у автомобіля, яким він керував, не витримало кріплення капоту (скоба), яке відірвалося, капот під час руху автомобіля відкрився і пошкодив дах. Порушником себе не вважає, оскільки під час цієї поїздки автомобіль перебував у технічно справному стані і тому, що сталося, він не міг ніяким чином запобігти.

Дослідивши матеріали справи, мелітопольський міськрайонний не знайшов у протоколі правоохоронців того, яка саме несправність призвела до пошкодження транспортного засобу, і, як наслідок, порушення правил дорожнього руху водієм.

Натомість

Причини відкривання капоту внаслідок відриву його кріплення через погане дорожнє покриття , на яке посилається ОСОБА_1, є більш імовірними.

На цьому суд закрив провадження у справі, бо у ній відсутній склад правопорушення.

Таким чином чоловік довів, що не винен. Залишилося з’ясувати, хто ж все таки винен і повинен відшкодувати вартість ремонту автомобіля?

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

Цікаво було б дізнатися прізвище того дебільного «правоохорнця» який склав такий протокол. Це ж яким треба бути моральним уродом, щоб чоловіку, який і так через наші дороги влетів на великі гроші, ще й штраф виписати. Це виходить, що якщо я влечу в якусь яму на наших іванівських «дорогах» і в мене відірве колесо, то скажуть сам винен — не переконався в технічній справності автомобіля перед виїздом чи не вибрав безпечну швидкість.
Ну що тут скажеш: Дебіли, бл…ь

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

L200 это не москвич, у него капот просто так не откроется. Встретились дурак который складал протокол и наши дороги, интересно гаишник наш был?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вы внемательно прочитайте. На полном ходу. L200 и подумайте сами какая скорость была. Тут любая деталь дже на ровной дороге не выдержит. Собдюдайте скоростной режим!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Серж вероятно тот кто составлял протокол, так и записал : на полном ходу (80, 100, 130, 160, 200 км/ч, нужное подчеркнуть) вьехал колесом в углубление на проезжей части, чем умышленно причинил ущерб имуществу, не соблюдая скоростной режим:))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com