ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

Продається будинок: смт Іванівка. вул. Соборна, 198,

тел. 097-363-83-53

Продам пшеницю 2-кл -120 т. та пшеницю 3кл. 430 т

тел 050-497-10-63

Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Гроші та Товар в кредит від Смарт Фінанс. Адреса відділення: смт Іванівка вул Соборна,2. маг. "Меблі та килими"

050-414-97-18

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

Виконаю будь-які будівельні та ремонтні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-78,

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Декларації кандидатів — не все так просто

На початку кампанії з подачі документів кандидатів у депутати та голову Іванівської громади в іванівському істеблішменті розгорілася широка дискусія стосовно декларацій про майно, які мають подавати кандидати на виборні позиції громади.

Додавала проблем цьому питанню нестиковка у виборному та антикорупційному законах. Ці два документи по-різному тлумачать декларації та методи їх подачі.

СН не лишився осторонь цього процесу та попросив прояснити позицію Національного агентства запобігання корупції.

На жаль, агентство тільки 9 жовтня надіслало відповідь.

Позиція агентства однозначна: тільки електронна. Усі кандидати подають декларацію кандидата на посаду незалежно від того, чи подавав кандидат щорічну декларацію, передбачену законодавством для посадовців і депутатів.

Далі без коментарів.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
І. ПОПУРІЙ
11 октября, 2017 о 10:36 IP автора: 37.54.157.57
 

А ніхто не знає , де дівся » Доктор Шпак » ?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
11 октября, 2017 о 12:04 IP автора: 94.178.207.176
 

Що значить «де дівся…»?
А де він мав би бути?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
11 октября, 2017 о 13:03 IP автора: 37.54.157.57
 

Та хто його знає..? Адже зараз осінь…могли й улетіти в теплі края…!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
11 октября, 2017 о 14:03 IP автора: 178.94.48.93
 

Мне кажется, нет я почти убежден! У Ивана Попурия раздвоение личности. Доктор Шпак и Иван Попурий — это одно лицо за ширмочкой.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
11 октября, 2017 о 14:17 IP автора: 94.178.207.176
 

«… Доктор Шпак и Иван Попурий — это одно лицо за ширмочкой.»
))) …даже и не знаю, что сказать… но я давно так не смеялся)))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
11 октября, 2017 о 14:22 IP автора: 94.178.207.176
 

«…могли й улетіти в теплі края…!» )))
Остаёмся зимовать… https://www.youtube.com/watch?v=PDoKGiEL5aM

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
11 октября, 2017 о 14:39 IP автора: 37.54.157.57
 

Дуже радий , що Ви залишаєтесь з нами ..!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
11 октября, 2017 о 15:32 IP автора: 94.178.207.176
 

…не перестаю смеяться над «раздвоением» личности)))… Доктор Джекил и мистер Хайд)) Стивенсон нервно курит в сторонке))
Ну, Вы, блин, даёте… «Павлины, говоришь… Хех!» (с)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
11 октября, 2017 о 15:36 IP автора: 37.54.157.57
 

Да не обращай внимание..у кого то началось осеннее обострение..Павлины ? Не ..Меня как — то больше волнует вот та тарелка с черной икрой..!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
11 октября, 2017 о 16:11 IP автора: 37.54.157.57
 

Ну він же був головним тренером у цьому циклі, так що доля його вини є.Тренер збірної Ісландії зумів же знайти серед 300 тисяч жителів цієї країни 11 хлопців, які вміють забивати , а Андрій Миколайович серед 40 млн . жителів України — ні. Ну давайте тоді Вас зробимо винним , якщо не заперечуєте.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
11 октября, 2017 о 17:14 IP автора: 94.178.207.176
 

Зараз у нас бойовий склад, навіть, бразильці є)) от тільки, як виявилося, проблема з форвардом… може, Шеві потрібно було б пригадати молодість та вийти на поле?))
Так, частка вини тренера, звичайно ж є, без цього ніяк. Сам був не у захваті від його призначення на цей відповідальний пост.
Гадаєте, треба його змінювати після першої ж невдачі? Можливо, надати ще одну спробу? А, можливо, він піде й сам…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. ПОПУРІЙ
12 октября, 2017 о 09:45 IP автора: 37.54.157.57
 

На мій погляд,нехай працює до чемпіонату Європи 2020 року..