В Іванівці висловили подяку депутату ВР Сергію Хланю за допомогу

Під час святкування Дня Іванівки керівництво селищної ради висловило подяку Депутату Верховної Ради України Сергію Хланю за допомогу в реалізації різних проектів як на території селища, так і на території району.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук пише секретар Іванівської селищної ради Вікторія Щастлива

В ході святкування Дня селища Іванівка, представники Іванівської селищної ради та мешканці селища щиро дякували Народному депутату України Сергію Хланю та Херсонській ОДА , в особі Андрія Гордєєва, за підтримку та залучення державних коштів на розвиток соціальної інфраструктури, створення комфортних умов в освітніх закладах смт Іванівка. Тільки протягом останніх двох років, в селищі Іванівка проведено повну заміну віконних та дверних блоків в ясла-садках «Лелеченя», «Світлячок», встановлено нові вікна в будівлі Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 та розпочато роботи із впровадження заходів з енергозбереження у будівлі Іванівської гімназії (опорного закладу освітнього округу Іванівського району Херсонської області).

Нагадаємо, за бутності депутатом Верховної ради України Сергію Хланю вдалося завести в Іванівський район чи не найбільшу суму державних інвестицій на розвиток інфраструктури в новітній історії району.

Окрім проектів, зазначених у дописі Вікторії Щастливої, Сергій посприяв капітальному ремонту Нововасилівського водогону.

У цей час нардеп активно зайнявся модернізацією магістрального водогону Іванівського міжрайонного водного господарства.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
 

Драсьте, проснулися дякувать. Згадали після того як голова райради вчора сказала, що це не дебелого заслуга, а треба дякувать Хланю. Знайдіть хоч одну подяку до вчора протягом двох років. Фу, сраколизи. Вибори ж на носі

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А чого не поздирали захисну плівку з вікон — як прилипне, потім не віддерете….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я так підозрюю, що дана публікація повинна щезнути, як щезли ранішні де Хланя критикували люди.
Ясна річ — через неабияку скромність нардепука

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аноним
08 октября, 2017 о 16:41
Звісно добре робити справи,особливо язиком,коли Хлань зробив спортивну площадку,вибив гроші на всі вікна школах та дитячих садочках,коли в школу №2 поставили компьютери (Японці)а хтось просто пропіарився на цьому фрні.Ось тобі і справи.Хтось добивається а хтось просто піариться.
Після цього коментарю наша доблесна Віта вспомнила всетаки перед виборами про нашого депутата.
Цікава дівуля,колм пані Цици…ка з нею поругалась через місяць вона вручала їй грамоту,після того як побойкотували з паном Браг..м йому також вручали грамоту,напевне хотілось загладити свої грішки

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

При чому Щастлива до грамот? Вона лише вручає!!!! Пропозиціі щодо кандидатур надають члени виконкому і селищний голова. Те хто з ким коли конфліктував не має жодного значення! І ще одне — в роботі конфліктів не буває у розумних людей, бувають робочі моменти. Стосовно Ігоря, так він просто не зрозумів одразу, що йому лише добро роблять. В результаті всі вдоволені. Про Цяцянську взагалі нуль аргументів, нуль емоцій, бо сама вона нікому не цікава, бо для Іванівки за все життя зробила нуль. Рівень Олі — це писати анонімно Віта+ Вітя. Той хто писав коментар повний бовдур.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І ще одне. Гараненко повний бовдур. Брати в команду Інну Піпірій це шлях до зневаги. Скільки б Іван Іванович не писав про футбол, намагаючись сформувати до себе позитивне ставлення, Піпіріі не мають авторитету в Іванівці, скоріше навпаки. Жаль Віталія…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
 

про хланя правду сказали. тепер чекати від нього допомоги складніше буде. його заслугу приписали собі піарщики. моглиб мудріше вчинити. района шкода. через чиїсь амбіції людям гірше. не знаю як віталій, а олексійович більш ніж на завхоза не тяне. тіназова взагалі неоцінюю, поважний вік-відпочівае хай. краще б вася… йшов. дебелого віт_ компроментуе. так не можна. ображати легко, а знайдіть і видвиніть всім гарного кандидата. де взять такого?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дебелого Віта доповнює і вірно йому служить, бо де ще можна працювати в Іванівці розумній дівчині? От і тримається за роботу. А всі інші ГЛУПІ домисли — не більше ніж тріскотня недолугих людей. Гидко читати. Доречі, я майже щовихідних бачу іі то в Херсоні, то в Мелітополь разом з якимось чоловіком. І не я один бачу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Сальдо ну ты мочиш,ото молодца , Правильно Попурыяку на гилляку!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com