Благодатненці рятуються від бездоріжжя

Село Іванівського району — одне з найобділеніших асфальтом сіл району.

І якщо в літній час жителів рятувала ґрунтовка, то з приходом осені та дощів село, у буквальному сенсі, залишається відрізаним від від «великої землі».

У цей час польові дороги розкисають, а ті, що є, із так би мовити,  «твердим покриттям», у буквальному сенсі небезпечні для життя людей та технічного стану автомобілей.

У цьому році благодатненці вирішили самотужки рятуватися від цієї біди.

Як розповіла нашому виданню сільський голова Валентина Чулан, сільська рада виділила 600 тисяч гривень на частковий ремонт дороги від магістрального каналу до села (4 км) . На жаль, вартість матеріалів та робіт така, що цього вистачить лише на планування профілю дороги та її відсипання щебенем (жовтий щебінь (вапняк)). На даний час на цьому відрізку дороги попрацював бульдозер. Розгорнув узбіччя та загорнув деякі великі ями. Далі почнеться завезення щебеню.

А ось інший в’їзд до села допомагають ремонтувати сільські меценати. Бізнесмени села скинулись грошима та замовили натурального щебеню, яким зараз засипають «нацважчі» ділянки дороги від Благодатного до села Балашове. Завдяки спонсорам вдалося придбати та висипати чотири машини щебеню на 12 тисяч гривень.

Звісно, що тут про якийсь капітальний ремонт не йдеться, але сільська рада докладає максимальних зусиль, щоб в осінньо-зимовий час у село могла дістатися бодай швидка допомога.

Подивитися маленький фоторепортаж про центральні дороги Благодатного можна нижче.

Степ Ньюз

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com