ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Поруч іванівської гімназії збудують зупинку

5 жовтня 2017 року в Іванівській гімназії голова районної державної адміністрації С.Довбня за участю селищного голови,  посадовців іванівської РДА,  директора гімназії та начальника райавтодору провів робочу зустріч із питань організації підвозу дітей до навчального закладу та безпеки життєдіяльності учасників навчально-виховного процесу.

Мета зустрічі — це вирішення проблемних питань, які виникають під час посадки та висадки дітей поруч гімназії, до якої також здійснюють підвіз дітей батьки приватним транспортом.Фото1733

За результатами зустрічі вирішено облаштувати поруч із гімназією площадку для зупинки шкільних автобусів та приватного транспорту батьків.

Іванівська РДА

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
Аноним
05 октября, 2017 о 15:59 IP автора: 207.154.193.174
 

Романе, застав дурака богу молитись, він і лоба розібє. Є проблема з зупинкою автобусів біля школи, заміть того щоб дослухатись до порад голів Української (Холодного) та Першотравневої (Кузьмінського) сільських рад, начальника відділу ЖКХ Ведмецького про те, що автобусам потрібно просто заїхати на шкільне подвіря, (ДЕ, УВАГА — ЇМ СПЕЦІАЛЬНО ВИДІЛЕНА ПЛОЩАДКА ДЛЯ ПІДВОЗУ), або ж зі сторони кінотеатру де є велика площа й не має автотранспорту — прийнято абсолютне пезглузде рішення -наставить знаків!!! Клас , справились!!!! Молодці, а батькам дітей у яких є авто що робити???? Та ні на них наплювати, голова РДА ж сказав знаки нада!!!!! Так от ці автобуси, які шириної під 3 м. зупиняючись створюють перешкоди для інших учасників руху — може таки автобуси потрібно прибрати з дороги, а не автомобілі????А так ще тисяч 200 з райбюджету,а на оплату праці коштів немае.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
05 октября, 2017 о 16:06 IP автора: 130.180.211.212
 

Ось так піарячись просерають бюджет, обмежені керівники, геть пердунів старих на пенсію.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Іванівка
05 октября, 2017 о 16:27 IP автора: 178.94.254.20
 

Дуже правильна думка зробити заїзд зі сторони кінотеатру-автомобілів немає це головне для безпеки дітей, от тільки в аварійному приміщенні потрібно закрити вікна та двері. Батьки не будьте байдужі приймайте участь у вирішенні питання яке стосується ваших дітей !!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
05 октября, 2017 о 17:17 IP автора: 46.211.2.7
 

Окрім воні на сайті діло далеко не дійде, поки Дебелий не візьме цю справу в свої руки. Та не рвіть горлянки! Дебелий зробе Вам такий оригінальний і добротний майданчик для висадки дітей, що всі пусті розмови враз уляжуться.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Татьяна
05 октября, 2017 о 17:35 IP автора: 46.211.118.229
 

Ещё ограничитель скорости и патруль каждое утро ,а то дети по переходу дорогу боятся перейти.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
05 октября, 2017 о 19:15 IP автора: 165.227.44.47
 

Правельно.Обезательнопатруль каждое утро,потому,что на знаки никто необращает внимания.А наша доблестная полиция проводит рейды,где угодно,но нетам где надо.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Антикацап
05 октября, 2017 о 20:15 IP автора: 92.113.105.135
 

І особливо зверніть увагу на авто, з написом «ТАТАРИН» на задньому стіклі. Носиться як з буя зірваний….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
05 октября, 2017 о 21:29 IP автора: 188.166.87.191
 

Антикацап, ну він же підписався, що татарин. ))))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ато
05 октября, 2017 о 21:47 IP автора: 46.133.41.54
 

Так всі встановлені знаки є незаконними. Тому хто не знає — можна зупинятись тому і поліції там немає, бо знають про це

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
05 октября, 2017 о 21:56 IP автора: 188.166.80.77
 

Ато, а чого ж ти сам не зупиняєшся там?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Совесть
05 октября, 2017 о 22:02 IP автора: 188.226.170.140
 

Сміх тай годі, всі велике начальство, а самі думають, як би все на Дебелого звісити ті проблеми ))). Спробуйте хоч щось зробити без участі Дебелого. Якщо я не помиляюсь, то районо підпорядковується адміністрації, ось і докажіть, що ви не даром получаєте таку велику заробітну плату.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
05 октября, 2017 о 22:43 IP автора: 130.180.208.68
 

Він( хазяїн) не розуміє що можна що нельзя скрізь лізе. тільки це вилізе боком бо є порушення закону. Закон для всіх давайте всі дотримуватись закону.( давайте заберемо автомобіль у того хто з буя зірвався-справа як би й добра а чи законна?)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бульдозер
06 октября, 2017 о 13:23 IP автора: 46.211.116.243
 

Так є заїзд до гімназії, які проблеми?Дітей під поріг довозьте і всі розмови.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Татьяна
06 октября, 2017 о 14:53 IP автора: 46.211.124.58
 

Один такой папа так выезжал с такого заезда что меня на велосипеде забил,хоча я ехала по главной и он по правилам должен был меня пропустить,а он мало того что збил меня ище вылез и начал орать.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
06 октября, 2017 о 16:58 IP автора: 178.94.252.208
 

Татьяна — если б вас кто забил, вы бы сейчас не писали. А велосипедисты и водители скутэров- это бич Ивановки, правил движения нихрена не знают — им надо — и едут, а то что хотя бы руку поднять на повороте и показать направление, чтоб таких татьян не «забили» — та зачем? они ж по главной !!!! Только вот еще б знали, эти велосипедисты, где главная и где перекрестки, и где метр от края проезжей части

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Добродар
09 октября, 2017 о 20:07 IP автора: 95.132.133.194
 

До відома РАЙДУ. Смт. Іванівка. Громадянин Микола, який мешкає на вул. Чернишевського , має бізнес налагоджений з продажу дизпалива. Продає по 20 гр за літр .Вивозить , до покупця,в каністрах на авто Жигулі червоного кольору.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Д.Ш.
09 октября, 2017 о 21:11 IP автора: 178.62.249.84