Іванівські ветерани АТО отримують пільги

Станом на 03 жовтня 2017 року 85 іванівських учасників бойових дій в зоні проведення анитерористичної операції на сході України отримали адресну грошову допомогу на тверде паливо та скраплений газ.

Списки ще на 5 осіб подані до Центру з нарахування та здійснення соціальних виплат для проведення нарахування та ще на 1 учасника бойових дій поданий список-розпорядження до управління соціального захисту населення районної державної адміністрації. Усього до списків-розпоряджень включено 91 особу.

Загальна кількість осіб, які отримали статус учасників бойових дій і які мають право на пільги в Іванівському районі, становить 104 особи.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 6

Додати коментар »

 
 
 

Что это вспомнили про АТОшников??? Вскоре «ДЕНЬ ЗАЩИТНИКА» так властям нужен пиар. Но это ДЕНЬ НАСТОЯЩИХ МУЖЧИН , а не тех кто прятался от мобилизации. А власти снова устроят показуху и забудут за МУЖИКОВ до следующей даты. Кстати тут мне один доказывал что он тоже УЧАСНИК БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ. так прошу неприравнивать тех кто воевал на чужой територии(Чехословакия,Венгрия, Авганистан.) и тех кто;» ЗАХИЩАЄ УКРАЇНУ ВІД ОКУПАНТІВ»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Участник боевых действий», он и в Африке «участник боевых действий». Не солдат выбирал, где ему воевать, куда послали, там и исполнял свой военный долг. Теперь умник объясни почему участники АТО получает помощь как «участники боевых действий». АТО – это «Антитеррористическая операция» виходит, что они не участник боевых действий, а учасники антитеррористической операции. И эти ребята которые воевали в Чехословакии,Венгрии, Авганистане, документально учавствували в войне. А где будут документально через энное количество лет АТОшники? Как говорится без бумажки ты… И не смей судить и сравнивать кто больше сделал для родины, у всех был приказ… Все они достойны уважения. Подумай лучше, что ты полезного сделал в этом мире.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аноним IP автора: 198.211.126.107

Тебе, ….. написали , что учасники АТО зищищали свою РОДИНУ — УКРАИНУ, а несущесвтующею СССР, практичеси все «наследство» от распада получила Россия — так что за льготами —
чемодан, вокзал , Россия. А настоящие мужики, в том числе и Афганцы не прятались и пошли воевать с сепаратистами и окупантом в лице Рашки

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не всім Атовцям дають таку допомогу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не треба говорити що не всім, якщо не знаєш. Це приблизно 1000 грг на придбання вугілля й дали всім хто перебуває на обліку в соцзахисті. Звичайно є такі що не зареєструвалися але пільг вимагають або взагалі намагаються обдурити та отримати й субсидії й атовські пільги

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

На одну тисячу багато можна вугілля купити, і на наступний рік напевно ще залишиться)))) Наша Держава за нами ой як піклується…. Ганьба!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com