29% проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в Іванівському районі не проходять погодження Держгеокадастром

За інформацією головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, 29% усіх проектів землеустрою, що розробляються на земельні ділянки в Іванівському районі, не отримують погодження цією організацією.

Як зазначають в управлінні, відповідно до законодавства, погодження зазначеної землевпорядної документації відбувається за екстериторіальним принципом. Іншими словами, документація завантажується в спеціалізовану електронну систему документообігу, яка у випадковому порядку визначає відділення та фахівця, який буде розглядати документи.

Для прикладу, проект землеустрою, розроблений на земельну ділянку в Іванівському районі, може потрапити на розгляд до фахівця зі Львова, Одеси, чи будь-якого іншого міста.

За весь час існування системи екстериторіального розгляду землевпорядної документації з Іванівського району надійшло 272 проекти землеустрою. Із них 78 оцінено негативно, що становить 29%.

У переважній більшості відмови у погоджені документації пов’язані з їхньою невідповідностю вимогам нормативної документації.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com