Готуймо берци панове!

Збройні Сили України проводять загальні військові навчання резервістів першої черги — про це нашому виданню повідомили у іванівському відділенні Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного військомату.

Наразі, до військомату надходять запити від військових частин на виклик резервістів першої черги до місць проведення зборів військовослужбовців.

Перший запит надійшов від  високомобільних військ (десантників).

Уже завтра, 3 вересня перший резервіст від Іванівського району відбуває у пункт зборів військової частини у якій він раніше проходив службу.

Згодом плануються перевірка і навчання резервів інших видів військ.

В свою чергу, працівники військомату обдзвонюють іванівських резервістів з метою уточнення місць їх перебування та попередження про можливий виклик до військових частин на навчання.

Згідно планів підготовки резервістів, їх навчання відбуватиметься на протязі 10 днів.

Примітка

Оперативний резерв першої черги ЗСУ складається із військовозобов’язаних громадян які проходили службу в військових частинах під час мобілізації.

Громадяни які демобілізувалися із лав ЗСУ перебувають у оперативному резерві першої черги безпосередньо у тих військових частинах у яких вони проходили службу і там же будуть проходити підготовку.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com