ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

День дошкілля

Дитинство більшість із нас вважають найщасливішою порою у житті: мультики, кіно, морозиво, зоопарк, атракціони…

Скільки розваг потрібно встигнути охопити, щоб дитина залишилася задоволеною. Розпорядок дня у кожного свій: одні виховуються виключно вдома поруч із бабусею і дідусем, а інші вирушають в дитячий садок, де море друзів, іграшок і перші вихователі. Дитячий садок стає для малюків другою домівкою, де завжди готові підтримати і допомогти. Вихователь тут стає найвірнішим та найвідданішим другом. Із ним можна не тільки займатися, а ще й пограти, погуляти, навіть довірити йому якийсь секрет. Із ранку до вечора вихователі знаходяться поруч з дітьми, навчають їх чомусь новому, вкладаючи в свою роботу всю душу.

Кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може той, хто вміє разом із малюком розділити його прикрощі і тривоги, радощі і успіхи. Дитина завжди має відчувати тепло сильної руки, чути биття серця близької людини, яка завжди поруч, завжди допоможе, все пояснить, зрозуміє, зачарує, здивує.

Всеукраїнський Дня дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості. В Іванівському ясла-садку «Світлячок» працюють люди, які дійсно заслуговують глибокої поваги за свою самовіддану працю, високий професіоналізм та невичерпну творчу енергію, це високе покликання і почесна місія працювати з дітьми і для дітей. Адже від професіоналізму, терпіння і мудрості, пильної уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є – діти, а діти – це продовження життя і наша надія.

Наш педагогічний колектив – це колектив однодумців, творчих, талановитих людей, справжніх професіоналів. Кожен із вихователів – неординарна особистість, яка володіє навчальними психологічними технологіями виявлення і розвитку вікових та природних здібностей дитини. Усіх їх об’єднує найголовніше – любов до дітей та повсякденна турбота про всебічний розумовий і фізичний розвиток дошкільників.

Тріщова Лідія Степанівна, Кидрук Галина Василівна, Шворнєва Тетяна Олександрівна та Москаленко Юлія Миколаївна відповідальні, досвідчені педагоги, які поряд з високими моральними якостями за своїми плечима мають глибокі знаннями методики навчально-виховної роботи. Це тонкі психологи та прекрасні педагоги, які є прикладом для молодих вихователів. Прояв внутрішньої, духовної суті молодих педагогів Гриб Світлани Сергіївни, Радиш Євгенії Василівни, Ведмецької Ліни Володимирівни, Малихіної Інни Олександрівни, Потапенко Юлії Василівни та Ткачук Ольги Сергіївни розкривається насамперед в їх чуйному характері. Їх поява в садочку супроводжується гарними посмішками, вони вміють і навчити і підбадьорити, і зрозуміти дитину, розповсюджуючи світлу енергію, доброту і тепло.

На мою думку, такими і повинні бути вихователі, які ставляться до своєї роботи не тільки як до обов’язку, а сприймають її як задоволення, даруючи свої знання, тепло, увагу кожному своєму вихованцю. І кожного ранку на зустріч вихователю наввипередки біжать, штовхаючи один одного, дітлахи, які розуміють, що їх люблять і чекають. Це і є велике неосяжне педагогічне щастя.

Важко оцінити працю тих, хто займається вихованням майбутнього нашої держави. Багато людей бере у цьому участь, у нашому закладі налічується немало професій. Та призвання у кожного із нас – це любов до дітей. Кожен працівник заслуговує сьогодні на слова подяки та привітання. Працівники нашого дитячого садка розуміють, що ми робимо дошкільне дитинство різноманітним. Для нас це стало нормою. Якщо дитина сита і здорова, якщо йде в дитячий садок із задоволенням, якщо там організована діяльність, яка його приваблює, і вона щодня розповідає батькам про щось нове, то це найвища наша оцінка.

Бажаю всім тим, хто не байдужий до світу дитячої душі відчути себе в певній мірі дитиною: безтурботною, щирою, веселою, люблячою весь світ і всіх навколо. Картина життя – це розмаїття різних фарб та відтінків, але стати шедевром, вона може тільки тоді, коли буде надихати на щось гарне, світле, вічне. Це ж від Бога – бути корисним для інших.

Важливо не те, що і скільки ми робимо, а те, скільки любові та натхнення ми вкладаємо в свою працю…

                                     А.В.Бикова, завідувач ясла-садка «Світлячок»

Дивитися фоторепортаж

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Талановиті педагоги,молоді ,завзяті,вміють працювати на радість діткам!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com