ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Жителі села Благодатне відзначили День свого села

Минулого тижня річницю створення свого села відзначили жителі села Іванівського району.

Історія цього села бере свій початок ще з 1890 року, коли на південному березі Шотівського поду поселилися перші поселенці сіл Благодатне та Романівка.

Нелегким було життя і побут перших поселенців. Степова цілина виявилась дуже важкою для оранки. Часті посухи,суховії, а з ними неврожаї ставали постійними супутниками їхнього життя, особливо дошкуляли безлісся та нестача води. Поселенці громадою копали посеред вулиць колодязі, якими користувалося все село.

Незважаючи на на такі важкі умови, поселенці змогли прижитися на цих землях, а згодом і розбудувати квітуче село Благодатне.

Зараз у Благодатному проживає 760 чоловік. На території села працюють школа, дитячий садок, бібліотека, будинок культури, ФАП. Благоустрій села забезпечує сільське комунальне підприємство «Таврія».

На території сільської ради працюють декілька потужних агрокомпаній, від чого в села один із найбільших бюджетів в районі.

Із такою визначною датою жителів Благодатного  приїхали привітати  сільські голови сіл Трохимівка, Шотівка, Нововасилівка, смт Іванівка. Також благодатненців привітали творчі працівники названих сіл та працівники Іванівського районного будинку культури.

До присутніх звернулася Благодатненський сільський голова Валентина Чулан.

Валентина Данилівна привітала земляків і зазначила:

День нашого села – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим Благодатненським колоритом, традиціями і славною козацькою історією. Ми близько до серця сприймаємо всі труднощі села, переживаємо невдачі та складні часи. Але й щиро радіємо успіхам, пишаємося нашими досягненнями, із гордістю розповідаємо друзям про чудове село Благодатне.

Варто відзначити, що День села Благодатне — чи не перший масовий захід,  у якому брали участь сільські голови навколишніх сіл.

Як говорили  присутні, — це гарна справа і добрий приклад для наслідування. Незабаром, 9 жовтня, на День Іванівки сільські голови в цьому, а може і в більшому складі приїдуть вітати громаду районного центру із святом їхнього селища.

Святкування пройшло весело, цікаво та смачно!

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 40

Додати коментар »

 
 
WWW
23 сентября, 2017 о 23:52 IP автора: 130.180.209.205
 

Романе, що за маячня. Які 13 км водопроводу? Востаннє там міняли труби років 30 тому.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
24 сентября, 2017 о 00:06 IP автора: 37.73.195.68
 

Прошу пардона, це загальна довжина водопроводу по селу 13,3 км.
Я не правильно зрозумів цю цифру із тексту про історію села.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Олександр
24 сентября, 2017 о 08:52 IP автора: 130.180.211.15
 

Благоустроєм в Благодатному займається сільська рада , а ніяк не комунхоз

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
-----------
24 сентября, 2017 о 08:53 IP автора: 130.180.211.15
 

Дуже добра стаття , мені сподобалась…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Проп
24 сентября, 2017 о 10:15 IP автора: 46.211.6.220
 

Трофимовке скоро п.зда, а они поздравлять ездять 😂

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 10:41 IP автора: 78.111.186.144
 

не поздравлять, а піаритись.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 11:27 IP автора: 157.185.131.157
 

Як п…… Буде то всим а я вам скажу што им можна гордится молодцы так держать а пишут гадость одни зависники яки сами нечого в жызни невмилы и несможуть !!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
-----------
24 сентября, 2017 о 12:20 IP автора: 78.111.186.219
 

Люди, та чого ж Вы такі злі, треба навпаки обєднуватися в одну сімю , не можна так….

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 14:03 IP автора: 46.101.142.145
 

Да в обєднаній щведській сімї буде жити весела,але чи всім?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 14:29 IP автора: 78.111.187.173
 

Привітання на фоні туалета,крашого місця не змогли знайти???А що ви мали на увазі шведська сім’я,хто до неї відноситься -В..я+В..а+Т..я???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 14:43 IP автора: 207.154.193.174
 

Так,так.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 14:43 IP автора: 130.180.212.135
 

А чого видалили фотографії? Верка виступала, Вітька Дебелий, василівський голова, хловці з будинку культури. Комусь не сподобалось? Не зрозуміло…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 14:44 IP автора: 130.180.212.135
 

Фото загрузились. є

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
-------
24 сентября, 2017 о 14:49 IP автора: 78.111.186.55
 

там все на комунхозі !

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
24 сентября, 2017 о 15:47 IP автора: 46.211.104.73
 

Долбойоби, хто писав про шведську сім’ю

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 17:59 IP автора: 157.185.131.156
 

Добре сказав!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 19:56 IP автора: 130.180.210.34
 

Про сімю класно придумали. Втрьох тепліше.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 20:02 IP автора: 130.180.210.34
 

А на фото перші леді ноги порозкарячували, доярки задрипані.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бульдозер
24 сентября, 2017 о 20:07 IP автора: 46.211.117.158
 

СН зробив класні знімки . Тут і туалет і ноги роздвинуті, прям як у житті. Тренинг- як ходить до туалету.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Сeргeй
24 сентября, 2017 о 20:39 IP автора: 185.26.183.81
 

Да, свято вдалося на славу. Та як говорили наші дівчата, жалко було водія автобуса з Трохимівки, ох він і намаявся з артистами, коли забирав додому, поки одну привeдe до автобуса, інша збіжить…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Аноним
24 сентября, 2017 о 21:05 IP автора: 157.185.131.223
 

Небрышить дебилы !!!!!!!

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
.
24 сентября, 2017 о 21:08 IP автора: 46.211.129.255
 

Яка прірва між розміром мозку Спостерігача і Бульдозера…..і Доктора Шпака, наприклад.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 21:46 IP автора: 78.111.187.31
 

Важливий не розмір, а кількість звивин.( між іншим).

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 21:50 IP автора: 78.111.187.70
 

А фото й справді провокативні. Фотографувати не кожному дано. Дякую за увагу.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
-----------
24 сентября, 2017 о 21:51 IP автора: 130.180.208.35
 

Що ви пристали до туалету, як вроді більше немає що сказати, його що знести треба було чи що. Ви самі попробуйте організувати свято, а потім критикуйте себе, нездари тільки на гадості здатні. А Благодатненцям переважно багатьом дуже сподобалося свято і гості сподобалися. Ми будемо просити с/р щоб гостей завжди запрошували побільше. І Трохимовичу дякуємо ,що допоміг у організації свята

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Д.Ш.
24 сентября, 2017 о 21:54 IP автора: 185.76.10.167
 

Кількість звивин, виявляється, теж ні до чого http://psihoanalitik.net/library/articles/izvilini )))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
24 сентября, 2017 о 21:59 IP автора: 130.180.212.94
 

Тобі й треба було звернутися до психоаналітика. Я це раніше знав. Розвів тебе…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Д.Ш.
25 сентября, 2017 о 07:31 IP автора: 178.62.248.107
 

Знання ще не є проявом інтелекту. Ти можеш бути ерудованим та все одно… тупим. Пояснювати не буду — однаково не зрозумієш…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бульдозер
25 сентября, 2017 о 09:20 IP автора: 46.211.152.53
 

Розумна людина ніколи не скаже,що вона розумна…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ваня
25 сентября, 2017 о 10:43 IP автора: 130.180.208.47
 

Годі ,шановні, ображати одне одного. взивати нізащо людей, ви не думайте що ви понавидумували собі псевдонімів , вас не можна вичислити . У когось увірветься терпець, подасть заяву у прокуратуру , ох тоді всі оці герої зачухаються…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
тося
25 сентября, 2017 о 11:09 IP автора: 46.211.98.60
 

ой йойой,як все плохо було,а нам все сподобалось,збиратись треба частіше,а всі останні хай давляться жовчю

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
макс
26 сентября, 2017 о 06:07 IP автора: 78.111.185.240
 

Если фотограф хреновый то это еще не значит что праздник плохой и прекрасный торт будет уродлив если на нем крупным планом сфотографировать севшую муху пусть Роман научится кадр выставлять и все будет намного красивее

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Світлана
26 сентября, 2017 о 07:28 IP автора: 130.180.212.200
 

….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Світлана
26 сентября, 2017 о 07:57 IP автора: 130.180.210.165
 

Шановні благодатненці! Дякуємо за теплий прийом. Бажаємо щоб ваше село цвіло і процвітало, а вам щастя, здоровя, миру і благополуччя. Молодці, що зробили таке свято.
А Пропам, Спостерігачам, Анонімам творчого натхнення на їх творчій ниві, а Сирьожа (вопче отпад) був би не Сирожою якби не збирав сплетні по селу. Настоящий мужик! Так держать! Подумаєш хлопці в Армії або куди гірше в АТО, а тут… дівчата казали, а я …. (хуже баби-пліткарки). Ще раз зі святом вас. Запрошуйте ще, приїдемо.

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Ваня
26 сентября, 2017 о 12:48 IP автора: 78.111.186.60
 

Молодець Світлана. А фотографував не Рома, так що не треба на хлопця наїзджати, іотки зібрані у людей, ну не кожному дано бути фотографом. Але ж той хто хоче побачити красиве,той його бачить, а ні ,той шукає туалет….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ананим
26 сентября, 2017 о 21:14 IP автора: 107.167.116.56
 

Трохимивка рулит,все кто пищит гадости,смотрите на себя Вы же дальше своего села небыли,люди приехали Ваше село поздравить с днём села…….Не благодарные Вы…..пииииииии

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ваня
26 сентября, 2017 о 21:38 IP автора: 130.180.210.183
 

Я уверен Благодаатненцы гадости не пишут, гадости льются именно с Трохимовки, сам слышал гадости от одной Трофимчанки….А у нас в селе люди все довольные, наоборот говорят почаще надо гостей приглашать…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Аноним
27 сентября, 2017 о 06:22 IP автора: 157.185.131.151
 

Например я слышал они восторге так там правельно кто-то написал штоб вычесляли анонимов от тогда б етим гадостям было край и вобще зачем ето и войны ненадо люди сами один одного готовы сожрать!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
Я красивая
27 сентября, 2017 о 12:31 IP автора: 130.180.212.97
 

гріх тобі стерво буде за те що ти людей гадиш,доярками обзиваєш, жди в житті неприємностей вони не за горами…