Прощавай, рідна школо!

Ні, це не помилка в назві публікації і мова тут піде не про спекотні дні червня, де виснажені навчанням та випускними екзаменами випускники шкіл прощаються із рідною школою.

Сьогодні, в День знань, коли вся країна урочисто вітала початок нового навчального року і «першачків», у Шотівці із сльозами на очах прощалися із рідною школою яка в рамках освітньої реформи припинила своє існування.

На прощання із школою прийшли майже всі вчителі, які колись там працювали. На заході згадали історію школи, директорів і вчителів різних років, а також видатних випускників.

І на сам кінець, у школі урочисто прозвучав останній дзвоник, а вчителі всіх поколінь під руку провели останніх учнів на шкільний до іванівської гімназії.

Ось так тихо і непомітно пішов в небуття цілий пласт шотівської культури і історії.

Від автора
Автор цих рядків теж свого часу закінчив шотівську школу і теж з болем в серці спостерігає за дійсно останнім дзвоником школи.

Від щирого серця та від імені всіх випускників шотівської школи хочеться сказати велике ДЯКУЮ вчителям !

Ми пам’ятаємо рідну школу, ми пишаємося що там навчилися!

Ну і на останок додаємо відео жителів села де відзнятий останній дзвоник у шотівській школі. Радимо нашим читачам не пожалкувати свого часу та подивитися його, адже це, можливо, одне із найсильніших відео на сторінках СН.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
Олена Воронова
 

Прощавай школо… Шкода дізналася пізно, теж прийшла б. Дякую вчителям за те що навчили і виховали та колегам за співпрацю та досвід! А також учням за ваші натхненні очі! Нехай у вас все складеться у нових колективах.

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 1

 
Аленький Цветочек
 

Молодці шотівці, оце по людські !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Не думав, що закриють школу, в якій працював (а про те закрили і Балашовську і Першотравневу, де теж довелось працювати). Скільки часу було віддано на роботу по оформленню кабінетів, на гурткову роботу, на проведення позашкільних заходів. А скільки кумедних випадків було під час проведення уроків, на заняттях в групі продовженого дня.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 0

 
 

Хай прийдуть можновладці та подивляться,що сталося з будівлями шкіл в Українському та Балашово,після виїзду з них солдатів.Це просто жах.А які були школи,скільки вчителі,батьки,діти вклали своєї праці,а тепер це мягко кажучи сараї.

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

А від можновладців — ні пари з вуст. Оптимізують район та установи. Скоро не буде нічого оптимізувати. Сволота….

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com