Шкільна автопроблема

Як повідомлялося у попередній публікації сьогодні у Іванівській гімназії відбулися урочисті заходи присвячені початку нового навчального року.

Проте передували урочистостям організаційні заходи та збори учнів і батьків.

Так, велика частина батьків із учнями та представників громадськості прибули до школи на власних автівках, які звісно ж були припарковані по узбіччям вулиці Таврійської, по близ входу до школи чим ускладнили дорожній рух на вулиці.

Власниця житлового будинку, подвір’я якої знаходиться напроти входу до школи скаржиться на батьків-автомобілістів:

«Це просто жах. Тут завжди паркуються автівки. В ранковий час подвір’я мого будинку постійно заблоковане автомобілями. Автомобілісти не гребуть паркуватися прямо в садочку та безпосередньо на в’їзді до двору. На місцях паркування завжди багато сміття та недопалків цигарок. «

Трішки невдало зупиняються і самі шкільні автобуси.

По маршруту, автобуси проїжджають до автостанції, де роблять розворот і на зворотній дорозі роблять зупинку для висадки школярів. Зважаючи на ширину проїжджої частини в цьому місці така присутність автобусу також не додає свободі руху та безпеки на вулиці. Та й комфорту для посадки і висадки школярів у автобус у цьому місці мало.

Саму ж поїздку автобусом від Шотівки до іванівської гімназії школярі та батьки оцінили позитивно. А начальник відділу освіти Іванівської РДА Людмила Шикуленко сьогодні особисто проконтролювала прибуття учнів шкільним автобусом (у відео)

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com