ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Право на зброю.

 9 вересня, у рамках відзначення річниці проведення на Херсонщині навчаннь загонів територіальної оборони, Херсонський губернатор Андрій отримав наградний пістолет за високий патріотизм, особистий внесок в забезпечення обороноздатності України, її недоторканості та територіальної цілісності, сприяння підтриманню високої бойової готовності військових частин та підрозділів ОТУ «Південь» на території Херсонської області.

 

Нагороду очільнику області вручив заступник начальника генерального штабу Збройних сил України генерал-лейтенант Бессараб Сергій Борисович.

«Що робитиму з вогнепальною зброєю, яку отримав?» — із цим запитанням до мене звертаються журналісти, після того, як отримав відзнаку Міністерства оборони України.

— Відповідаю. Сподіваюся, що до її застосування справа не дійде… Адже дуже вірю в мир і безпеку нашої країни. Принаймні, ми все для цього робимо.

Вогнепальна для мене дійсно висока нагорода Міністерства оборони і Генштабу. Це їхнє спільне рішення і я їм вдячний за визнання і довіру.  Служу народу України! — відрапортував Андрій ГОРДЄЄВ.

Цей текст висвітлено за матеріалами khersonci.com.ua

А чи потрібна зброя українцям

Наведемо декілька думок.

Останні події в Україні, що були пов’язані з використанням громадянами вогнепальної зброї, знову порушили питання про легалізацію короткоствольної вогнепальної зброї в нашій країні. «Народна Правда» попросила прихильників та противників легалізації зброї викласти свої аргументи «за» чи «проти».

1 червня 2017 року ветеран АТО Аміна Окуєва, за допомогою нагородної зброї, відбила спробу замаху на себе та свого чоловіка Адама Осмаєва. Російський кілер, який намагався вбити Осмаєва, сам був поранений.

Можна також згадати гучний випадок із нардепом Сергієм Пашинським, який чи то захищався, то чи нападав (версії учасників подій різняться) на жителя Київської області В’ячеслава Хімікуса. У народного депутата був нагородний пістолет, у його «опонента» – пляшка. Унаслідок інциденту депутат отримав удар по голові, а Хімікус – вогнепальне поранення ноги. 7 лютого 2017 року Печерський районний суд Києва визнав В’ячеслава Хімікуса потерпілим.

Крім того, у кінці березня бізнесмен із Сухолуччя дав збройну відсіч грабіжникам, що напали на його будинок. Один із членів банди – неодноразово судимий рецидивіст – був убитий із зареєстрованої мисливської рушниці, решта втекли. У результаті бізнесмен отримав подяку від поліції.

Визначити категорії людей, яким можна дати в руки зброю

Ці та інші випадки використовуються для підтвердження своєї позиції як прихильниками, так і противниками легалізації зброї. Але останнє слово залишається за державою. Яка ще не визначилася, чи потрібні ій озброєні громадяни в такий непростий для країни період.

«Я знаю, що мої колеги зараз розробляють відповідний законопроект, я готовий його підписати, – розповів 3 червня в ефірі 5-го каналу глава комітету ВР з питань нацбезпеки та оборони, народний депутат Сергій Пашинський. – Я вважаю, що перший крок треба робити. Визначити категорії людей, яким ми не боїмося давати короткоствольну зброю. Це можуть бути люди, котрі без зауважень, служили в армії, в Нацполіціі та в СБУ».

«Соціологія вказує на те, що більшість громадян України проти вільного доступу до такої зброї. Це питання дискусійне», – зазначив, у свою чергу, на брифінгу 6 червня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. «Випадки застосування зброї зараз свідчать те, що для затвердження такого закону необхідно багато що врахувати. Щоб зброя ні в якому разі не потрапила в руки особам із нестабільною психікою, злочинцям, людям із різними залежностями та з психічними розладами», – вважає міністр.

За словами Сергія Пашинського, законопроект про легалізацію зброї буде поданий на розгляд парламенту вже восени. А це значить, що градус дискусії в суспільстві з цього лише підвищиться.

Що відрізняє раба від громадянина

«Народна Правда» попросила прихильників і противників легалізації зброї викласти свої аргументи «за» чи «проти».

Борислав Береза, народний депутат України, заступник голови Комітету з питань запобігання та протидії корупції:

– Перше: за статистикою жодна країна світу, що легалізувала вогнепальну зброю, не мала потім спалахів злочинів, пов’язаних з його застосуванням. Приклади Естонії та тієї ж Молдавії є показовими.

Друге: в країні перебуває дуже велика кількість нелегальної зброї. Її необхідно або вилучити, або легалізувати. На даний момент вилучити її не вдається, а легалізувати ніхто не намагається. У підсумку, питання висить у повітрі та є проблемою.

Третє: наразі питання забезпечення безпеки громадян знаходиться на дуже низькому рівні. Ми чуємо стрілянину на вулицях, стрілянину під час якихось «розборок». При цьому злочинці, як правило, використовують незаконну зброю. А от коли у людей буде на руках легальна зброя, злочинці сто разів подумають, перш, ніж стріляти.

І найголовніше. Я вважаю, що люди мають право на короткоствольну зброю, хоча б з тієї причини, що це природний спосіб захисту свого життя та свого житла в наш неспокійний час. Темпи зростання злочинності нагадують дев’ятий вал. Це питання потрібно вирішувати. Тому легалізація зброї та права себе захищати за її допомогою була б найоптимальнішим варіантом рішення.

Раба від громадянина відрізняє право на носіння зброї. Бо громадянин має на це право, а раб – немає. Якщо законопроект буде розглянутий в парламенті, я однозначно його підтримаю.

Володимир Мартиненко, керівник Центру запобігання і протидії корупції, радник міністра внутрішніх справ України:

– Якщо ми кажемо про те, що в Україні взагалі не існує легальної зброї, то це неправда. Легальна зброя в Україні є. Її багато. Це, наприклад, мисливська та спортивна зброя. За офіційними даними МВС, на руках у громадян перебуває близько мільйона одиниць офіційно зареєстрованої, легальної зброї. Таким чином, дискусійним є виключно питання про дозвіл громадянам мати короткоствольну зброю – пістолети, револьвери.

Але я б в першу чергу звернув увагу на те, що в нас недостатньо врегульовано право громадянина на самозахист. Бо теперішнє законодавство є таким, що до громадянина, який захистив своє життя, завдавши злочинцеві смертельних ушкоджень, буде дуже багато запитань. І неважливо, що саме людина використала для свого захисту – вогнепальну зброю чи попільничку. Тому врегулювання питань, які стосуються права на самозахист, вважаю вкрай необхідним.

А от законопроекти про зброю, які на даний момент зареєстровані у Верховній Раді, як сказав міністр Арсен Аваков, вимагають доопрацювання. Від себе я додав би, що слід дуже ретельно прописати «запобіжники», наприклад, щоб зброя не потрапила в руки людей, що мають проблеми зі психікою. На жаль, сьогодні медична система не може гарантувати, що відповідні медичні довідки будуть видаватися тільки здоровим людям.

Другий важливий момент – питання культури поводження зі зброєю. Адже вбиває не зброя, а людина, яка вміє, або не вміє нею користуватися. Потрібно розвивати культуру поводження зі зброєю. Це не швидкий процес, але ті, хто сьогодні виступають за легалізацію короткоствольної зброї, можливо, не замислюються над такими питаннями. Але насправді в нас є навіть спортивні нормативи – наприклад, приведення зброї до бойової готовності – це 3-5 секунд. У звичайного громадянина цей процес займатиме десятки секунд. За цей час підготовлений злочинець просто відбере у громадянина цю зброю.

Нарешті, психологічний фактор. Тому що купити та носити зброю – це одне. А от вистрілити в людину, нехай навіть в зловмисника – то зовсім інше. Дуже мало людей психологічно готові до цього.

Крім того, питання дозволу короткоствольної зброї для людей є просто неактуальним. Під час численних зустрічей з людьми я жодного разу не чув питання про легалізацію.

Георгій Учайкін, голова Української асоціації власників зброї:

– Насправді, так звана «легалізація» зброї – це надання законодавчого статусу обороту зброї в Україні, а також законодавче закріплення права громадян України на збройний захист. Я не бачу тут ніякого негативного моменту, за винятком того, що затвердження відповідних законів буде заважати певним інтересам певних міністерств в отриманні якихось корупційних прибутків.

Продаж будь-якого товару має бути врегульовано виключно законом. Але закону, який би регулював оборот зброї серед мирного населення в Україні не існує. Це породжує просто неймовірний, шалений попит на нелегальну зброю. На якому наживаються всі, хто міг би контролювати її оборот.

Тому закон, в якому будуть чітко прописані процедури надання цього права, порядок навчання, складання заліків, отримання ліцензії, процедура обліку боєприпасів і так далі – необхідний. Як тільки такий закон буде затверджено, попит на нелегальну зброю зменшиться автоматично. Це стала світова практика.

Другий момент. Стаття Конституції гарантує кожному громадянину України право на захист свого життя. Це наше конституційне право, яке повинно бути врегульовано законом.

Із затвердженням такого закону, що закріплює право громадян на збройний захист, громадяни України отримають право захищати себе в тому місці та в той час, коли у них виникатиме така потреба. Адже необхідність захищати себе, як правило, виникає миттєво. І, найчастіше, не в той час та не в тому місці, де знаходяться правоохоронці. Вони приїдуть потім для того, щоб, крейдою домалювати обриси тіла та почати слідчі дії.

За деякими підрахунками, через півроку після введення в дію Закону рівень вуличної злочинності знизиться на 50%. Це тисячі врятованих життів протягом року. Ми вже не говоримо про те, що значно покращитися рівень безпеки громадян.

За матеріалами zbroya.info 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

Додати коментар »

 
 
 

Дозвіл на легалізацію зброї серед мирного населення у таких державах, як Угорщина, Болгарія, Литва та Латвія, призвів до зменшення кримінальних злочинів.
А про США, Німеччину та Швейцарію і говорити нема чого: злочинність у цих країнах значно менша, аніж у державах, де продаж зброї мирним жителям заборонено.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В Естонії короткоствольну зброю дозволили у 1992 р., і за період 1992–1999 рр. було зареєстровано падіння злочинності на 80 %.

У Молдавії з моменту дозволу відбулося падіння злочинності на 50 %.

У Польщі після дозволу громадянам купувати і носити пістолети і револьвери злочинність зменшилася на 34 %.

У Прибалтиці після аналогічного дозволу злочинність зменшилася на 40 %.

У Словенії злочинність зменшилася на 50 %.

До речі, число вбивств у всіх випадках зменшилося практично однаково – на 20–22 %.

В Англії після заборони в 1997 р. короткоствольну зброю, за даними 2002 р. кількість грабежів зросла на 45 %, а вбивств – на 54 % порівняно з 1996 р.

У Канаді з введенням жорстких обмежень продажу зброї населенню злочинність різко зросла на 45 %, а вбивств – на 54 % [24].

Вченими був проведений аналіз історичних подій, які сталися у державах після заборони на володіння населенням зброєю.

Так, у Туреччині в 1915–1917 рр. убито 1,5 млн вірмен після прийняття в 1911 р. ст. 166 Кримінального кодексу Туреччини. У СРСР протягом 1929–1953 рр. 20 млн осіб стали жертвами сталінських репресій після прийняття в 1929 р. ст. 182 Кримінального кодексу СРСР. У Німеччині в 1933–1945 рр. мільйони людей убито після прийняття указу про вогнепальну зброю і боєприпаси 1929 р. і указу про зброю 1938 р. У Китаї в 1949–1976 рр. 20 млн антикомуністів і прореформістів стали жертвами режиму М. Цзедуна після прийняття ст. 186–187 Кримінального кодексу Китаю в 1935 р. і закону про безпеку в 1957 р. В Уганді в 1971–1979 рр. 300 тис. християн і політичних конкурентів убито після прийняття указу про вогнепальну зброю 1971 р. У Камбоджі в 1975–1979 рр. більше 1 млн представників інтелігенції убито після прийняття ст. 322–328 Кримінального кодексу Камбоджі. Ці факти можуть говорити про те, що обеззброєння громадян призводить до тоталітарного режиму й терору [25].

Україна – єдина в Європі держава, в якій досі не вирішене питання законного продажу та носіння вогнепальної зброї. В Україні ст. 263 КК України передбачена відповідальність за незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Так, згідно з ч. 1 цієї статті, носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Влада боїться озброєних людей. Від того і не дають вільне володіння зброєю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Маячня! Той, хто хоче піти зі зброєю проти влади — зробить це і без дозволу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Питання не в тому, щоб людина пішла зі зброєю на владу, а втому, що з озброєною людиною треба рахуватися і поважати. Її так просто не пограбуєш. Оце непокоїть владу.
А ті хто цілеспрямовано мають намір підняти збройне повстання зброю найдуть і так

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

» … з озброєною людиною треба рахуватися і поважати. Її так просто не пограбуєш…»

Погоджуюсь, але все одно не розумію чому це повинно непокоїти владу ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Какое нахъ оружие? Наша страна по основным показателям развития находится возле Малави, Замбии, Танзании, осталось выдать пукалки и мы сами друг-друга перестреляем на очередной rевалюции. Экономику нема ума поднять, так они игрушками собрались нород забавлять…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

не хош не бери, а я буду с пукалкой))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тогда я буду с базукой:)))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

По уровню развития своих мозгов ты точно где-то между бушменами и масаи (да простят меня народы Африки)

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Пока не будет пересмотрено законодательство каждый обороняющийся — заложник ситуации.
В одном случае министр (прости Хосподи) Аваков награждает, это когда под Киевом мужик пострелял шушеру у себя в доме.
В другом случае суд засуживает за то же самое и таких случаев большинство.

Но при этой власти, которая не за нас, ни за что не примут закон ЗА людей, ибо выгодно держать на поводке.
Жаль, что дети ваши, которые в милицию-полицию пристроились, забывают откуда они родом и готовы ради карьеры плевать на все права ваши и законы.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А ты значит умник, тебе еще пистолет хочется? Думаешь это увеличит твое мужское достоинство? Убейся ап стену лучше. Вот уже и в комментах готовы перестрелять друг-друга, ради развлечения.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

////////////, вы хоть ники поменяйте ради разнообразия:))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В древньому римі кожен вільний громадянин мав право і володів зброєю. Вважалося що будь-який громадянин має право захистити своє життя. В той же час рабам було наглухо заборонено носити зброю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Свидомый, ты своими высерами очередной раз подтвержаешь правоту моих слов.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Аноним, хватит уже флудить, все и так поняли что ты здесь самый умный.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Щоб зброя ні в якому разі не потрапила в руки особам із нестабільною психікою, злочинцям, людям із різними залежностями та з психічними розладами». Пан Аваков справді такий тупий чи придурюється? Злочинці і так вже мають зброю. І жоден злочинець не піде на злочин з зареєстрованою зброєю. Ну невже нас вважають такими тупими, що ми і справді перестріляємо один одного? Мисливці ж володіють зброєю і ще ж не повбивали один одного. А на побутовому рівні найпошериненішим знаряддям вбивства є кухонні ножі, то може і їх заборонити

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Щоб зброя ні в якому разі не потрапила в руки особам із нестабільною психікою, злочинцям, людям із різними залежностями та з психічними розладами». Пан Аваков справді такий тупий чи придурюється? »

А що Вам тут не подобається? Чи зброю потрібно роздати всім без жодних обмежень?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

І нафіга ж попу наган , якщо він не партизан ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Анонім. Не подобається мені у цій фразі те, що вона є прикладом маніпулювання свідомістю громадян. В ній змішано в одну купу психічно хворих, наркоманів, алкоголіків з злочинцями. Ще раз повторюю, в Україні діє дозвільна система, яка досить ефективно відсіює неадекватних і залежних громадян (кількість злочинів з використанням легальної мисливської зброї мізерно мала), а злочинці ніколи не будуть користуватися ЛЕГАЛЬНОЮ зброєю, бо по ній легко ідентифікується власник. Вони користуються нелегальною зброєю, а нормальний громадянин не може себе захистити, бо бачте «українці ще не доросли до вільного продажу зброї». І до речі, володіння зброєю рін недешева, тож не треба думати, що як тільки її дозволять, всі будуть ходити зі стволами. Крім того треба розрізняти «право володіння зброєю» і «право носіння зброї». В багатьох країнах, де громадяни мають право володіти зброєю, не дозволено її вільно носити по вулиці. В цій справі дуже багато ньюансів, і не можна так тупо кричати «Не можна». Для прикладу вбивча сила карабіна Сайга на базі автомата Калашникова набагато більша за пістолет Макарова, проте Сайгу я купити можу, а ПМ — ні.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Згоден з Вами, Читатель. Так ви майже переказали те, що говорив Аваков))
«…не можна так тупо кричати «Не можна»…» хто і де таке кричав? Саме від Авакова я такого не чув.

«…є прикладом маніпулювання свідомістю громадян. »

Ну хоть «стіляйте»)) я ніде не побачив тих маніпуляцій. Значна частка суспільства значно подорослішала та порозумнішала останнього часу, тож ним уже не так й легко маніпулювати. І Ваша думка яскравий тому приклад. Тільки от не шукайте в кожному вчинку чи висловлюванні представників влади якісь маніпуляції зі свідомістю. Так недалеко й до параної))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Не можна… Українці не готові…» чого тільки не видумають наші можновладці.

Коли мене мобілізували в армію, після семи днів короткої підготовки мені дали в руки ПК (кулемет Калашнікова) і два короба з набоями (500 шт). При тому, що мене мало знали і жодних тестів на володіння зброєю я не здавав.
І таких людей в нашому загоні буди сотні. Ви знаєте, без проблем. Жодного випадку поранень через зброю.
І так всі солдати. Призвали, вручили пістолет, автомат, кулемет, РПК, АГС, СПГ,ДШК і т.д.
Повоювали, повертаємося на цивілку, а тут оп — А ви не готові володіти вогнепальною зброєю…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Анонім, ти погано шукав. В інтернеті повно слів Авакова, що він проти володіння зброєю (цитата: «Зараз у суспільстві триває дискусія навколо того, чи дозволити всім бажаючим володіти зброєю. Я противник цього! З тієї простої причини, що на тлі емоційної дестабілізації суспільства це буде, м’яко кажучи, ризиковано»), що проте не заважає йому роздавати нагородну зброю. Роздав вже більне 1200 стволів, причому реально достойних людей з них максимум сотня, а то все депутати та міністри, інші чиновники.
А цікаве формулювання — «емоційна дестабілізація суспільства», ну скажи вже прямо — українці — ви тупі дебіли, недостойні мати право захищати себе.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com