ПРОДАМ Горчицу. 90 тон. Цена договорная

050-497-10-63

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ котят породы «Польская вислоухая». Детати ТУТ Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-25 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок у смт Іванівка по вулиці Соборній 198

тел. 097-363-83-53

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ "РОБОТА":на постійну роботу потрібен такторист

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

На Херсонщині заборонять продавати алкоголь із 22.00 по 10.00 години

На території Херсонської області діятимуть обмеження в частині продажу алкогольних напоїв у нічний час доби. Заборона пошириться на продаж алкоголю з 22:00 до 10:00.

Відповідне рішення було прийнято депутатами обласної ради в ході сьогоднішньої сесії.

Так, ця ініціатива була запропонована депутатом Юрієм Ромаскевичем, який є головним лікарем Херсонського обласного центру громадського здоров’я.

За його словами, останнім часом саме вплив алкоголю негативно позначається на стані здоров’я жителів Херсонщини. Будучи медиком, він був стурбований цим питанням і закликав колег підтримати його ініціативу.

«За» проголосувало 44 депутата.

Херсонські вісті

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
Аноним
08 сентября, 2017 о 17:42 IP автора: 178.93.26.41
 

Ментам — праздник !

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
08 сентября, 2017 о 18:19 IP автора: 46.211.0.162
 

А что помешает в 21:55 набрать бухла и нажратся в какаху 😂😂😂

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
08 сентября, 2017 о 18:49 IP автора: 188.166.70.20
 

Примерно так же нажраться,как один долболоб на сером опеле,который снес сегодня доску обьяв у новой почты.Вопрос — где менты и изьятие прав?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Лира
08 сентября, 2017 о 20:02 IP автора: 194.50.254.169
 

А самогон можно купить в Ивановке в любое время суток

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
08 сентября, 2017 о 22:21 IP автора: 107.167.108.89
 

то можна, бо під патронатом дільничних

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
09 сентября, 2017 о 09:29 IP автора: 37.54.157.57
 

Нічого страшного . В радянські часи алкоголь взагалі продавався з 11 години по 19, і нічого , якось викручувались

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І Попурій.
09 сентября, 2017 о 16:13 IP автора: 37.54.157.57
 

Знай , Европа , злая тетка — нам милей родная водка !

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Олексій
09 сентября, 2017 о 18:20 IP автора: 95.135.139.90
 

Іване Івановичу,не зловживайте алкоголем.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І Попурій.
09 сентября, 2017 о 20:09 IP автора: 37.54.157.57
 

Ні в якому випадку! Дякую пане Олексію за добрі побажання . Але скажу чесно — при нормальній ситуації та в колі добрих друзів ще можу осилити 100 грамів. При цьому завжди керувався польським принципом — » що занадто — то не здраво , а що помірно — то на користь «. Саме смішне , що мої польські друзі внушали мені ,що » Водка, то не кобєта , їй не зраджують ! «.І що ж робити ? Мабуть правильно мовив відомий класик : «Водка , когда ее пьют, ума не добавляет и не забирает, она проверяет , есть ли он! «

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
09 сентября, 2017 о 21:04 IP автора: 81.23.24.137
 

Алкоголь б малых дозах — полезен в любых количествах)) А если серъёзно, еще во времена древней Руси бытовала поговорка: «Тот силён — кто во хмелю тих.»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
правда
12 сентября, 2017 о 16:47 IP автора: 207.154.248.212
 

а якже тепер Яшин бізнес? водка нарозлив?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І Попурій.
12 сентября, 2017 о 17:22 IP автора: 37.54.157.57
 

Разлив у нас был только один….. картина » Ленин в Разливе «….Что было после того….старшее поколение прекрасно помнит…! Был там и Яша ( Свердлов )…мешал Ленину разливать всемирную революцию….Вот он его с Феликсом Дзержинским и накзал за это ( отравил ) в марте 1919 года , свернув смерть на эпидемию испанки.. А что оставалось делать , если Яша после неудачно им организованного покушения на Ленина (30 августа 1918 года на заводе Михельсона), уже успел собрать все , (и деньги , и золото с бриллиантами , и поддельные документы ) , чтобы бежать за границу. И Ленин резонно подумал — так что , один я должен отвечать за расстрел царской семьи , в том числе и 5 детей ? , если приказ отдавал непосредственно ты , Яша ..Запад тебе все равно этого не простит…Так иди ты вслед за царской семьей..!