Дані виборця — це просто!

Насуваються чергові . Цього разу до Іванівської ОТГ. І як завжди в період виборів виникає вже глобальніша проблема — неуточнені дані виборців.

Як правило, пересічні іванівці приходять на дільницю у день виборів, а там їм повідомляють, що їх немає в списках  чи там невірні дані. Помилка в імені, прізвищі тощо . Для цього їх потрібно було раніше уточнювати.

Але хто ж їх буде уточнювати, коли у людей сила-силенна справ. А якщо ви живете в селі, то в райцентр їхати з такими питаннями зовсім не хочеться.

Сьогодні СН пропонує ще одну навчальну публікацію із теми «Це просто». Зараз ми з вами навчимося уточнювати наші дані виборця за допомогою мережі інтернет.

Зазначемо відразу, ця процедура досить проста, і не потребує якихось хитрих знань.

Отже, переходимо на сайт державного реєстру виборців:

www.drv.gov.ua

На цій сторінці тиснемо на кнопку «Особистий кабінет виборця»

(Примітка! Усі фото можна збільшити. Для цього наведіть мишу на потрібне фото, натисніть праву кнопку миші і натисніть кнопку «відкрити картинку у новій вкладці». Також можна збільшити масштаб сторінки, натиснувши кнопки Ctrl та клавішу «+»)

Далі ми потрапляємо на сторінку авторизації в системі. Нам доступні декілька варіантів, серед яких авторизація через соціальні мережі, через банк ID і безпосередня реєстрація в системі.

Тут на ваш вибір.

Редакція СН рекомендує скористуватися авторизацією через банк ID (як на скріншоті). У такому випадку все значно легше і швидше. І випадку «реєстрації» вам потрібно заповнювати цілу купу різних форм. Не врятує в цьому плані і авторизація через соціальні мережі, адже там знову ж таки потрібно буде проходити процедуру реєстрації. Соцмережі лише підтверджують вашу електронну пошту.

Отже редакція СН пішла шляхом авторизації через банк ID (На скріншоті обведено два рази червоним)

На сторінці вибору банка, через який буде авторизація користувач може вибрати банк через який він обслуговується. У нашому випадку ми скористалися «Приватбанком»

На цьому етапі у вас з’явиться звичайне вікно авторизації. Таке ж як і при звичайному вході в систему «Приват 24». Тут ви можете авторизуватися як за допомогою логіна з паролем та одноразового смс пароля чи дзвінка від банку, або ж шляшом сканування QR кода на смартфоні через мобільний додаток приват банка «Приват 24».

Буквально за мить після авторизації ви потрапляєте у свій особистий кабінет виборця, де вас привітає система та запропонує доступні опції, серед яких «Перевірити дані».

 

Якщо ваші дані коректні, то просто ознайомтеся з ними, передивіться іншу інформацію в системі.

Якщо ж ні, то тут же ви можете створити заявку на їх зміну.

На нашому прикладі тут була коректна інформація по виборній дільниці в Шотівці, яка коригувалася ще в 2016 році.

На цей час нами створено нову заявку на корегування інформації у звязку із зміною місця прописки. Заявка робиться дуже просто шляхом заповнення своїх персональних даних та вибору місця реєстрації із випливаючого меню.

Якщо процедура коригування пройшла вдало, то ваша заявка відобразиться як на скріншоті, але із статусом «очікування» (символ годинника із піску). Через деякий час ваша заявка буде оброблена, і дані в реєстрі виборців будуть змінені.

На цьому все. Користуйтеся, голосуйте, обирайте!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

А ось на електронну пошту прийшла відповідь на мою заявку:

Доброго дня!

На Ваш запит від 08.09.2017 на сайті http://www.drv.gov.ua повідомляємо наступне:

Виборець з вказаними ідентифікаційними даними присутній в Державному реєстрі виборців.
Виборча дільниця, що утворена на постійній основі №650307, вул.Іванівська, 142Б, смт Іванівка, Іванівський р-н, Херсонська обл., 75401 (школа №2, актова зала, 2-й поверх)
Дякуємо, що звернулися до Державного реєстру виборців.
Адміністрація Сайту.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com