ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Сьогодні розпочав свою роботу новий продовольчий ринок (оновлено +фото)

Сьогодні новий продовольчий ринок почав приймати перших іванівських продавців і покупців.

До послуг людей прилавки, мощення, кран для води, парковка для автомобілів та велосипедів, та багато іншого. Створено максимально комфортні умови для торгівлі.

Усі без винятку продавці віднеслись схвально до нового ринку і почали займати свої місця.

Довподоби став ринок й іванівським покупцям, які тепер в цивілізованих умовах можуть купити продукти (відео)


Фторепортаж роботи ринку в базарний день — п’ятницю 08.09.2017


Перший день роботи ринку у четвер 07.09.2017

Схожі матеріали

 

Коментарі: 19

Додати коментар »

 
 
 

[…] Торговый комплекс оборудован всем необходимым для удобства продавцов и покупателей, пишет сайт «СтепНьюс». […]

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
07 сентября, 2017 о 09:24 IP автора: 46.211.121.22
 

От вам і один з яскравих доказів, хто є хто. ПОКИ політики міняються піпіськами, роблять кар’єру, ведуть торги у верхах, нагнітають обстановку в соціумі Іванівський мер робить добро для людей не тільки Іванівців, а жителів всього району. Нові торгові місця, чисто, комфортно і для продавців, і для покупців. На цьому ринку знайшли роботу підприємці з Шотівки та інших сел.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Маша
07 сентября, 2017 о 10:28 IP автора: 188.166.79.140
 

Огромное спасибо Вам Виктор Алексеевич, что гнидныки убрали и сделали с Ивановки красоту, которую люди загубили сами. Низкий Вам уклон. Так держать!!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
07 сентября, 2017 о 12:35 IP автора: 37.54.159.137
 

Чудова новина..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
І. Попурій
07 сентября, 2017 о 12:42 IP автора: 37.54.159.137
 

Аби ж тільки наші фермери , та і інші фізичні особи взяли курс на вирощування в достатньому асортименті тієї ж овочевої продукції. А так возять все із Цюрупинська і Гопрів , та й перепродують..Нормальних кавунів в цьому році на ринку не було..І ціни більші ніж в інших містах

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
07 сентября, 2017 о 13:25 IP автора: 176.59.206.12
 

Все очень здорово, один вопрос, на этом месте раньше был общественный туалет с «Ветерка», как там по санитарным требованиям соответствует?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
GALA...
07 сентября, 2017 о 14:21 IP автора: 165.227.150.29
 

«»Аноним»» не переживай, туалета времен ВЕТЕРКА нет и не пахнет,,,, а вот за овощи вырощеные в Маячке и Цюрупенске и тд превеживайте, там их удобряют и какашками и тд и тп ,,,

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
07 сентября, 2017 о 16:53 IP автора: 92.112.111.142
 

Все правильно написано забули тільки написать, шо господарем ринку є дружина Дебелого. отак сімейка Дебелих виїзжає на нашому горбу у свій рай. Общем нашим салом та по наший шкурі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
07 сентября, 2017 о 17:56 IP автора: 46.211.119.60
 

Анонім, ти мабуть трави пихнув перед тим, як писати цю лажу? Та дружині Дебелого той ринок і дарма не потрібен. Ринок громади.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Преподаватель
07 сентября, 2017 о 21:50 IP автора: 130.180.212.188
 

Та мали на увазі дружина Дебелого Віта а не Таня

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
07 сентября, 2017 о 23:39 IP автора: 46.211.125.3
 

Та не трогайте заради господа бога Вікторію. Вона нічого поганого нікому не зробила, а для Іванівки старається і це видно. Не все те, що на поверхні є істиною. Ця гидота, що ви пишете просто смішна. Колись хтось отримає по пиці і по силі удару буде зрозуміло, що вона не сама в цьому житті.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
08 сентября, 2017 о 00:01 IP автора: 46.211.2.151
 

Минулого тижня зустрів Вікторію в одному ресторані у Запоріжжі. Так що у декого інфа застаріла. Старієте, панове!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
08 сентября, 2017 о 00:05 IP автора: 80.240.128.62
 

Нехай хоч у Києві, тобі що? Ох уж ці крисюки.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
08 сентября, 2017 о 01:21 IP автора: 185.137.17.53
 

Та напевно, що як ринок облаштовували ніхто не з ким цього і не погоджував — куди ж продавці та покупці будуть ходити «до вітру», щось на фото не бачу туалета?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
08 сентября, 2017 о 01:25 IP автора: 185.137.17.53
 

А вода з крану тече? чи як і по всій Іванівці — за графіком? що тоді тому ринку до води, якої нема у час його роботи?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
10 сентября, 2017 о 08:10 IP автора: 46.211.103.158
 

Дякуємо за ринок! Ми відчули людське ставлення до продавців та покупців. Вікторе Олексійовичу, ми Вас поважаємо, не зважайте ні на які плітки і дурниці недолугих людей. Ми Вас підтримуємо.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.
10 сентября, 2017 о 09:30 IP автора: 46.211.1.85
 

Тому хто зараз знову переглядає публікацію про новий продовольчий ринок — Доброго ранку!!!! Дякуємо тату за нову хату!!!😎

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
10 сентября, 2017 о 09:31 IP автора: 130.180.210.63
 

Ринок це добре. Тільки без води та туалету відкривати не можна, але чого тільки не зробиш, щоб за кошти громади повісити собі медаль. Скоро ж вибори. Ось яскравий приклад окозамилювання.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Бульдозер
10 сентября, 2017 о 10:12 IP автора: 46.211.99.21
 

Як показуе практика, громаді подають в якості актуальних другорядні проблеми, а те, що справді важливо, переноситься на задній план.