Іванівці взяли участь в обласній Колосіаді

02 вересня 2017 року в місті Берислав у спортивному комплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися змагання обласної Колосіади Херсонщини «Краще спортивне село», які проводила обласна організація ВФСТ «Колос».

Головним завданням колосіади є залучення громадян до занять фізичною культурою і спортом, організація їхнього активного відпочинку, зміцнення здоров’я, а також популяризація фізичної культури і спорту серед населення.


Після урочистого відкриття учасники зійшлися в запеклій та безкомпромісній боротьбі за звання найсильніших сільських спортсменів та команд у таких видах спорту: гирьовому спорті, настільному тенісі, шашках, шахах, волейболі, футболі, перетягуванні канату. У змаганнях мали право брати участь тільки спортсмени-аматори, які постійно проживають і зареєстровані у сільських населених пунктах, за які змагалися.


Іванівський район представила команда Воскресенської сільської ради, яка завдяки вмілому організатору – сільському голові Нудзі Володимиру Івановичу прийняла виклик та взяла участь в обласному змаганні і виборола почесне I місце у командному заліку.


Досягнення наших спортсменів з окремих видів спорту:
Шашки – І місце у командному заліку серед чоловіків — Булка Анатолій Миколайович;
Шахи – І місце у командному заліку серед жінок – Якущенко Вікторія Сергіївна

Іванівська РДА

 

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com