День знань відзначили і наймолодші іванівці — вихованці дитячого садка «Лелеченя»

Першого вересня відзначали День знань не тільки школярі, а й вихованці дитячого садку «Лелечаня» із смт Іванівка.

У програмі заходу ігри, конкурси та невеличка шоу-програма, підготовлена силами вихователів цього дошкільного навчального закладу.

Свято пройшло в цікавій та позитивній атмосфері.

Разом із тим батьки малечі та й самі дітлахи могли оцінити будівлю та ігрові майданчики дитячого садочку після ремонтів улітку. Загальними зусиллями працівників закладу, батьків та меценатів удалося істотно облаштувати ігрові майданчики, спальні кімнати та інше.

Нижче фоторепортаж із заходу.

Принагідно дирекція дитячого садку «Лелеченя» висловлює вдячність усім тим, хто надавав допомогу закладу у період ремонтів, а саме: Іванівському селищному голові Віктору Дебелому, підприємцям Тетяні Дебелій, Трохименко Сергію і, звичайно ж, батькам, які доклали зусиль для облаштування дитячого садочку.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 13

Додати коментар »

 
 
 

Крутой садик! В свое время ходил туда 2 недели потом заболел и меня оставили на бабушку с дедушкой…. Организация работы садика и питание детей в нем не круче чем садике г. Харьков. Для комментаторов сразу скажу, что крупно осведомлен информацией с «двух» сторон. Одно хочу сказать, молодцы, земляки, все на уровне!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Н-да,така машина двухповерхова а дітей заськ,відсутні,через рік його просто закриють.І знову Чм..иха розвалить як нашу рідну шотівську школу краще не хай дітей по дворях шукає.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Николаевна
 

Шановний АНОНІМ !!!!!!!!!!! У вас не правдива інформація!!! Наповнюваність груп достатня і будь ласка, прикусіть ваш язик щодо «через рік його просто закриють».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Девченки молодцы! Очень все чистенько красиво площадки просто супер.Так держать. Обидно будет если такой детсад закроют.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Расслабтесь, ребята! Поки працюватиме Дебелий ні Лелеченя, ні ЗОШ №2 в жодному разі не закриють. Ці заклади будуть теплими, сучасними. Діти в садочках будуть харчуватися безкоштовно або за мінімальної батьківської плати. Колективи в обох садочках прекрасні, творчі, керівники на своєму місці. І ще, до відома тих, хто звик обсирати — Тетяна Михайлівна Чмирь — прекрасний керівник, добра хазяйка і просто чарівна жінка.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

в районі не один садочок, давайте якось звикати до цього. не дві школи, не одна іванівка! ще є села в яких живуиь люди. і які може теж хочуть бювети та спортивні майданчики, хочуть теплі садочки і школи!!!. та поки про це тиша. все буде в іванівці. міняйте вже манеру. люди з сіл теж голосуватимуть! якнайменше

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Мова йшла про Лелеченя, от і маєте відповідь. Олексійович ще нічого не зруйнував і не закрив, а тільки примножує і будує. Не бійтесь, люди, ті, що в селах, все що у вас є буде збережено. Майданчики будуть не тільки в Іванівці, а й на селі. Не бійтесь, не переживайте і не накручуйте себе й людей. Все у всіх буде добре. Дебелий створив ОТГ в районі, йому його й піднімати з нуля, людям у вічі дивитися.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Лелеченя» просто супер, какие там площадки нигде такой красоты не видела, ну просто умелые ручки…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Мі сцева, она же Щасливая В. с поссовета, пиаря своего шефа вешает нам лапшу на уши.Знающие люди потверждают что в отг к лету следующего года будут закріті Новосеменывська , Благодатская , Воскресенская ,Трохимовская и Ивановская школа №2. Останутся только Ивановская гимназия и Нововасильевская школа . Она детище Гасаненко Татьяны и Дебелый боится конфликтовать с депутатшей. Отакая горькая правда а все остальное недобросовесный пиар перед выборами.Ситуацию сможет спасти Гасаненко выбив недостающие средства из Госбюджета, но захочет ли она это делать находясь вдали от Ивановки на крутой должности в Гопрах.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Звідки такі дані? «Одна бабка говорила» Ще виборів не було , а прогнозів безліч. Хто про район не дбає, той школи позакриває. А гарний хазяїн підніме район. От тільки б знати, хто буде цим хазяїном, щоб ми своїми руками хрест на районі не поставили!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вася, за таку брехливу інфу можна і по морді зхлопотати. Ніяких шкіл Дебелий не закриватиме, ще слава богу нічого не закрив, а тільки будує. Не треба людей лякати і підбурювати брехнею. Мудазвон.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гасаненко вже вирішила ситуацію з водою в рідному селі, вибила гроші з госбюджета, та тільки водичка з кранів не потекла і по цей день, а піар вихватила. Люди досі в Ями падають, що під труби нарили ще минулої осені. От вам і видно хто ХАЗЯЇН, а хто вертихвістка.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостерігач
 

КЛАСС! Почали за здравіє, а кончилось за упокой!!!!!!!!! Вообще -то вам розповіли за садочок «Лелеченятко», і що там робиться. ЛЮДИ, порадійте за ваших дітей, що про них турбуються і навчають , Ці працівники працюють на голому ентузіазмі, не вимагаючи нічого, хіба що ПОВАГИ від вас.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com