Селищна каналізація — основне питання поточної сесії Іванівської селищної ради

Сьогодні відбулася чергова сесія Іванівської селищної ради.

У цілому депутати розглянули 16 питань порядку денного. Серед яких — затвердження фінансового звіту селищного бюджету за перше півріччя, про зміни до бюджету селищної ради.

Про припинення договору «оперативного управління» каналізаційної мережі районного центру та передачу її в управління комунальному підприємству «Добробут-5».

Також розглядався блок земельних питань та про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих у міжсесійний період.

Найцікавим моментом поточної сесії було питання стосовно стану селищної каналізації, про яке доповіла секретар Іванівської селищної ради  Вікторія Щастлива.

Вікторія Сергіївна повідомила, що добіг до кінця термін оперативного управління каналізаційною мережею смт Іванівка, укладеного між Іванівським маслозаводом та селищною радою.

У подальшому маслозавод не має наміру продовжувати договір і хоче повернути каналізацію власнику, тобто селищній раді.

Порушене питання розглянуто на депутатських слуханнях і має позитивні результати.

У свою чергу депутат селищної ради Олександр Щербина поцікавився загальними моментами стосовно того,  які будуть розцінки за послуги каналізації,  хто  буде працювати і тому подібне.

Під час відповіді на ці запитання зав’язалася дискусія стосовно роботи каналізійної мережі та особливо болючого питання — каналізування багатоповерхівок районного центру.

По завершенню дискусій депутати проголосували за прийняття рішення про припинення оперативного управління каналізаційною мережею іванівським маслозаводом.

Подивитися обговорення цього питання можна у нашому відео.

На цьому тема каналізації не завершилася.

Уже по завершенню сесії Вікторія Щастлива зачитала  звернення жителів іванівських багатоповерхівок до селищної ради з проханням допомогти їм. У двоповерхівці по вулиці Миру, 9 — автономна система каналізації. Через перехідний період у зв’язку з передачею каналізаційної мережі,  вигребну яму в цьому подвір’ї ніхто не відкачує, відтак неприємний запах та погроза виходу стічних мас на поверхню становить серйозну загрозу жителям.

Друге звернення було від жителів двоповерхівки по вулиці Українській, неподалік військомату. Там люди скаржаться на порив системи каналізації і її неприємні пахучі наслідки.

 


 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
Вибори ОТГ
 

А де ваші всі депутати,повино бути 22 а вас трішки більше 10,що «забілі» на Івановку,тепер буду знати за кого голосувати

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com