Іванівці розбивають свої автівки через стан дороги Лепетиха-Генічеськ

Славнозвісна Лепетиха-Генічеськ (Т-2209). На її протяжності від межі Іванівського району до села Петрівка Генічеського  стала об’єктом  не однієї публікації.

Скільки громадськість порушувала  це питання, скільки про це говорили політики,  а віз і нині там.

Від такого стану дороги трапляються випадки, що ставлять під загрозу людські життя. Наприклад, випадок, озвучений на сесії Іванівської райради, коли через стан дороги жінка передчасно народила.

І ось небезпечні випадки продовжуються.

Жителі Іванівського району, які їздять на море в Генічеський район, усе ще перебувають у небезпеці  під час поїздок цією дорогою.

Учора ввечорі одним із подорожуючих  видірвало колесо автівки.

Про цей випадок Іванівці написали у соцмережі Фейсбук:

І знову про дороги…

Люблю подорожувати, обожнюю море…Проте, коли потрапляєш на дорогу Велика Лепетиха— Генічеськ, мимоволі перестаєш обожнювати море і починаєш більше цінувати власне життя та життя друзів…Дякуючи Господу Богу і вправності водія, ми не «впіймали» акацію на узбіччі того вечора…Колесо викрутило… Відірвало якусь залізяку…Авто понесло…Сморід плавленої резини…Тоді я реально зрозуміла, що означає вислів: «Все життя промайнуло перед очима…»

Після таких пригод зникає бажання відпочивати на Арабатській стрілці…

Коли ж цю дорогу нарешті відремонтують???Лише після летальних випадків?І скільки їх має бути???
Генічеську зовсім байдуже на відпочивальників з Іванівського та Нижньосірогозького районів??? А як люди будуть у недалекому майбутньому діставатися до лікарні?На гелікоптері??? Іванівську частину шляху ще можна назвати дорогою…А після межі починається страшний атракціон…Ось які вони, «Генічеські Гірки»…

І риторичне запитання: «Хто має відшкодувати ремонт автівки???»

Схожі матеріали

 

Коментарі: 5

Додати коментар »

 
 
 

«Пригаючи» цією дорогою все частіше виникає бажання їздити на море в Кирилівку…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А у влади, тільки балачки про розвиток туризму на Херсоншіні. «Обсираючи» Крим не добитися припливу туристів. Треба хоча б дороги відремогтувати спочатку.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Запитання «Хто має відшкодувати вартість ремонту автомобіля» аж ніяк не риторичне. Кожна дорога має конкретного власника (дороги бувають державні, комунальні, відомчі, приватні) і він повинен відшкодувати вартість ремонту. Зразу після цього випадку треба було викликати дорожню поліцію, офомлювати протокол і подавати до суду на власника дороги. Такі випадки в Україні вже були і суди змушували власників доріг розкошелитись. Якщо конкретно, то ознайомтесь з Законом Украни № 2862-IV «Про автомобільні дороги» від 08.09.2005. Відповідно до ст.10 «Основними обов’язками органу державного управління автомобільними дорогами загального користування є: відшкодування збитків користувачам автомобільних доріг загального користування у порядку, визначеному законом»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вибачаюсь. Законом України. Помилився

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Наш саны туда не везут(((((( закажим метлу и транспорт дешевле и скорость по выше и тюнинг по круче!! Даже кони копыта сломают.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com