Зберегти і врятувати

24 серпня в Іванівці урочисто відкрито фонтан.

Що там і казати, така споруда, в нашому зневодненому районі, сама справжня диковинка.

По інформації наших джерел, під час гулянь на День незалежності, жителі іванівки «під градусом» вже спробували скупатися в фонтані, а деякі громадяни просто залазили в споруду та своїми ненавмисними діями розгойдували конструкцію.

З цього приводу голова Іванівської селищної ради — Віктор Дебелий звертається до жителів районного центру:

Шановні жителі селища та району !

24 серпня 2016 року  з нагоди відзначення 25-ї річниці Дня Незалежності України на Центральній площі селища відбулося урочисте відкриття  фонтану.

Це вперше, в історії селища, нам вдалося втілити в життя мрію дітей та багатьох мешканців селища.   Над встановленням фонтану працювала ціла команда фахівців і зараз цей фонтан, розташований в самому серці селища Іванівка, став справжньою окрасою Центральної площі.

Іванівська звертається з проханням до усіх жителів селища та району дбайливо та обережно ставитись до споруди фонтану: не забруднювати воду, не залізати в чаши, не розгойдувати споруду, не купатися,  не кидати сміття!

Звертаємося з проханням до батьків, вчителів, вихователів провести відповідну роз’яснювальну роботу з дітьми щодо дбайливого ставлення  до об’єктів благоустрою на Центральній площі селища, адже все це створено нашими руками і для нас самих!

Селищний голова                                                                                                         В.Дебелий

Схожі матеріали

 

Коментарі: 10

Додати коментар »

 
 
говорить іванівка
 

Знаєте цікаво,сьогодні прочитав Нове Життя і всі сільські ради особисто Новосеменівська і ВНововасилівська подякували своїм спонсорами за грошову допомогу на день незалежності а Іванівська не одного слова не промовила все тільки Вітя та Вітя, а Вітя не задумався про те що він не царь а є ще спонсори які допомогали йому і підтримували його,ну що ж Вітя прийде час Вони тобі вспомнять

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Всё правильно,вот только Витя это на втором плане,а всё решает Вита Д.б.л.а или как её там,всё что она Вите скажит так и будет,кого награждать кого поздравлять,илимправильней говоря 6 на первом месте,а зачем говорить о людях котроыве помогали в празднике если они завтра будут конкурентами.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Лагуна правду каже.А Таня ходе як павлiна,бо Вiтя начальник.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Интересно на день Ивановки наградят кого то со спонсоров,наверно как говорил (а) Лагуна,как секретарю захочется так и будет.А то знаю на день независимости как с фермеров деньги брали по 5.0 грн,так «Дедя» и бывший мер и ещё некоторые «уважаимые» фермера послали на три стороны сельсовет. а может и правильно и сделали,толку с того что деньги сдали а пиар получил Витя и Вита.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Маестро, а Вы, видать тоже пиара жаждете, если этот вопрос так по-взрослому Вас жжет…. Так творите и будет Вам пиар! Вы же все таки маестро….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якась зелена муха під ніком «маестро» літає по сайту і гадить то там…то там….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

точно зелена муха, бо таке лайно гидке і тупориле поперло!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
правда іванівки
 

Маестро, лагуна, таганка — чи скільки там іще у вас ніків? Не важливо, яке ваше справжнє ім’я, важливо і видно, що ви невдаха і гамниста людина завистлива. Якщо ви думаєте, що не відстежуєтесь, то ви ще й смішні…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ха,ха,ха напугала Iванiвка .Мабудь по собi суде,декiлька нiкiв.Своiх обiсрали треба захистити.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Зашитить ещё и обосрать,а пиар мне не к чему просто Вите и его компании не нужно забівать что вокруг их эсть ещё люди которые им не много но помогают и про их не нужно забывать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com