ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

В Іванівці відбувся збір ветеранів антитерористичної операції на сході України

Іванівські учасники провели чергові збори своєї організації.

У ході зустрічі ветерани обговорили три питання:

  • про соціальний захист учасників АТО;
  • про виділення земельних ділянок;
  • про участь у заходах до Дня державного прапора та Дня Незалежності України.

Учасники збору нарікали на недостатню увагу органів державної влади та місцевого самоврядування до такої категорії людей, як учасники АТО. Зокрема у більшості сільських рад району не прийняті відповідні програми, не закладено на це фінансування.

Особливе обурення учасників антитерористичної операції  викликав той факт, що такі ж самі учасники бойових дій як вони — ветерани Афганістану мають більше уваги до себе. Як приклад, до Дня виводу військ з Афганістану вони отримали грошові премії, чим не можуть похвалитися учасники АТО.

Іншим, не менш гострим питанням, стало земельне.

Як повідомили присутні, наразі вкрай складно отримати земельну ділянку площею 2 га для ведення ОСГ.

Лише 15 колишніх АТОвців розробляють документацію щодо відведення земельних ділянок. Із них жодного з смт Іванівка.

Та й те, що вони отримують, видавалося із непотребу. Як поскаржився один із учасників, який все ж таки отримав земельну ділянку в селі Українське:

— Землю дали, але на поду. Самому їздити обробляти далеко, і жоден фермер не хоче її брати в оренду.

У підсумку ветерани бойових дій на сході вирішили зібрати документи від всіх членів спілки та організовано відправити їх  до головного управління Держгеокадастру в Херсонській області, щоб там уже вирішити це питання.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
Вася
20 августа, 2017 о 19:20 IP автора: 31.47.139.147
 

Расстрелять тварей. Землю на кладбище выделить.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
20 августа, 2017 о 20:47 IP автора: 130.180.211.156
 

нашо писати на область якщо їх представники сидять в районі в туйках,ми з Дружбівки вже два роки добиваємся,пороги оббиваєм,все нас на три веселих букви посилають.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Антикацап
20 августа, 2017 о 20:50 IP автора: 94.179.166.156
 

Вася-ватнику, ти що тут забув? Можемо тобі виділити на кладовищі і безкоштовно! Будеш українські чорноземи удобряти своєю гнилою натурою…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
21 августа, 2017 о 02:30 IP автора: 46.211.49.70
 

Гниды, расстрелять!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
21 августа, 2017 о 11:58 IP автора: 107.167.103.223
 

нікчемні раби та любітєлі рускава міра — ми помочимось на ваші могили))))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Воронова
21 августа, 2017 о 14:06 IP автора: 142.0.201.174
 

От так поворот!!! То ми живемо в Іванівці, в якій українцям плюють в спину?? То давайте не анонімно спілкуватись?? Треба знати кого обходити стороною. Жах…
Всім атовцям, учасникам бойових дій, тим, хто ризикує життям і нині — велика подяка!! Хлопці, ДЯКУЄМО ВАМ!! Де б ми були якби не ви???… Страшно уявити.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Олексій
21 августа, 2017 о 14:41 IP автора: 46.201.42.11
 

+ Воронова

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Гайко
21 августа, 2017 о 15:45 IP автора: 194.50.254.168
 

Невже у нас живуть такі люди як Вася? Хлопці захисники велика Вам шана .Дякуємо вам за те що ви є,за те що ви нас захищаЄте любите Україну .Ми Вас поважаемо ,Ви всі Герої. З наступаючим святом Вас! З днем Незалежності!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Валерій Глущенко
21 августа, 2017 о 20:35 IP автора: 188.166.109.45
 

Такі якце й» вася» розстрілюють в спину .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ігор
21 августа, 2017 о 20:52 IP автора: 188.166.33.163
 

Чим кращий ти особисто Валерію,якщо торгували разом з Тіназовим та Долею волонтерською допомогою?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Григорiй
22 августа, 2017 о 16:02 IP автора: 80.83.224.22
 

Героем, должен признаваться тот человек , который принёс мир или благополучие своим землякам . Не мира , не благополучия участники » придуманного АТО» своим ивановцам не обеспечили .А жителей Донбасса, своими боевыми деяниями , отделили от единой и независимой .Если это героизм для одних , то для других украинцев — трагедия .Можно много кричать лозунгами о Славе ….. , а вот о славных делах участников АТО порой и сказать нечего .Складывается мнение , что участие в военных действиях ,нужно, для получения очередных льгот, а не мира сегодня .

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
22 августа, 2017 о 18:30 IP автора: 178.62.248.107
 

Григорию
«Якби ви вчились так, як треба,
То й мудрость би була своя.
А то залізете на небо:
«І ми не ми, і я не я,
І все те бачив, і все знаю,
Нема ні пекла, ані Раю.
Немає й Бога, тілько я!»

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
22 августа, 2017 о 18:33 IP автора: 91.124.242.235
 

На нас напало другое государство, называемой Российской Федерацией, отторгнув часть нашей территории. Оно – враг.
Это очень прискорбный тезис, но он правдив. Человек, который пытается его отрицать, – лжец; украинец, который пытается его отрицать, – предатель. Это громкие и избитые слова, но они правдивы.
Украина должна быть суверенной и целостной державой. Россия покусилась на это и стала нашим врагом. Это просто, легко запоминается и, главное, это правда.
Альтернативный взгляд на правду есть ложь либо шизофрения.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Валерій Глущенко
22 августа, 2017 о 21:39 IP автора: 128.199.63.237
 

Даю відповідь для Ігора В 2014 році посада продавця волонтерскої допомоги була вільною тому брали всіх бажаючих і не бажаючих тому потрібно було скористатись можливістю поправити свое матеріальне становище. А тепер пізно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Валерій Глущенко
22 августа, 2017 о 21:42 IP автора: 128.199.63.237
 

Григорій розумний де ти був в той скрутний час займався з Ігором волонтерством?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жасмин
23 августа, 2017 о 09:54 IP автора: 185.76.10.169
 

Вася+++++

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Виталий
23 августа, 2017 о 12:53 IP автора: 37.55.25.49
 

Так званий «Вася»; Тебе вже вирахували; ЧЕКАЙ!