Інкогніто із Києва (оновлено)

Як Ленін з революціонерами проводив таємні зустрічі на конспірологічних квартирах, так і депутат Верховної Ради  Сергій провів зустріч зі своїми виборцями в Іванівському районі.

Інформація про візит Сергія Хланя здивувала СН. Звісна річ, на той час, коли ми дізналися про цей захід, уже було запізно, щоб висвітлити хід зустрічі депутата такого рівня з селянами.

Цікавий і той момент, що кого б ми не запитали із місцевих жителів, практично ніхто не знав про візит політика в село Шотівка.

Напевно, воно і не дивно. П’ятниця -базарний день, а до того ж 11.00 година дня, це саме той час, коли люди знаходяться в районному центрі: хто на ринку, хто в банку, хто в лікарні. Здавалося б,  більш незручного часу для зустрічі з жителями села годі й шукати, проте це не зупинило політика.

Хоч судячи із тематики зустрічі, коли Хлань береться відповідати на запитання виборців, то чим менше їх буде (виборці), тим менше буде незручних питань. Тому відсутність останніх не стільки недолік, а більш є бажаним результатом.

СН виявився не один, для кого така зустріч стала несподіванкою. Як розповіли нашому виданню в Іванівській РДА, вони і самі тільки сьогодні дізналися про приїзд депутата в села Шотівка та Агаймани.

Уже завтра на офіційному сайті РДА обіцяють розширену інформацію щодо візита політика.

Ну а поки РДА  висвітлить подію зі свого боку, ми дочекаємося чергового бравого поста депутата в соцмережі Фейсбук,  де він нам розповість про нову порцію #перемоги в окремо взятих селах Іванівського району.


Депутат не забарився і виклав пост про свій візит районом (пунктуація й орфографія автора збережені).

Ивановский район, Шотовка и Агайманы.

Села, вроде бы соседние, но разница существенная. И дело даже не в уровне дохода сельских советов, дело в настрое жителей, их подходе к проблеме.

В одном селе и слышать ничего не хотят о самоорганизации и даже предложение сделать проект для привлечения финансирования из госбюджета, вызывает поток возражений в стиле «все равно не получится»…

Вторая — абсолютно открыта к любой помощи со стороны государства, при их активном участии (естественно).

Я конечно знаю в чем дело (об этом позже), но сегодня лишь краткий вывод: пока люди САМИ не возьмут ответственность за свою жизнь — ни я, ни Президент вместе с Премьером и всем парламентом, ни сам Бог не сможет помочь им.

Кстати про «все равно не получится» — с 2015 года мною в Ивановский район привлечено чуть более девяти миллионов гривен из госбюджета. На весь 185 округ — 70 млн.

Кто-то ищет причины, а кто-то пользуется возможностями

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
 

Так он он и сбежал с Шотовки .Сказал что у него срочные дела.Хоть людей было не много ,но их вопросы ему очень не понравились .И ещё много вопросов осталось к нему ,но он сказал что ему некогда.Некому наши села не нужны,им нужна только наша земля и всё.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ото вони і бояться гласності. Так у себе на фейсбуці прикрасили та розписали загальними фразами і все.
А я певен, що люди його там рвали на шматки і було дуже цікаво це зафільмувати.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Пересичный
 

Шо, и велосипед никому не подарил?

Гавкучие вы, шотовцы…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Трохимівка-Захарівка_Новодмитрівка Перша-Щасливе
 

А чому Дмитр…кий його до нас в Трохимівку не завіз,напевне знав що трохимівці його розірвуть на рахунок землі яку їм не видає держгеокадастр.хочуть нашу землю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Трохимівка-Захарівка_Новодмитрівка Перша-Щасливе
 

хочуть нашу землю ПРОДАТИ

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Рома а как это ты не знал про Шотовку? Объявления 2 дня висели. Скажу честно было интересно.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Скажіть хто небудь цьому депутату, що в українській мові всі чоловічі прізвища, і його прізвище в тому числі відмінюються (хлань, хланя, хланю, хланем). Не відмінюються тільки жіночі прізвища, що закінчуються на приголосний та «о». А то гидко читати ці його безграмотні рекламки.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я б не поспішав зрівнювати Хланя з Леніним…Рівень мислення не той..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

він як голохвостий з кіно… думає так престижніше. впринципі нам пох.. як ти звешся, людиною будь!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com