В Іванівському районі судили солдата Збройних Сил України за самоволку

Солдат однієї із військових частин, призваний на службу по мобілізації, під час виконання службових обов’язків в зоні проведення антитерористичної операції на сході України (), отримав поранення, після якого проходив стаціонарне лікування у лікарні.

Після виписки із лікувального закладу солдат не повернувся на службу до своєї військової частини, яка на той час вже дислокувалася в Іванівському районі.

Сам же солдат своєї провини не став заперечувати, а лише пояснив, що після лікарні, йому була рекомендована відпустка за станом здоров’я протягом 30 днів. Командира своєї частини він повідомив по телефону, що буде продовжувати лікування за місцем проживання у Волинській області.

Проте солдат трішки залікувався і прибув на службу лише по проходженню 6 місяців з того дня як він уже там мав бути.

Такі дії солдата суперечать вимогам Статуту служби Збройних Сил України і тлумачаться як ухиляння від військової служби.

Зважаючи на позитивну характеристику солдата, наявність у нього двох неповнолітніх дітей, статус учасника бойових дій та інші пом’якшувальні обставини  Іванівський районний засудив солдата до трьох років позбавлення волі із звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном один рік.

Схожі матеріали

 

Коментарі

Наразі ще немає коментарів.

Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com