Продам 10-и кубову вертикальну бочку. Висота 5 м, та шнековий маслопрес

096-081-58-08

Продам будинок в смт Іванівка

050 758 29 27

ПРОДАМ будинок. смт Іванівка, вулиця Дружби,144,

073-219-23-68

Продам металевий кіоск в м'ясному ряду. Іванівський ринок

098-338-03-55,

ПРОДАМ або ЗДАМ в оренду будинок із усіма зручностями по вул. Таврійській, 111, смт. Іванівка.

097-39-43-130,

ПРОДАМ будинок! В смт. Іванівка вул. Дружби 90. Літня кухня, госп. будівлі, гараж, город.

Тел. 0675514190

Продам будинок 58 кв.м.смт Іванівка вулиця І.Франка, 35. Город 30 соток

096 252 67 92, 099 384 32 59

ПРОДАМ будинок по вул Кібенка (Леніна)(0,27 га), 5 кімнат, літня кухня, госп. будівлі, пічне опалення, двір асфальтований та трикімнатну квартиру у центрі: котел твердого палива, перший поверх, 57,5 кв.м.

тел: 050 215 76 49

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

ПРОДАЄТЬСЯ Будинок з усіма зручностямиі та госп будівлями. Зручно для господарства та фермерства. Іванівка вул Українська,9

097-147-61-74,

ЗДАМ в оренду будинок по вул. Молодіжній, 38 в смт. Іванівка для порядної сім"ї. Дов. за тел.

096-06-44-518 / 066-574-88-98

Продается благоустроенный дом в пгт Ивановка по улице Ивана Франка 7, во дворе летняя кухня, гараж, хозяйственные постройки. Обращаться по телефону:

050-101-36-69.

Продается дом 64 кв.м. в пгт Ивановка по ул. Пушкина 22, во дворе летняя кухня, гараж, множество хоз.построек, огород. Телефон:

+38-096-572-73-44

Відбулося засідання виконкому Іванівської селищної ради

Сьогодні в приміщенні Іванівської селищної ради відбулося засідання її виконавчого комітету.

Члени виконкому розглянули такі питання, як виділення коштів на проведення святкування Дня незалежності України, на проведення Дня вулиці Кібенка (Леніна), надання матеріальної допомоги жителям селища.

Із цікавого. На виконкомі було озвучено, що в рамках святкування Дня Незалежності всіх учасників заходу будуть пригощати безкоштовною кашею. Також в селищі буде святковий феєрверк.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

 
 
Вася
11 августа, 2017 о 14:19 IP автора: 188.166.83.39
 

Коли ж ми вже нафеєрвертимося?

 
умнички-разумнички
11 августа, 2017 о 15:12 IP автора: 130.180.209.239
 

Чотири пенсіонера рішають як празднувати Іванівцям=)

 
Аноним
11 августа, 2017 о 18:04 IP автора: 188.166.80.221
 

цього разу може за атовців згадають

 
.....
11 августа, 2017 о 20:26 IP автора: 130.180.212.136
 

По такій спекі , ой як фейєрверка всі » ждуть» . Ну а чому і ні , пожарникам робота буде…..

 
Місцевий
11 августа, 2017 о 20:40 IP автора: 95.132.134.44
 

Умничкам-разумничкам присвячується. Може дехто з присутніх на тому заході і пенсіонери, проте вони МІСЦЕВІ, КОРІННІ жителі ІВАНІВКИ — АКСАКАЛИ. Тому, ясна річ, що саме їм і керувати в рідному селищі і вирішувати, що і як святкувати, А НЕ ВАМ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІ!!!!!!! Бо насправді деяким «іванівцям» байдуже на наше селище, для них чим гірше, тим краще, тільки б у свій гаманець грошенят покласти та шмат влади загарбати. А ці от люди, що на фото, цю Іванівку з дитинства знають, дбають і шанують.

 
Аноним
11 августа, 2017 о 20:52 IP автора: 130.180.211.52
 

Вітя все кричав,молодь молодь потрібно підключати,підключає.Аксакали-розсмішили.А грамоти напевне будуть своїм «приближённым» вручати.Тільки нехай шашлик гарний готують а не на от….сь,що мясо не можна вкусити

 
Місцевий
11 августа, 2017 о 21:19 IP автора: 95.132.134.44
 

Хто вам винен, що грамот не заслужили за життя, бо певно тільки шкіритесь по куткам. Хто вам винен, що маєте такі зуби, що навіть м’яса вкусити не можете.

 
Yustas
11 августа, 2017 о 21:34 IP автора: 95.132.133.46
 

Всякі аноніми та умнички-разумнички можуть тільки лайно за спинами плювати на людей. А щось корисне для селища та людей зробити, подати ініціативу — не для таких покидьків. А якщо пенсіонери роблять для селища шкоду, то зайдіть і скажіть це у вічі, запропонуйте когось з молоді. Чомусь сьогодні, прийшли в спеку та незважаючи на спеку саме пенсіонери, а молодь базарювала або на Арабатці смажилась.

 
Аноним
12 августа, 2017 о 10:21 IP автора: 178.92.201.52
 

В тому що пенсіонери нічого поганого нема, люди досвідчені , з життєвим досвідом. Але тільки нащо тоді трандіти , що районною радою керують пенсіонери ? треба бути послідовними.

 
Yustas
12 августа, 2017 о 12:52 IP автора: 95.132.133.46
 

а за районну раду ніхто і не обмовився, а ти затрандів перщий. А раз на те пішло, то тоді втям собі в голову, що цим чотирьом в сумі років мабуть менше ніж керівному складу ради, посади займають не виборчі і до сих пір знаходяться «в строю». Чим тобі не подобається така послідовність. І повторюю ще раз: якщо тобі не подобаються зміни в роботі селищної ради, то прийди і відкрито це скажи у вічі, а не за ширмою анонімності смердиш, вдаючи з себе сміливого патріота

 
Аноним
12 августа, 2017 о 14:49 IP автора: 178.92.201.52
 

Юстас ! то ти що , дебіл ? то втям собі в голову , що любі члени любого виконкому є виборчі посади , бо обираються депутатами на сесії . а не призначаються . Але ти одне вірно підмітив, що в «строю » знаходяться саме в кавичках… І повторяти мені не треба , я не такий тупорилий як ти з 4 класами навчання , нездатний відрізнити виборчі посади від невиборчих…. Але спеціально для тебе повторюю, що наш мер лише на один рік молодший від керівників районної ради. Оце тобі і вся послідовність….

 
Вася
12 августа, 2017 о 17:20 IP автора: 188.166.73.205
 

Мддддааааааа,ти правоий Аноніме.
Юстас ще ////////!!!

 
Yustas
12 августа, 2017 о 17:46 IP автора: 95.132.133.46
 

обидва ви даунисмердючі, хоча може це один і той-жк пе……ик пише!!! Пішли обоє на…………..

 
Yustas
12 августа, 2017 о 19:02 IP автора: 95.132.133.46
 

член виконкому — громадська діяльність а не їхня основна посада, за це ніхто з них, оплати не отримує, уважно читай коментарі, тупорилі Онаніми Васі !!!

 
Вася
12 августа, 2017 о 19:20 IP автора: 188.166.73.205
 

Юстасе,та не бризжи поносом,чому так розійшовся? Таки я вгадав — //////
Памперса дати а то по ляшкам стікає.

 
Аноним
12 августа, 2017 о 20:04 IP автора: 130.180.208.70
 

У Вашій селищній раді все скрито,робиться тишком нишком,то людей збираєте на обговір по ОТГ ніхто з селища не знає,то обговори на День незалежності без відома Іванівки видете.У вас навіть сайта не має де можна подивитись чів ви займаєтесь і за що зарплатню нашу отримуєте в не малому розмірі.А ще на рай раду бочку котите,зайдіть на сайт і там все розписано.

Зібрались пенсіонери які доречі навіть на свята такі не показуються і давай умників кидати,в наступний раз обьяву кидайте і обовязково людей побільшає у ваших лав.

 
Аноним
12 августа, 2017 о 20:54 IP автора: 178.92.201.52
 

Юст ас, ти вибач , але з таким недалеким як ти навыть ы спылкуватися не хочеться..Ти ж не путай ///////…Звичайно ж , що члени любого виконкому працюють на громадських засадах , але це виборні люди.. Це ж відомо навіть першокласнику , а ти з /////// робиш вселенську проблему.. Ну не компрометуй ти своєю безграмотністю шанованого Віктора Олексійовича..І не матюкайся, матюки твоєму горю не допоможуть.

 
Yustas
12 августа, 2017 о 21:27 IP автора: 95.132.133.46
 

так не спЫлкуйся, ///////!!! А горя в мене немаэ, дуже грамотний //////))))

 
Аноним
12 августа, 2017 о 21:51 IP автора: 178.92.201.52
 

Бачу. рівень інтелекту в тебе, Юстасу, як і у всієї селищної ради, прям зашкалює.. Іванівці по достоїнству оцінять це під час майбутніх виборів в отг..

 
Місцевий
12 августа, 2017 о 22:12 IP автора: 95.132.134.44
 

При чому тут вся селищна рада? Рівень селищної ради видно по їх добрим справам. А Ваш рівень видно по пустим безтолковим розмовам. Позорники, матюки гнуть! Візьміть віники, граблі та підіть краще селищній раді поможіть Іванівку до ладу привести, або підіть дерева на ставку полийте! Пиздоболи…. Мер у нас молодець. І команду гарну підібрав. Ото Вас завидки і беруть. Позорники.

 
Yustas
12 августа, 2017 о 22:13 IP автора: 95.132.133.46
 

відчепись, осел інтелектуальний

 
Аноним
12 августа, 2017 о 22:21 IP автора: 178.92.201.52
 

Що говорити з \///////// з одинаковими ай — пі компьютерів селищної ради.. Вам не полеміку вести , а ///////. Оце і весь ваш рівень, і нормальні люди це починають розуміти.

 
Місцевий
12 августа, 2017 о 22:36 IP автора: 95.132.134.44
 

Це ти нормальна людина? А більше схоже дійсно на гі___но…або на тряпочку.