ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Відбулося засідання виконкому Іванівської селищної ради

Сьогодні в приміщенні Іванівської селищної ради відбулося засідання її виконавчого комітету.

Члени виконкому розглянули такі питання, як виділення коштів на проведення святкування Дня незалежності України, на проведення Дня вулиці Кібенка (Леніна), надання матеріальної допомоги жителям селища.

Із цікавого. На виконкомі було озвучено, що в рамках святкування Дня Незалежності всіх учасників заходу будуть пригощати безкоштовною кашею. Також в селищі буде святковий феєрверк.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 23

 
 
Вася
11 августа, 2017 о 14:19 IP автора: 188.166.83.39
 

Коли ж ми вже нафеєрвертимося?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
умнички-разумнички
11 августа, 2017 о 15:12 IP автора: 130.180.209.239
 

Чотири пенсіонера рішають як празднувати Іванівцям=)

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
11 августа, 2017 о 18:04 IP автора: 188.166.80.221
 

цього разу може за атовців згадають

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.....
11 августа, 2017 о 20:26 IP автора: 130.180.212.136
 

По такій спекі , ой як фейєрверка всі » ждуть» . Ну а чому і ні , пожарникам робота буде…..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Місцевий
11 августа, 2017 о 20:40 IP автора: 95.132.134.44
 

Умничкам-разумничкам присвячується. Може дехто з присутніх на тому заході і пенсіонери, проте вони МІСЦЕВІ, КОРІННІ жителі ІВАНІВКИ — АКСАКАЛИ. Тому, ясна річ, що саме їм і керувати в рідному селищі і вирішувати, що і як святкувати, А НЕ ВАМ, ПЕРЕСЕЛЕНЦІ!!!!!!! Бо насправді деяким «іванівцям» байдуже на наше селище, для них чим гірше, тим краще, тільки б у свій гаманець грошенят покласти та шмат влади загарбати. А ці от люди, що на фото, цю Іванівку з дитинства знають, дбають і шанують.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
11 августа, 2017 о 20:52 IP автора: 130.180.211.52
 

Вітя все кричав,молодь молодь потрібно підключати,підключає.Аксакали-розсмішили.А грамоти напевне будуть своїм «приближённым» вручати.Тільки нехай шашлик гарний готують а не на от….сь,що мясо не можна вкусити

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Місцевий
11 августа, 2017 о 21:19 IP автора: 95.132.134.44
 

Хто вам винен, що грамот не заслужили за життя, бо певно тільки шкіритесь по куткам. Хто вам винен, що маєте такі зуби, що навіть м’яса вкусити не можете.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
11 августа, 2017 о 21:34 IP автора: 95.132.133.46
 

Всякі аноніми та умнички-разумнички можуть тільки лайно за спинами плювати на людей. А щось корисне для селища та людей зробити, подати ініціативу — не для таких покидьків. А якщо пенсіонери роблять для селища шкоду, то зайдіть і скажіть це у вічі, запропонуйте когось з молоді. Чомусь сьогодні, прийшли в спеку та незважаючи на спеку саме пенсіонери, а молодь базарювала або на Арабатці смажилась.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 10:21 IP автора: 178.92.201.52
 

В тому що пенсіонери нічого поганого нема, люди досвідчені , з життєвим досвідом. Але тільки нащо тоді трандіти , що районною радою керують пенсіонери ? треба бути послідовними.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
12 августа, 2017 о 12:52 IP автора: 95.132.133.46
 

а за районну раду ніхто і не обмовився, а ти затрандів перщий. А раз на те пішло, то тоді втям собі в голову, що цим чотирьом в сумі років мабуть менше ніж керівному складу ради, посади займають не виборчі і до сих пір знаходяться «в строю». Чим тобі не подобається така послідовність. І повторюю ще раз: якщо тобі не подобаються зміни в роботі селищної ради, то прийди і відкрито це скажи у вічі, а не за ширмою анонімності смердиш, вдаючи з себе сміливого патріота

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 14:49 IP автора: 178.92.201.52
 

Юстас ! то ти що , дебіл ? то втям собі в голову , що любі члени любого виконкому є виборчі посади , бо обираються депутатами на сесії . а не призначаються . Але ти одне вірно підмітив, що в «строю » знаходяться саме в кавичках… І повторяти мені не треба , я не такий тупорилий як ти з 4 класами навчання , нездатний відрізнити виборчі посади від невиборчих…. Але спеціально для тебе повторюю, що наш мер лише на один рік молодший від керівників районної ради. Оце тобі і вся послідовність….

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
12 августа, 2017 о 17:20 IP автора: 188.166.73.205
 

Мддддааааааа,ти правоий Аноніме.
Юстас ще ////////!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
12 августа, 2017 о 17:46 IP автора: 95.132.133.46
 

обидва ви даунисмердючі, хоча може це один і той-жк пе……ик пише!!! Пішли обоє на…………..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
12 августа, 2017 о 19:02 IP автора: 95.132.133.46
 

член виконкому — громадська діяльність а не їхня основна посада, за це ніхто з них, оплати не отримує, уважно читай коментарі, тупорилі Онаніми Васі !!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Вася
12 августа, 2017 о 19:20 IP автора: 188.166.73.205
 

Юстасе,та не бризжи поносом,чому так розійшовся? Таки я вгадав — //////
Памперса дати а то по ляшкам стікає.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 20:04 IP автора: 130.180.208.70
 

У Вашій селищній раді все скрито,робиться тишком нишком,то людей збираєте на обговір по ОТГ ніхто з селища не знає,то обговори на День незалежності без відома Іванівки видете.У вас навіть сайта не має де можна подивитись чів ви займаєтесь і за що зарплатню нашу отримуєте в не малому розмірі.А ще на рай раду бочку котите,зайдіть на сайт і там все розписано.

Зібрались пенсіонери які доречі навіть на свята такі не показуються і давай умників кидати,в наступний раз обьяву кидайте і обовязково людей побільшає у ваших лав.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 20:54 IP автора: 178.92.201.52
 

Юст ас, ти вибач , але з таким недалеким як ти навыть ы спылкуватися не хочеться..Ти ж не путай ///////…Звичайно ж , що члени любого виконкому працюють на громадських засадах , але це виборні люди.. Це ж відомо навіть першокласнику , а ти з /////// робиш вселенську проблему.. Ну не компрометуй ти своєю безграмотністю шанованого Віктора Олексійовича..І не матюкайся, матюки твоєму горю не допоможуть.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
12 августа, 2017 о 21:27 IP автора: 95.132.133.46
 

так не спЫлкуйся, ///////!!! А горя в мене немаэ, дуже грамотний //////))))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 21:51 IP автора: 178.92.201.52
 

Бачу. рівень інтелекту в тебе, Юстасу, як і у всієї селищної ради, прям зашкалює.. Іванівці по достоїнству оцінять це під час майбутніх виборів в отг..

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Місцевий
12 августа, 2017 о 22:12 IP автора: 95.132.134.44
 

При чому тут вся селищна рада? Рівень селищної ради видно по їх добрим справам. А Ваш рівень видно по пустим безтолковим розмовам. Позорники, матюки гнуть! Візьміть віники, граблі та підіть краще селищній раді поможіть Іванівку до ладу привести, або підіть дерева на ставку полийте! Пиздоболи…. Мер у нас молодець. І команду гарну підібрав. Ото Вас завидки і беруть. Позорники.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Yustas
12 августа, 2017 о 22:13 IP автора: 95.132.133.46
 

відчепись, осел інтелектуальний

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
12 августа, 2017 о 22:21 IP автора: 178.92.201.52
 

Що говорити з \///////// з одинаковими ай — пі компьютерів селищної ради.. Вам не полеміку вести , а ///////. Оце і весь ваш рівень, і нормальні люди це починають розуміти.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Місцевий
12 августа, 2017 о 22:36 IP автора: 95.132.134.44
 

Це ти нормальна людина? А більше схоже дійсно на гі___но…або на тряпочку.