Жителі Іванівського району невдоволені роботою агайманського пункту базування швидкої допомоги

Під час колегії Іванівської райдержадміністрації було порушено питання фінансування агайманського пункту базування швидкої допомоги.

Як повідомила начальник фінансового управління Іванівської РДА Тетяна Рибалко, у  момент коли, цей пункт відкривався,  у нього було п’ять учасників фінансування: Балашівська, Благодатненська, Новодмитрівська, Трохимівська і Агайманська сільські ради.

На 2017 рік із цих п’яти лише 4 ради виділили кошти на фінансування швидкої допомоги. А ось Балашівська сільська рада свою частину в розмірі 65,6  тис грн не виділила.

Через ці обставини залишилася під загрозою заробітна плата працівників станції.

Сергій Довбня додав, що агайманський пункт базування швидкої допомоги не єдиний,  у якого проблеми з фінансуванням. По області таких пунктів декілька, і загальна заборгованість по зарплаті  становить 12 млн грн.

Проте оскільки від початку п’ять сільських рад давали згоду на фінансування станції базування швидкої допомоги, то Сергій Леонідович закликав не відмовлятися від цього  і внести свою долю.

Далі голова РДА повідомив, що наразі залишається невідомим, як цей пункт буде фінансуватися наступного року, коли частина сільських рад відійде в Іванівську громаду, а ті, що залишаться, самотужки не потягнуть все фінансування.

Сергій довбня поцікавився у сільського голови села Балашове, чому вони не виділили свою частку фінансування?

На це Тетяна Чумаченко повідомила: «Люди незадоволені кадрами, які там працюють. Жоден депутат не проголосував за».

Балашівського сільського голову підтримала голова Благодатненської сільської ради Валентина Чулан, яка теж вважає за необхідне переглянути кадрову ситуацію в цій службі.

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Друзі, повільний інтернет. Відео буде доступне орієнтовно з півночі.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com