ПРОДАМ 2-к квартиру у центрі смт Іванівка

067-989-51-15

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Стало відомо рішення райради по Іванівській ЦРЛ

На сайті Іванівської районної ради оприлюднено рішення про затвердження штатного розпису Іванівської райлікарні, прийняте на черговій сесії 21 липня.

У 2016 році  відповідно до аналогічного рішення райради того періоду  штат лікарні  складався із 171 штатної одиниці.

За проектом рішення райради, оприлюдненому на її сайті, планувалося скорочення штатних одиниць до 157,75, про що ми раніше повідомляли.

У результаті розгляду цього питання загальна кількість штатних одиниць зафіксована у рішенні в кількості 160, що є меншим від штатної кількості минулого року на 11 одиниць і більшим від того, що планувалося  — 3,75 ставки.

За нашими підрахунками, у райлікарні скорочено 12 одиниць, додано 7. Урізано ставки 15 штатним одиницям, а трьом збільшено (виділено чорним у відповідній таблиці).

Більш детально — у таблицях.

У новому штатному розписі ліквідовано такі одиниці :

 Назва одиниці  кількість шт. од (ставки)
економіст з праці 0,5
 економіст з фінансової роботи 0,5
 бухгалтер з фінансового обліку  0,5
 лікар-профпатолог  0,5
 лікар-терапевт денного стаціонару  0,25
 лікар -патологоанатом  0,25
 лікар- ендоскопіст  0,5
 сестра медичноа денного стаціонару  1,0
 сестра медичної виписки лікарняних  1,0
сестра медичної поліклініки (ендоскопічного кабінету) 0,5
 електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування  1,0
лікар зубний  1,0

Зменшено штатну кількість (читай: зарплату)

 Назва одиниці було

2016

стало

2017

зменш. на

(ставки)

машиніст із прання та ремонту спецодягу 1,0 0,5 — 0,5
електрогазозварювальник 0,5 0,25 -0,25
 тесляр  1,0 0,5 -0,5
 робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків  2,0 1,5 -0,5
 двірник 2,0 1,5 -0,5
 машиніст-кочегар котельні 3,0  3,5 +0,5
 юристконсульт 1,0 0,25 -0,75
 завідувач поліклінікою  1,0 0,5 -05
 лікар-терапевт  1,0 0,5 -0,5
 лікар-педіатр  1,0 0,75 -0,25
 лікар-офтальмолог 0,5  1,0 +0,5
 лікар-інфекціоніст  1,0  0,75  -0,25
 фельдшер (чоловічого оглядового кабінету)  0,5  1,0 +0,5 
 Фельдшер-лаборант  1,0  0,5  -0,5
 лаборант (медицина)  2,25  1,75  -0,5
 лікар-бактеріолог  1,0 0,5 -0,5
 молодша медична сестра операційна (санітарка-прибиральниця) приймальне відділення  1,5 1,0 -0,5
 молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) акуш. відділення 2,0 1,5 -0,5

У порівнянні з минулим роком у штатному розписі додалися такі одиниці:

Назва одиниці кількість шт. од (ставки)
кухонний робітник 0,5
 лікар- статистик  0,5
 лікар-інтерн з педіатрії 1,0
 молодша медична сестра (саніт. прибир.)  1,0
 сестра медична поліклініки  3,5
фельдшер 0,25
 молодша медична сестра операційна ургентна  0,5

Ми спробували збагнути, у чому сир-бор і чому це рішення не могло тричі пройти голосування.

У порівняльному аналізі ухваленого рішення з початковим проектом, оприлюдненим тут, різниця виглядає так:

посада проект рішення +/-
лікар- хірург 0,5 1,5 +1,0
 сестра медична поліклініки (офтальмолог) 0,75  1,0 +0,25
 сестра медична поліклініки (каб диспантеризації)  1,5  2,0 +0,5
 сестра медична поліклініки (неврологічний каб)  0,75 1,0 +0,25
 сестра медична поліклініки (психіатричний каб)  0,75  1,0 +0,25
 сестра медична поліклініки (фізіатричний каб)  0,75 1,0 +0,25
 сестра медична з фізіотерапії  1,5 2,0 +0,5
 фельдшер чоловічого оглядового кабінету  0,75  1,0 +0,25
 сестра медична з лікувальної фізкультури 0,25 0,5 +0,25
 сестра медична з функціональної діагностики  0,5  1,0  +0,5
 сестра медична кабінету інфекційних захворювань  0,5 1,0 +0,5
 сестра медична поліклініки (отоларингологічного кабінету)  0,75 1,0 +0,25
 молодша медична сестра (санітарка – прибиральниця)  0,75  1,0  +0,25
 молодша медична сестра (санітарка – прибиральниця)  0,75  1,0  +0,25
 молодша медична сестра (санітарка – прибиральниця)  0,75  1,0  +0,25
 молодша медична сестра (санітарка – прибиральниця)  0,75  1,0  +0,25
молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) клініко діагнозт. лабор. 0,75 1,0  +0,25
лікар-хірург ургентний  0,5  1,0  +0,5
молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) Приймальне відділення  0,75  1,0 +0,25
 молодша медична сестра (санітарка-прибиральниця) педіатричне відділення  0,75  1,0  +0,25

Із порівняльної таблиці між проектом рішення та самим рішенням видно, що депутати потурбувалися про медсестер, яким  майже всім підняли ставки, а також про лікаря-хірурга, якому підняли оклад на цілу ставку.

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 34

Додати коментар »

 
 
роман
27 июля, 2017 о 19:33 IP автора: 82.145.222.165
 

Судячі з усього проблема була в тому, що медсестер хотіли оформити на 0,75.
І певно в райраді не сильно хотіли, щоб народ бачив тих і те як проштовхувалася ідея 0.75 для молодшого медичного персоналу, тому і крутили сесію в закритому режимі.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Рита
27 июля, 2017 о 19:50 IP автора: 188.166.75.11
 

А зубного,это кого там ликвидировали?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
GALA...
27 июля, 2017 о 19:59 IP автора: 185.137.18.110
 

о дожили, школы закрывают , в больницах сокращение ,,,зато для прокуратуры и судьям добавляют немерено

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Попурій І.
27 июля, 2017 о 20:50 IP автора: 91.124.246.130
 

Ну от…нічого кримінального. А то невідомо із — за чого підняли бурю в стакані води…

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Депутат
27 июля, 2017 о 21:59 IP автора: 46.200.56.63
 

А здесь, Роман,ты не прав.Как раз некоторые депутаты настояли на том,чтоб бы младший мед персонал перевести с 0.75 на 1.0 ставки.Но это все пустяки.Если ты,Ромчик, подсуетишься, то уже завтра читатели смогут точно знать (пофамильно)-кто у них (ЦРБ) работает для людей круглосуточно, а кто так ,погулять ходит.Взрыв обещаю.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
27 июля, 2017 о 22:04 IP автора: 37.73.229.176
 

Я напевно не до кінця довів думку. Цілком очевидно, що депутати настояли на збереженні зарплат медсестрам.

При порівнянні проекту рішення і самого рішення це кидається в очі

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
27 июля, 2017 о 22:48 IP автора: 37.73.229.176
 

Мене цікавить зарплатня єдиного в районі терапевта, а також педіатра.
Якщо я правильно зрозумів терапевту урізають зарплатню в половину! Педіатру на 0,25.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Реформа
27 июля, 2017 о 23:09 IP автора: 81.23.24.129
 

зато херург на 2,5!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
27 июля, 2017 о 23:17 IP автора: 141.0.12.58
 

племянницу херурга на 0,5 надо. пол дня на роботе, пол дня дома.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Реформа
27 июля, 2017 о 23:20 IP автора: 81.23.24.138
 

не знала что у нас оказывается были эндоскопист и патологоанатом…да нужен пофамильный список может еще какие экзотические спецы есть а народ не в курсе

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
6
27 июля, 2017 о 23:29 IP автора: 37.73.221.134
 

Перевести Фіщенко на пів ставки це чи не кримінал0??????

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Реформа
27 июля, 2017 о 23:30 IP автора: 81.23.24.142
 

и вопрос депутатам как вы раньше голосовали за ставки специалистов которых нет?!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Реформа
28 июля, 2017 о 00:12 IP автора: 81.23.24.131
 

Татьяна Николаевна семейный доктор работает в ПМСД, а финансирование принимали по ЦРБ…рано кричите…нужно требовать список фамилий!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жители района
28 июля, 2017 о 08:12 IP автора: 37.52.156.94
 

Роман, сделайте официальный запрос — пусть руководство больницы предоставит поименный список кто на какой должности числится и на скольки ставках! А относительно эндоскописта и паталогоанатома желательно чтобы предоставили информацию кто эти должности и соответственно ставки занимал на протяжении последних 3-х лет! А то свернут все на Ганскую. А она на должности главврача недавно.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
28 июля, 2017 о 08:19 IP автора: 46.200.59.74
 

Нічого не вийде. Прізвища людей, які займають ці посади, є персональною інформацією і її ніхто не дасть для розголошення.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жители района
28 июля, 2017 о 08:34 IP автора: 37.52.156.94
 

Странно….мне например потребуется профессиональная помощь эндоскописта. А я не знаю к кому конкретно обращаться… Как это плательщики налогов не имеют права знать кто содержиться на их отиления?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
28 июля, 2017 о 12:08 IP автора: 91.124.246.116
 

Согласен с Реформой и Жителями района. И почему это должно быть тайной?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Попурій І.
28 июля, 2017 о 14:17 IP автора: 91.124.246.130
 

Да потому что , и здесь Роман прав , существует законодательство о защите персональных данных человека. Никто без согласия человека не может публично обнародовать о нем сведения финансового характера., кроме как в порядке , определенном Законом.И посему призыву к этому крайне неуместны и противозаконны.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Попурій І.
28 июля, 2017 о 14:19 IP автора: 91.124.246.130
 

Другими словами, ПУСТЬ РУШИТСЯ МИР , НО ТОРЖЕСТВУЕТ ЗАКОН!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Малебольдже
28 июля, 2017 о 14:34 IP автора: 192.42.116.16
 

«Я напевно не до кінця довів думку. Цілком очевидно, що депутати настояли на збереженні зарплат медсестрам. »
Ось, про що я і говорю, ти, Романе, спочатку робиш, а точніше пишеш, а потім починаєш думати (перевіряти)!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
28 июля, 2017 о 17:33 IP автора: 91.124.246.116
 

» ПУСТЬ РУШИТСЯ МИР , НО ТОРЖЕСТВУЕТ ЗАКОН!»

Согласен. А по какому тогда закону одно физическое лицо получает 2.5 ставки?

«…обнародовать о нем сведения финансового характера…»

Да не нужны эти сведения, просто написать:
сантехних — Потапов
хирург — Криволапов и т.д. это нарушение закона?

Еще был хороший вопрос по поводу ставок мифических специальностей, не хотите его прокомментировать?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жители района
28 июля, 2017 о 17:34 IP автора: 37.52.156.94
 

…Извините, но при чем здесь персональные данные? Больница — бюджетная организация. И за каждой должностью закреплен конкретный человек. С фамилией, именем, отчеством. Речь же не идет о том сколько человек зарабатывает, работая на этой должности. А так получается, что для многих читателей стало открытием, что в нашей районной оказывается есть и такие должности — специальности. А кто их занимает покрыто мраком. Вот о чем речь.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Жители района
28 июля, 2017 о 17:53 IP автора: 37.52.156.94
 

А младший мед персонал перевели на 0,75 ставки. И депутаты должны были подумать, чтобы вернуть людям ставку. Спасибо им за это! Лучше бы они кадровичку в больнице перевели на 0,5. Какая необходимость с такой численностью работающих держать ее на ставку? Она что каждый день принимает и увольняет по 5 -10 человек?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
.....
28 июля, 2017 о 19:29 IP автора: 37.55.27.223
 

Жители района,к….ка только бухает днями,месяцами и считает что она гл.врач,уже спилась полностью))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Малебольдже
28 июля, 2017 о 20:59 IP автора: 80.67.172.162
 

Жители района, ви не зрозуміли, навпаки, молодший персонал перевели з 0,75 на повну ставку 1,0! А так, звісно, дивуєшся, у нас в лікарні такі є лікарі, чи вакансії — не зрозуміло, що хоч і до Херсону не їдь, тут все зроблять і вилікують!
От мене цікваить, «лікар-профпатолог» — хто це?, що це?, і взагалі, що він робить???
Ендоскопіст, взагалі насмішив. Ох і хохмачі ви)))))

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Правда
28 июля, 2017 о 21:26 IP автора: 80.240.128.221
 

Персональні данні це одне, а чи законно перевели робітників на 0,75 коли в цей час хтось получав більше 1,0 ставки, тим паче за одиницю про існування якої ні хто і не знав. Підкажіть іще одне, як можна працювати на 2,5 ставки? Хочу знати хто цей «кіборг»))?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Депутат
28 июля, 2017 о 22:02 IP автора: 46.200.56.63
 

Для начала-не 2.5 ,а на 3.5 ставки.И что бы через 5 минут читатели не наблюдали сплошные наклонные штрихи,обойдемся без фамилий.Пришел к нему на прием и застал-бинго.Соточка с порога (давно не был,может такса поменялась)Не дай Бог операция,ждите ночи или выходных-оплата уже совсем другая.Кстати,как профессионал он довольно таки крассавчик, а вот как человек-полное …..-не выписывал дочь после операции ,пока жена скрыв от меня не дала взятку. Ну что,догадались,как его зовут?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Люди
28 июля, 2017 о 22:28 IP автора: 46.211.7.4
 

Антонович

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
28 июля, 2017 о 22:56 IP автора: 46.211.97.177
 

Шановний депутат,а ти йому це в очі скажи. Що слабо? А то при виписці мабуть ввічливо був. Якщо ти вважаєш себе порядною людиною чому ховаєшься під псевдонімом?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
28 июля, 2017 о 23:00 IP автора: 46.211.97.177
 

А ще ліпше поїдь у херсон, там такого як ти (скрягу)чекають з хлібом і з сіллю.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
...
28 июля, 2017 о 23:50 IP автора: 128.199.38.179
 

На скільки мені відомо, раніше без лікаря-профпатолога медичний огляд працюючих вважався недійсний, а зараз?

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Елена
30 июля, 2017 о 22:30 IP автора: 188.166.70.232
 

«Шановний депутат,а ти йому це в очі скажи. Що слабо? А то при виписці мабуть ввічливо був. Якщо ти вважаєш себе порядною людиною чому ховаєшься під псевдонімом?»
А может ты пойдешь скажешь!? Только вот не дай Бог после этого в хирургию попасть — прощайся с конечностями!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Мрійник
30 июля, 2017 о 22:45 IP автора: 46.211.146.151
 

А зараз мед.огляд в лікарні зводиться до підписання бланку, лікарі навіть не оглядають, хоча ця послуга є платною.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Олена Литвиненко
31 июля, 2017 о 11:55 IP автора: 37.55.25.104
 

Вони так підписують медогляд що і не знають чи взагалі він баче чи чує. ні разу терапевт не оглянув мене в неї навіть кушетки нема Людмилі Олексіївні тіки чек давай! А тотім то ті болячки то ті. А в Херсоні питають ви були в цього спеціаліста чи ні ? Он чоловік на роботу проходив мед огляд так з онкокабінуту фельдшер на ногах не стояв а про який огляд іде мова! А гроші які деруть за мед огляд думають що нам з неба падають вони. Ну нащо платити за те якщо підписує медсестра чи санітарка з ренген каб. бо там вже залиті всі. Може хтось хочаб скаже це!!!!! Якщо дерете такі грощі очам щось помацайте. Або сидіть вдома та страхухуйте по тихеньку.