В Нововасилівці продовжуються роботи з прокладання водогону

DSCN782225 липня 2017 року голова районної державної адміністрації С.Довбня зустрівся з представниками приватного підприємства «Південна будівельна група «Дніпро».

Під час зустрічі обговорювали стан реалізації проекту «Капітальний ремонт системи водопостачання села », який реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку і спрямований на покращення якості надання послуг водопостачання мешканцям населеного пункту.

Також з представниками приватного підприємства зустрівся і Нововасилівський сільський голова Л.Хотієнко.

У рамках реалізації проекту розглядалося і питання по підключенню до водопровідної мережі Нововасилівського навчально-виховного комплексу.

Нагадаємо, що роботи стосовно впровадження даного проекту розпочато восени 2016 року. На сьогодні вже проведено роботи по заміні труб.

Нагадаємо, проект будівництва сільського водогону в селі Нововасилівка перебував перед загрозою через бюрократичні перепетії. 

Детальніше тут.

 

 

Іванівська РДА

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

А коли ж у Іванівці вже буде новий водопровід, без поривів, з чистою та якісною водою ?… мрія іванівців…..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

етого небудет можеш помечтать

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
адекватний
 

Чому ж не буде в Іванівці нового водопороводу? Не весь, але окремі аварійні участки будуть замінені, відповідно до проектів, що виготовляються. Проте, вартість реалізації таких проектів потягне лише ОТГ, і лише, за умови співфінансування, а оскільки перевага надається ОТГ на сьогодні, то ось вам і причина створнення ОБ’ЄДНАНОЇ ГРОМАДИ. Те, що планують у своїй роботі керівники, в тому числі і селищний голова, не завжди розуміють всі люди. Від цього і шквал скарг та пустомеління, яке потім розлітається, як шолуха….Вмійте чекати, одразу все і дуже швидко нічого не буває в житті.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com