Жителі вулиці Таврійської в смт Іванівка шукали допомоги в РДА

Сьогодні вулиці Таврійської з смт Іванівка прийшли за допомогою до голови Іванівської — Сергія Довбні.

Зі слів Іванівців, їм вже не сила терпіти ситуацію довкола жвавого руху великовагового транспорту по вулиці Таврійській, в тому числі при повороті на об’їзну дорогу.

Без перебільшення, від такої інтенсивності руху великоваговиків їх будинки «тріщать по швам», не витримує і магістральний водопровід, який проходить вздовж вулиці.

За останні дні сталося два серйозних пориву мережі, які місцеві пов’язують саме з великоваговиками, адже яка пластикова труба витримає, коли по ній проїжджає фура загальною вагою 80 тон?

Переймаються місцеві і за власну безпеку. Як розповіла жителька вулиці, повз будівель її домоволодіння проходить об’їзна дорога, а оминаючи ями великоваговики проїжджають поруч з будівлями і перехиляються так, що якась машина може впасти та розчавити будівлі. Зі слів мешканки вулиці, нещодавно подібний випадок вже траплявся. На об’їзній дорозі впав зерновоз. Благо діло було далеко від житлових будівель жителів вулиці.

Нарікали люди на роботу Іванівського відділення поліції. З їх слів вночі всі ваговози їдуть через центр Іванівки, оминаючи знак обмеження руху. На це, немає реакції із сторони поліції.

В завершені зустрічі Сергій Довбня пообіцяв сьогодні після обіду організувати нараду із вказаних питань і спробувати знайти вихід із ситуації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 7

Додати коментар »

 
 
 

А чому в адміністрацію а не в селищну раду?Довбня вислухає а …………….нагне?

0

Оцінити коментар Thumb up 3 Палец вниз 0

 
Іванівка
 

Звернень до Сергія Леонідовича Довбні Голови адміністрації Іванівської РДА від жителів вул.Таврійська збільшується, а відповідей та вирішиння питань — аж ніяк!!! Люди пишуть на Степ Ньюз і ходять в кабінет на зустріч в живу. Пройшов червень і уже 20 липня 2017 року — рух вантажівок не зменшився, а в рази збільшився по вул.Таврійська с.м.т. Іванівка.
Зернових в цьому році гарний врожай тож будуть машини гуркотіти до самої пізньої осені, а потім піде збір соняшнику та сої- але по теперішній бездіяльності Іванівської адміністрації наше з вами життя ніхто не буде рятувати.
Жителі вул.Таврійської звертаються до Дебелого Віктора Олексійовича порятуйте від великоваговиків та байдужості адміністрації!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Відповідь Дебелого — на прохання мешканців вулиці Таврійської, не пізніше суботи будуть вжиті необхідні заходи. Вже зараз селищний голова проводить всю організаційну роботу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Опять на полицию наезжаете? Не ломайте людям бизнес!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

(Жителі вул.Таврійської звертаються до Дебелого Віктора Олексійовича порятуйте від великоваговиків та байдужості адміністрації!!!!) А що селищний голова вже руководить адміністраціею? Підлабузники!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 2 Палец вниз 1

 
 

Люди ну ви самі хоча б подумайте! Ну що вони зроблять? Все цілком законно і вплинути на це неможливо. Розслабтесь і насолоджуйтесь.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Ходити в державну установу,на прийом до голови з голими ногами,в шортиках,не відповідає етикету.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com