ПРОДАМ С/Г Техніку та обладнання. Деталі ТУТ

050-497-10-63

ПРОДАМ Кіоск на Іванівському ринку. (Напроти магазина "Анушка")

099-052-21-89

Продамгриби Глива (Вішанка), а також грибні блоки

096-081-58-08

ПРОДАМ Chevrolet AVEO 2008 р.в. Деталі ТУТ та ТУТ

067-99-66-999

Продам Насіння СОНЯШНИКУ (Прометей) 15 грн/кг. ПШЕНИЦЯ (Сталкер) 5 грн/кг

050-957-07-81

ПРОДАМ ГОРОХ 5 300 грн/т. Є в наявності 25 тон

050-397-13-71,

СТОВ "Терра 2017" реалізує сінаж, сілос по ціні 500 грн.за 1 тону. Дні реалізації вівторок-середа-четверг. Адреса: Іванівський рн. с.Українське , конт.телефон

050-315-61-42

ЗНІМУ квартиру або будинок

097-470-67-38

Продам теличку (7 Днів)

097-633-74-88

Виконаю будь-які будівельні роботи. смт Іванівка та район

068-794-72-99

ПРОДАМ вьетнамских поросят. Возраст 2 месяца.

тел: 067-856-45-60

ЗАТОЧКА и ремонт пильных цепей бензо/ел пил. Продажа оригинальных цепей STIHL.:

(097) 952-30-37, (093) 142-64-36

ПРОДАМ магазин в пгт Ивановка.

+7(978)075-87-98 только viber

Зверніть увагу! На сайті працює форум.flag-ukrainy-animatsionnaya-kartinka-0015

Жительку смт Іванівка можуть позбавити батьківських прав

11 липня цього року службою у справах дітей Іванівської , разом із представниками поліції проведено рейд по перевірці умов проживання дітей у неблагополучних сім’ях.

За результатами перевірки у жительки вулиці Української в смт Іванівка зафіксовано факти ухиляння від виконання батьківських обов’язків.

Жінка не забезпечила дітям необхідних умов проживання, навчання та виховання.

Оскільки раніше дана особа притягалася до адміністративної відповідальності за зазначені порушення то тепер буде порушене питання щодо позбавлення її батьківських прав.

Іванівська РДА.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 9

Додати коментар »

 
 
Небайдужий
17 июля, 2017 о 11:10 IP автора: 37.73.239.14
 

Только и могут ,,порушыты пытання,,. А может женщине можно хотябы попытаться помочь, оказать моральную и психологическую помощью. Полиция и местные власти привыкли идти по пути найменшего сопротивления. Да и фин помощью от государства-это мизер, судя по фото, так живёт каждая вторая многодетная семья в Иван. районе.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
17 июля, 2017 о 15:01 IP автора: 188.166.79.215
 

У цій ситуації однозначно шкода тільки дітей, тому що в сім’ї тут папа зайнятий своїми «проблемами», а мама — бескінечної зміної женихів, то один, то інший. Цій жіночці напевно тільки «на руку», щоб її дітей десь пристроїли, вона народить іще купу і буде за їхній рахунок (дитячі) далі гудіти зі своїми друзями.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Костянтин
17 июля, 2017 о 17:09 IP автора: 95.134.124.12
 

Давайте допоможемо. Ваші пропозиції? Вони рожають по 3-4 дитини, а потом кричать: «а шо я? мені даже ніхто нічим не помог…» А мені хто поможе? Я другу дитину не можу собі позволить, бо розумію, що її треба за шось одівать і кормить. А ці свиноматки рожають і рожають і рожають… а діти при чом? вони ж не винуваті, шо мамаша без башні. А потом виростають. Хто? Вчені, лікарі? Хрін вам — бандюки з них ростуть. Жалійте їх, вони й у вас украдуть останнє.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
17 июля, 2017 о 23:25 IP автора: 188.166.69.39
 

На мою думку, у цій ситуації допомога — це як найшвидше забрати дітей від цієї горе-матері.. Вона отримуючи дитячі, що може на море дітей звозила, чи на екскурсію до зоопарку, чи ще кудись? Розповідали, що вона дома не ночує, їсти дітям не готує!! То чим їй допомогти? Скинутися на чергову пляшку горілки?!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Elena
17 июля, 2017 о 23:31 IP автора: 188.166.69.39
 

Звісно, що материнського тепла ніхто не заміне — ні дитячий притулок, а ні інша прийомна родина.. Але ж коли ці діти не отримують того необхідного тепла і турботи від своєї мами, то який вихід з даної ситуації???

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Костянтин
18 июля, 2017 о 08:16 IP автора: 95.134.124.12
 

На дитячі зараз не проживеш. Ті батьки, які вважають, що це можливо мабудь з паралельної реальності. Треба мати інші джерела доходу, або не їсти, не вдягатись, а просто сплачувати комуналку.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
татьяна
18 июля, 2017 о 09:16 IP автора: 46.211.119.82
 

У нее не только детские она еще малообеспеченная семья,а там пособие намного больше еще я не удивлюсь если по документам еще мать одиночка.такую сумму не каждая работающая семья получает.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Джон
18 июля, 2017 о 09:49 IP автора: 194.50.254.168
 

у нас одна такая мамаша получает около пяти тисечь в месяц (мать одиночка, малозабезпечена) хотя живет с сожителем