На мелітопольській трасі пожвавився рух великовагового транспорту

На трасі Мелітополь-Одеса () значно пожвавився рух великовагового транспорту.

В переважній більшості активно рухаються зерновози. Важкі машини проїжджають буквально колонами по всім дорогам, як по основним магістралям так і допоміжним.

Від такого напливу транспорту дорога почала рватися на шматки, як наприклад ділянка на Сірогозькому перехресті (на фото). Тут нещодавно виїжджали декілька завантажених автомобілів і сліди того що сталося з асфальтом можна побачити на фото.

Цілком очевидно, що до закінчення жнив 2017 року від основних доріг в Іванівському та Нижньосірогозьких районах не залишиться нічого.

Разом з тим, журналісти видання СН додатково проінспектували нововідремонтовані ділянки дороги М14 на межі Каховського та Нижньосірогозьких районів, про яку ми нещодавно писали.

Буквально за тиждень стан дороги ще погіршився. Через утворені колії автомобілі почали черкатися днищами пза асфальтні гребні. Вже зараз можна чекати на ДТП через стан дороги.

Цікавий і інший момент. Всього було відремонтовано три ділянки дороги — один не доїжджаючи знаку Каховський район, один через 10 км від цього знаку в сторону Каховки і один поруч села Федорівка.

Самою постраждалою є ділянка саме через 10 км від знаку Каховський район. Інші не мають таких руйнацій. В принципі на інших ділянках нового асфальту взагалі немає руйнацій.

Тут без зайвих доказів можна стверджувати, що дорожники банально «зхалтурили».

Залишається невідомим, чому на такі «кричащі» факти «халтури» за державні кошти залишаються непоміченими прокуратурою Херсонської області. Адже не потрібно бути великим фахівцем, щоб побачити, що знизивши якість робіт, дорожники отримали зайвий прибуток в збиток бюджету Херсонської області

 

 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 2

Додати коментар »

 
 
 

Рома, на трассе пишешь, а не с наших же сел, они едут? А в селе дороги вовсе не такие как на трассе. Вывод: дорог не будет! А в прочем зачем, скоро села сровняют с землей, реформы нынче такие.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А в николаеве фуры не пускают… Это у нас только все можно

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com