Представники Іванівського району взяли участь у Всеукраїнській Колосіаді

З 22 по 25 червня 2017 року в місті Скадовську на навчально-спортивній базі «Скадовськ» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України за сприяння  Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму відбулися змагання Всеукраїнської Колосіади серед сільських, селищних голів, їх заступників і старост, присвяченої Дню Конституції України, а також Всеукраїнські фінальні  змагання сільських школярів під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?» з важкої атлетики та Всеукраїнські фінальні змагання з футболу серед команд дівчат на першість та Кубок «Золотий колос України» ВФСТ «Колос» АПК України 2017 року.

У урочистому відкритті «Колосіади», яке відбулося 23 червня на стадіоні «Колос» у рамках  програми відзначення  Міжнародного Олімпійськими дня  взяли участь представники 21 області України, усього близько 1000  спортсменів, тренерів, суддів, офіційних осіб, журналістів.

Збірна команда Херсонщини, яка змагалася у Всеукраїнській Колосіаді серед сільських, селищних голів, їх заступників і старост, була представлена 15 спортсменами з 6 районів області у трьох видах спорту – волейболі, футзалі та шахах, а взагалі у програмі були змагання з 8 видів спорту, у тому числі також з більярду, дартсу, гирьового спорту, настільного тенісу та шашок. Всього у змаганнях  взяли участь 285 спортсменів з 19 областей України.

Іванівський район у складі команди Херсонської області на змаганнях представляли::

Новосеменівський сільський голова Іванівського району Олександр Дурман, Іванівський селищний голова Іванівського району Віктор Дебелий, Новомиколаївський сільський голова Іванівського району Юрій Калініч, Воскресенський сільський голова Іванівського району Володимир Нудьга.

У підсумку команда Херсонської області  стала  призером  тільки у волейболі, здобувши бронзові нагороди і випередивши 7 команд. При чому у півфіналі та матчі за третє місце грали фактично вп’ятьох: Олександр Дурман у другому матчі отримав  серйозну травму – розрив меніска, але мужньо брав участь у іграх, хоча ледь рухався майданчиком з лангетом на коліні – заміни у команди не було, а грати уп’ятьох у волейболі правила забороняють.

Спеціальними призами Оргкомітету були відзначені херсонські  волейболісти, які мужньо, з травмами  дограли до кінця, це – Сергій Старух та Олександр Дурман.

У футзалі Херсонщина  сьома з 10 команд, а в шахах – шоста  з 15 учасників.

Джерело

Схожі матеріали

 

Коментарі: 1

Додати коментар »

 
 
 

Куда ви цього Нуд.гу берете,пенсіонер,тільки й може язиком або стучани на фермерфв,село розграбив,у вас що молоді не має чи що.А Саша молодець.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com