ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Підтримаємо Агайманську швидку допомогу?

В коментарях до однієї із публікацій на цьому сайті наші читачі розповіли про проблему старенького автомобіля швидкої допомоги Агайманського пункту базування екстреної медичної допомоги.

Згадати як виглядає старенький УАЗик яким перевозять людей, що потребують невідкладної допомоги можна у фоторепортажі до публікації про відкриття Агайманського пункту базування швидкої допомоги.

СН вирішив спробувати допомогти жителям району в цьому питанні. З цією метою на сайті Херсонської обласної ради зареєстровано відповідну петицію.

Відразу скажемо, що сподіватися на Херсонську обласну раду марне. Минулі петиції активістів Іванівського та Генічеських районів про ремонти автодоріг так і не принесли результату. Тоді обласна влада обмежилася банальними відписками.

Не зважаючи на все ми пропонуємо жителям Іванівского району піти біблійським шляхом, де сказано — «Стукайте і вам відчинять» і спробувати ще раз вплинути на Херсонську обласну раду шляхом підписання петиції.

Отже друзі, якщо ви підтримуєте вимогу до Херсонської обласної ради, перейдіть за посиланням на сайт Херсонської обласної ради та підпишіть відповідну петицію.

Перейти до петиції

 

У випадку якщо у вас виникають якісь технічні питання по петиціям, можете ставити їх в коментарях до цієї публікації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 37

Додати коментар »

 
 
По ХерСонец
 

Ясно ОДНО…..»власти» после революционной.. ПОЛНОСТЬЮ ПЛЕВАТЬ..на ЛЮДЕЙ..Я не буду подписывать «петицию шизофреников»…Активистам нужно СНАЧАЛА ЧЕСТНО ПРИЗНАТЬ, что у власти Херсона—ИДИОТЫ, и петицию нужно создать ПРО ОТСТАВКУ ХЕР. ВЛАСТИ…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Уже 90 переглядів публікації і жодного підпису петиції.
Може дійсно не така вже це і важлива для району проблема.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Просо не має довіри що дану петицію переглянуть,так що ….,вже по дорозі європейського значення їздим на Генічеськ або на Агаймани.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Але ж з іншої сторони, підписати петицію це ж не город скопати і не дай боже не пожертвувати 1 грн на благочинність. Тут з людини не убуде.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та ви ж знєте парадігму окраїнців — хай хтось, але не я.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Скоро и Ивановцев будет ждать таже участь. Только С Агайман до Ивановки 25 км, а с Ивановки до Геническа 80. Машины заберут в Геническ, а здесь оставят шарпотреп, как всегда. Наченайте писать петицию что мед. реформа «геноцид против украинцев».

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
М. Прасолов
 

Треба при розподілу вільних залишків залучить сільські ради які в ходять в зону обслуговування та прорахувати по кількості населення по кожному селу. І виділить кошти може хтось із фермерів задумається! Нам тут жити і до нас самих і будемо викликати швидку. А область точно не допоможе в цьому питанні. То хоч Тетяна Василівна була в курсі всіх справ як депутат ОР. Головне щоб райрада зрозуміла це питання, яке просто криком кричить ДОПОМОЖІТЬ НАМ ШАНОВНІ ЗНАЙТИ МАШИНУ. Бо не за горами округ утворять, а там чекай 5 годин коли повернуться з Генічеська, а якщо цей УАЗ то мабуть всі 6 чи 7!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
каратель
 

Да хоть такой есть пусть и ему радуются… у других сел и даже такого уазика нету

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Он то обслуживает не только Агаймани! А села 5-ти сельских советов. А скорой мы и такой рады! Слава богу что открыли ее вообще. А амбулатория в 11.00 уже на замку да и Борисовны нет!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Новая машина не персоналу нужна,а для удобства больных.Нам и такая сойдет лишь бы вовремя доезжала.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А ты М.П хоть в Агайманах был и знаешь как работает Амбулатория.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Страшно написать ФИО если ты с Агайман а я имено из села.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Цікаво, а де подівся пан Голєв з історією про Гаймани?
Агов, пане Голєв! Ми таки почуємо бодай речення про ІСТОРІЮ Агайман/Гайман ?!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

Це була шпаківня, вибачте, забув підписатись)))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Як не крути панове-брати і земляки, а Агаймани потрібно підтримати. А от петицію підписати мені важо. Як це зробити ? Як повикидає запросів — чорт ногу зламаеш. Ох! Як просто і як складно з цим компютером.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Агайманець.
 

Так нашій швидкій треба допомогти! Але здається по говорили ми тут та і все! Чи наші чиновники задумаютьтя про це питаня ось в чому діло. Мені здається що їм на пенсії нічого вже не треба!!!!!!. Правильно сказав Падалко це для людей! Мабуть швидше фермери будуть скидуваться чим наша райвлада проснеться для цього.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Нехай спочатку розберуться куди поділися кошти які виділялися на придбання майна на швидку .Все майно позтягували з домівіок. А гроші розклали по кишеням

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Куда дели? Когда составляли смету хорошо руки нагрели госпожа Людмила с ПМСДЫ и товарищ Владимир из сельского совета. От им точно повезло. Такую суму зарыли не понятно куда!!!! Главное ЕВРОРЕМОНТ !!! Ну говорят ей больше перепало.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Володимир Польченко
 

В ці літні дні український народ згадує річницю звільнення силами АТО українських міст Словянська та Краматорська. Влітку 2014 року українські війська під час наступу вибили підрозділи російсько-фашистських військ та бандитські формування з м. Словянська, де на вулицях міста було виявлено свіжі могили українських патріотів, яких російська бандота під керівництвом співробітника ГРУ ЗС РФ Гіркіна ( Стрєлкова) катували, знущалися та вбивали під час своїх звірячих допитів, фашистськими тортурами окупанти намагалися залякати український народ Донбасу, який піднявся проти окупантів. З гіркою втратою ми згадуємо мужній вчинок місцевого депутата м. Горлівка Володимира Рибака, який при захоплені бандитами державних установ намагався врятувати український прапор. За це, бандити по-звірячому катували, жостоко били та покалічили його тіло, а потім разом з молодим, також закатованим хлопцем-студентом з розрізаним животом кинули у річку. Під час своїх безчинств в захоплених містах бандитами були зруйновані школи, лікарні, пограбовані магазини. Російські окупанти із числа колишніх «зеків», наркоманів та п*яниць, які борсаючись у себе вдома в безробітті и безвиході, обдурені брехливою кремлевською пропагандою про «фашистів» в Україні, самі лютими фашистами вторглися на територію України зі зброєю в руках з поведінкою людиноподібних звірів і паталогічную ненависти до мирного та незалежного українського народу. Після звільнення міст і сіл від окупантів, місцеві мешканці знову зажили своїм мирним та спокійним життям, де приймають з окупованих кількох районів Донецкої та луганської областей, переселенців, які втікають від бандитизму, тероризму своїх «визволителів» та надають їм допомогу з надією остаточного звільнення всього українського Донбасу. Тримаймося!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Зоя. Алексеевна
 

Владимир статья о машине скорой помощи. Зачем лепить то что сюда не лепиться!!!! Хоть что-то ну написать!!!! .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

а сколько лет этой машине ??? пожарным машинам Ивановки по 40 лет, но за ними смотрят и новых не клянчут. А скрые и полицейские тихо убивают и ноют потом на каждом углу, противно слушать.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ну да ноют на каждом углу.А такие как тыYustas обсираешь полицию и скорую.Ведь ты пожарный и тебе лучше видать со своей колокольни кто там, тихо убивает машины,ведь пожарные работают раз в сезон (лето),раз в году выезжают

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Доктор Шпак
 

«тихо убивают и ноют потом на каждом углу»

Агайманському УАЗіку 28(!) років і приїхав він з Херсону уже вбитим. Агайманці на ньому ще й року не проїздили.
Володимир Падалко ( працює на ШД ) : «.Нам и такая сойдет лишь бы вовремя доезжала.»
Оце, Yustas, по Вашому ниття?!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

пожарные работают раз в сезон (лето),раз в году выезжают…. тебе действительно нужна помощь медиков, три точки !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Дереза А. М.
 

Когда утонул парень на канале возле Н- Дмитровки 2 мы сообщили в три службы якобы спасения!
— Первая приехала скорая через 27 мин.
— вторые приехали полицейские через 48 мин.
— третье приехали МЧС через 1час.25 мин.. все ждали службу порятунку! а приехал с Воскресенки молдаван на легковой машине и говорит ну что не всплыл еще???? Чесно мы хотели набить морду такому спасателю!!!!
Хотя когда набрали 112 нам было сказано что через пару минут приедет МЧС без них не каких мер не принимать, но мы усердно сами ныряли а вдруг найдем, а вдруг спасем. И тогда после приезда спасателя (ихнего) мы спросили а почему вы не ищете? _ Они сказали ну на послезавтра сделаем заявку на водолазов!!!!! Эти слова нас убили окончательно. Так что закрой свой рот! И нам виднее кто работает на благо людей. А к нам действительно приезжает в село убитая машина с Агайман . Но мы им благодарны за то что они есть и такие. как говорят главное что в нутри а не с наружи!

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Слышь, чудо ! Ты рот-то не закрывай ! При чем утопленник к пожарной машине ? Вот и вызывайте свою скорую нырять за покойниками…. Я привел пример срока експлуатации техники а не кто как работает из екстренных служб. Еще один пациент медицинской помощи отозвался….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Причина Олег
 

Шановні коментатори ! Залиште в спокої службу порятунку, а краще допоможіть тій бідолашній швидкій допомозі підтримавши петицію. Дійсно, для того щоб дістати тіло загиблого з дна каналу, потрібно викликати групу водолазних робіт з м. Херсон, тоді, коли стався випадок, описаний Дерезою А.М., на місце події прибув черговий інспектор який сповістив водолазів. За національністю він українець, доречі. І взагалі: якщо у кого виникають претензії до діяльності моїх підлеглих, раджу звертатись до мене а не писати емоційні коменти. У нас теж служать живі люди, які можуть іноді забувати про вимоги статутів та відповісти по чоловічому. Тож залишайтесь людьми в усіх ситуаціях, не шукайте крайніх у своїх негараздах.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В общем-то и не удивлен с последнего комментария.
Как будто у нас госслужащие когда нибудь «НЕ забывали» про то, что написано в их же присяге. Сплошные неврастеники и хамы, как видим.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Дереза А. М.
 

Хто не дає написати петицію і про ваші машини. Написали статью в СН щоб допомогти працівникам швидкої допомоги вони тільки до нас по 2 — 3 рази приїзжають Н — Дмитрівку 2 за добу. А як раніше було одна машина на район вони дійсно не встигали! Просто мене заїло те що їх залили брудом що вони убивають машині і ниють ! Адже вони ні разу не згадали що дайте іншу. Бо знають що ніхто не дасть! А звернули увагу через комент в СН. коли мешканець Агайман написав ДОПОМОЖІТЬ. І що не кажіть але Вони гідні на новішу машину бо ця дійсно своє відїздила за 29 років.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Причина Олег
 

Я повністю розділяю Ваші почуття, Дереза А.М. ! Я теж хочу, щоб мешканці району вчасно отримували допомогу спеціалістів, в разі її потреби. Але що міг зробити мій підлеглий (не маючи спорядження і дозволу на виконання підводних робіт) ? Ми по своїй суті залишились пожежними, тобто на жаль, маємо техніку та обладнання лише для гасіння пожеж. Більш ширший спектр рятувальних робіт, можуть виконувати лише херсонські колеги. Розуміючи Вашу проблему, я просто прошу всіх не вплутувати нашу службу в ці коментарі, які нас не стосуються. Ми дійсно працюємо на радянській техніці і обладнанні та не чекаємо нічого кращого в найближчий час. Ми виконуємо свою роботу, незважаючи на бруд від всіляких анонімів, які ре розуміють наших функцій і можливостей. Тим не менш, дякую Вам, що підписуєтесь своїм справжнім ім»ям та не боїтесь відповісти за свої слова.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Причина Олег
 

А «ОнАниму» роз»яснюю, що ми є військовослужбовцями а не держслужбовцями. Якщо є людська гіднісь, то скажи мені в очі, коли нами порушувалась присяга та хто є хамом і неврастеніком, а не через коментарі на сайті.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

да х…. он скажет, только здесь смелые

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А как на работу кого приглашают так нет мы дома посидим хотя с образованием. браво Олегу Причине который стоит горой за свой коллектив.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

К стати не один работник Агайманской скорой не поставил даже подпись за свою скорую……

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

настоящие военные сдержанные, не ругаются в пустоту как торговки с базара

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Дереза А. М.
 

Вам уже несколько раз написали что работники и не просят машину! Просят те кто ее вызывает!! Падалко В.С. написал ( нам и такая сойдет, лишь бы вовремя доезжала ) .Кокой хрен вам разница! Мы для себя просим ее. У вас такая злость и ненависть к той скорой. Прям как у немцев до евреев!!! Как базарные бабы.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Владимир Падалко
 

Кстати о подписи.Звучит странно,но не могу зарегистрироваться.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com