Будинок Сергія Хланя знаходиться в Корабельному районі міста Миколаєва, по вулиці Березовій, так званому «Царському селі».

Зловмисники скористалися тим, що господарі будинку були відсутні декілька днів і потрапили до будинку, зламавши замок від вхідних дверей.

Очевидно, що крадії знали, що господарі повернуться не скоро, тому мали можливість не поспішаючи оглянути весь будинок в пошуках цінностей.

В результаті домушники поживилися ювелірними виробами і побутовою технікою на суму більше 900 тисяч гривень.

Формально будинок оформлено на дружину депутата, тому з заявою в поліцію звернулась саме вона. На місце події прибула опергрупа Корабельного відділу поліції. Розслідуванням даної справи буде не простим, адже навіть точну дату крадіжки встановити важко. Господарі були відсутні декілька днів і точно невідомо коли саме стався злочин.  Поліцейські провели опитування сусідів, але він мало що дав.

Народний депутат України Сергій народився в селі Снігурівка Миколаївської області. Закінчив Миколаївський педінститут. Проживає в Миколаєві. Депутатом обрано по 185 округу. Входить до фракції Блока Петра Порошенка. Широко відомий в Україні набув після того, як прямо на сесії Каховської міської ради побив палкою ковбаси депутата Філіпчука.

факти