ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Іванівська гімназія — продовження

Невдовзі після публікації матеріалу стосовно вступу учнів до іванівської гімназії з редакцією СН зв’язався батько  одного із гімназистів із Шотівки.

Чоловік також висловив свою негативну оцінку тим процесам, які проходять в гімназії.

На прикладі своєї дитини шотівець доводить упереджене ставлення до певної частини учнів з боку гімназії та суб’єктивну вибірку тих дітей, хто може продовжити навчання у гімназії.

Як доказ чоловік наводить табель із оцінками його дитини, де бал на рівні достатній для зарахування до гімназії, от тільки математика після декількох семестрів навчання на достатньому рівні різко упала до непрохідної межі.

Цю ситуацію шотівець пояснює особистим конфліктом з дирекцією школи і на його думку таким чином останні намагаються звести з ним рахунки.

Такі справи вписуються в загальну логіку батьків, які нарікають на «зачистку невгодних» шляхом не проходження конкурсу до вступу в гімназію.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 41

Додати коментар »

 
 
 

Так значить дирекція гімназії замість учня складала тести навмисно з помилками??? Хто з батьків вважає своїх дітей гіршими ніж вони є? А щоб якось виправдатись перед оточуючими, вигадують упереджене до них ставлення. Треба дивитись правді в очі. Якщо тести написані рукою твоєї дитини, змирись з результатом і приділяй більше уваги навчанню свого чада. Так це-ж набагато складніше ніж звалити все на упередженність.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

если вам сказали что ваш ребёнок решил тесты нормально но ему 6 балов зато что у него грязно написано -это нормально?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

тогда нужно провести тест на почерк учителей.у кого плохой выгнать с гимназии тогда будет чесно

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В гимназии всегда делили на своих и любимчиков.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гімназія давала і дає знання. Це показують результати зно та досягнення в конкурсах. В закладах такого типу передбачений відбір учнів.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Это точно.Наш классный руководитель с самого начала делил класс на свои -это местные и Шотовские ,и об этом говорили заучу но действий не каких.Только Шотовцы учатся на много луче некоторых местных но они что-то помешали гимназии ,потому-что в этом году набирают Семёновку и Щорса. Догадайтесь кому это нужно ,

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Посмотрите статистику по району в какой школе или гимназии соотношение: количество учеников и зданых ЗНО ,а потом говорите где луче учатся в школе или гимназии

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Поддерживаю родителей этого ребёнка на 100 %.Не всё так хорошо в гимназии как говорят директор и некоторые …..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

До складу команди, яка захищає честь закладу та району на обласних змаганнях «Джура», ввійшли 3 дитини з Шотівки, 4 з Новомиколаївки, 1- з Іванівки. Ось так тут «ділять » та «упереджено ставляться» до дітей.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вот именно что честь гимназии защищают не местные а те которых в прошлом году набрали в гимназию. Так где тогда лучшие ученики ?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Джура» розуму та знань не потребує. Не треба рівняти рівень знань та рівень фізпідготовки. В селах немає інтернету, тому діти не розвиваються розумово а стадіони та домашні справи роблять їх фізично розвинутішими. Хто з сел виграв хоч якусь обласну олімпіаду або якийсь інтелектуальний конкурс??? Нуль. Тільки іванівські гімназисти. Так що сидіть мовчки, перифірія є перифирія.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 1

 
 

Внесу поправочку Юстас — в селах ВАЛОМ интернета,это первое.
Второе — умственное развитие (как ты написал) от интернета не зависит.
И третье — то,что из сёл никто не выиграл (а их и учавствовать не брали) обласную олимпиаду или конкурс не говорит о «тупости» детей,это факт недоработки учителей.Поверьте — в глубинке много образованных детишек,работа учителя заключается в подаче им учебного материала в полном обьеме и выявлении лучших из них в тех или иных науках (для дальнейшего продвижения на олимпиады и т.д.),заинтересованности в данном предмете и вот на это этапе,как раз интернет в сёлах и играет злую шутку,потому как все потуги учителя заканчиваются по возвращению ребёнка домой и от безделия сутками на пролёт сидящего в ОК и ВК (а родителей это устраивает — главное чтоб не шлялся где попало).
P.S. И думаю есть еще и четвертое — ребёнку нужно с первого класса дать понять ценность приобретённых знаний,языков и т.д.Особенно это актуально становится с учётом получения Украиной безвиза.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

«Джура» якраз потребує і знань, і розуму, і фізичної та стройової підготовки, і вміння шукати рішення у складіній ситуації. В гімназії створено умови не тільки для навчання, а й для розвитку дітей, неважливо, звідки вони. Головне — бажання мати досягнення — хто в навчанні, хто в спорті, хто в творчості. Дуже неприємно читати весь цей бруд. Шановні батьки — шотівці! Від того, що ви так зненавиділи гімназію, ваші діти краще не стануть вчитися. Приділіть теж , будь ласка, їм більше уваги і об’єктивно оцінюйте ситуацію. Ніхто не бажає зла вам і вашим дітям.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Підтримую думку Олексія

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Уважаемые есть вопрос.А будут ли писать тесты дети из Балашово(там договоренность между Хураск-ОЙ и Чумач-ОЙ про прием детей лишь бы не ходили в Благодатное).Если да то не будет результат такой какой написали ученицы села по украинскому диктанту-ходят и хвалятся , что они знали тему диктанта и как результат сплошь 11 и 12 баллов!!!Есть ли такие оценки в других учеников района,а потом говорят плохие учителя, а как же тогда ученики 9А класса которым не сказали тему диктанта.А им не сказали потому,что в другом классе учатся дети с Балашово Таня -Алле лучшая подруга и надо показать результат вот мол сила гимназии ,а периферия есть периферия .Хотя для Херсона Ивановка еще какая периферия.А что касается Джуры то если привезут не последнее место, то хотя бы предпоследнее, потому,что там гимназия не знает вопросов по истории, медицине и тд .Вот Шотовцы вам ответы на избирательность гимназии получили статус опорной, а тепер делаем ,что хотим.И не обвиняте пожалуйста учителей,а районо пора уже поставить точки по гимназии.Или они тоже за такие дела.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В минулому році привезли 2 місце. Люди, шо ви мелете?????

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Диктант ніхто не писав. Писали тести . Набради достатній рівень.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

набрали..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А Ви яким боком до навчального процесу гімназії, дядя Саша?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гімназія була, є, і залишається кращим навчальним закладом району. Вчителі із інших сіл можуть підтвердити, що тут працювати набагато складніше, але ж і цікавіше. Що б там не казали. Хто хоче отримувати знання і розвиток — заклад їх надає в повному обсязі. БЕРІТЬ!!!!!! Тільки не заважайте!!!Знання діти отримують у кращих вчителів. Весь інший бруд -це підписка під власним безсиллям. Замість того, щоб допомогти своїм дітям, знайти спільну мову з вчителями у справі навчання і ВИХОВАННЯ своїх дітей, ви обливаєте їх брудом. Дуже негарно з Вашого боку, шановні батьки!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Проблема не в шотівцях. А в низькому рівні навчальних досягнень учнів незалежно від їхнього місця проживання. Все одно школи в районі будуть закриватися. Такі зараз реалії і фінансування буде йти опорним закладам. А дядя Саша десь слухів набрався.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чтоб там кто не говорил но гимназия наша с «душком». какие-то выводы делать надо. Конечно это опорный заклад и ему надо развиваться, но подчистить тылы А…е А…евне следует. И всем надо посетить отчет директора и все сказать прямо и открыто если кто что сказать имеет, а не просто здесь анонимно

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вы говорите низкий уровень -по этому табелю я бы не сказал что у неё низкий уровень знаний,и это после того что они перешли в новую школу,незнакомые одноклассники,новые незнакомые учителя,и все ровно дети идут на достаточном уровне.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Правильно тесты писали по украинской литературе, а диктант -по украинскому языку.На тестах нужно тянуть билет-это индивидуально,поэтому и достатний ривень.А ученики с других школы выучились и работают в школах Херсона,Запорожья да по всей Украине.Не надо идиалезировать гимназию, в других школах работают креативные и тваорческие учителя,как пример заслуженный учитель Украины в Трофимовке.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Я как раз и не идеализирую гимназию.Я хочу сказать что дети даже после перемены школы все равно хуже учится не стали ,несмотря на то что классный руководитель у них был не ахти

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Прошло уже 10 лет как я окончила Ивановскую гимназию. Раньше никто никого не делил, на умных и тупых -все учились и никому это не мешало! Раньше классы были по 30 человек, а сейчас — 18. А остальных куда? Отсеивают во вторую школу, а если люди живут где-то в центре, что им делать!? Вот у меня подрастает дочь и я не хочу отдавать её в гимназию! Говорите «лучшие учителя» те что и меня учили! Ничего не изменилось! Вот только, детей сортируют! Идеотизм полный!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

знаем мы трофимовскую заслуженную она звания за деньги покупает а детей у нее победителей нет она их даже на район не возит а с гимназии дети у не заслуженых в области побеждают

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

О каком уровне обучения идет речь? Развели репетиторство сплошное и извините жополизство..
Первое на что обращают внимание-кто родители где работают..а потом уже знает ребенок или нет…эту так называемую гимназию закончили три мои племяницы , так вот те что вроде бы как ни хрена не знали прекрасно поступили в учебные заведения и уже даже работают по специальности…а золотые детки медалисты …где-то там на задворках под крылом родителей так и продолжают жить и учиться за бабло как привыкли в хваленной гимназии

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Так і ви купіть, грошей багато ж заробляєте. Зависть мучає, що у вас звання немає. А переможців у неї було не лише в районі, а й в області. Про цезнаємо ми, хто і були цими переможцями. Весь район витягували. І на МАН також їздили разом з гімназистами нарівні. Не треба так ускладнювати. Мова взагалі -то йде про гімназію як опорний заклад і рівень навчання у ньому. Ми ось що скажемо: хто хоче навчатися добре, то той і буде навчатися добре хоч в гімназії, хоч в Семенівці чи Щорса, чи ще в якій школі. А те, що в цьому році перемоги на олімпідах отримали діти , що прийшли з Благодатного і Першотравневого — це факт , що підтвердено відділом освіти. Про це колись писали на степньюс.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Полностью поддерживаю «ДІТИ » .Во всех олимпиадах , спартакиадах ,и во всём остальном ,в последнее время в основном принимают участие дети с других сёл, которые поступили в гимназию год, два ,три назад ,а не с Ивановки . Посмотрите статистику.

0

Оцінити коментар Thumb up 1 Палец вниз 0

 
 

Уважаемая Марина, я закончил школу 15 лет назад, и до 9 класса в гимназии делили на умных и тупых, кто набирал больше 7 баллов тех переводили в А-класс, кто меньше среднего в Б-класс! Тогда «балом правил» Бараняк, именно он создал гимназию, только как показало время, много на себя взял.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ану, Аноним, назви конкретные фамилии и село победителей??? Посмотрим! Очень интересно будет…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Для Yustas : До складу команди, яка захищає честь закладу та району на обласних змаганнях “Джура”, ввійшли 3 дитини з Шотівки, 4 з Новомиколаївки, 1- з Іванівки. Ось так тут “ділять ” та “упереджено ставляться” до дітей. И это последняя неделя июня 2017.Все они перешли в гимназию в 2016,Если есть желание поднимите остальную статистику .

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

У молодшій школі досі вивчають російську мову? Ото дивина, хе. Це місцева ініціатива чи віддержавне?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

для Аноним: Считаешь что выкрутился ))))) Да при чем тут «Джура»??? Ты же владеешь статистикой, так подыми ее ! Давай расскажи о золотых медалях, областные олимпиады, МАН, и т.д. На Джуру ума не надо. Давай конкретно фамилии и села. В гимназию отбирают по вместимому головы а не остального.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

[…] Згадати цю історію можна тут і тут […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Великі проблеми в гімназіі

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Великі проблеми в гімназіі, якщо так активно хочуть поділити дітей на чужих та своїх. Директор не на своєму місці.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Директор не на своєму місці , бо ділять там дітей на своїх та чужих.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Треба директору задуматися над тим як бути далі.Так не можна ділити дітей !

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Директор не на своєму місці.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com