ПРОДАМ Добротний жиловий будинок в смт Іванівка по вулиці Горького, та а/м "FORD" Т-макс 2007 р.в. у доброму стані.

097-556-54-37

ОЧИСТКА зернових та технічних культур(соняшник, гірчиця и т.д.) на петкусі. Підготовка насіневого матеріалу. Звертатися за телефоном –

067-159-49-26

ПРОДАМ моторолер "Муравей" у доброму стані

097-305-55-46

Продам 2-к Квартиру в центрі смт Іванівка

067-989-51-15 ; 067-637-03-23

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ Торгівельні приміщення у центрі смт Іванівка. Приміщення на першому та другому поверхах

097-745-76-46 (вайбер),097-137-44-46 (вайбер)

ПРОДАМ житловий будинок в смт Іванівка по вулиці Франка, 2

096-431-47-37

ПРОДАМ будинок із госп будівлями. смт Іванівка, вулиця Українська,9

095-674-64-89

097-147-61-74

"ПРОДАМ":просяну солому у тюках. 30 грн/тюк

098-538-10-64

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

ПРОДАМ 3-х кімнатну квартиру в смт Іванівка по вулиці Українській,18. Квартира у доброму стані. Зовнішні стіни утеплено. Є гараж

098-115-86-99

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ пианино в отичном состоянии

(098) 115-86-99,

ПРОДАМ Суперфосфат виробництва Польщі. Фосфор 37, Кальцій 8, сірка 26. 9900 грн/т

067-601-04-94

Деякі учні попрощаються з Іванівською гімназією

Серед батьків деяких учнів Іванівської гімназії росте невдоволення організацією навчального процесу в закладі.

Причиною тому стало попередження адміністрацією закладу, про відрахування їх дітей з гімназії.

Хоча термін «відрахування» тут не доречний. Скоріше,  потрібно казати -«не будуть зараховані».

Як розповідають батьки, здебільшого «постраждалими » є діти з Шотівки. Зі слів дорослих — тепер їм доведеться перевести діточок для подальшого навчання в Іванівську школу №2. Батьками було названо кількість таких «відрахованих» — 16 чоловік.

Звучали нарікання на те, що «відраховують» як тих хто не встигає, так і тих, чиї батьки неохоче йдуть на те, щоб приймати участь у зборі коштів, чи то на двері,  чи на яке інше приладдя для гімназії, на одяг для учнів та багато на що інше.  Якщо  підсумувати одним реченням,  то це можна висловити так: «Дітей багатих батьків, чомусь,  не відраховують».

СН вирішив з’ясувати всі деталі та обставини справи безпосередньо в дирекції гімназії.  Саме в час, коли представник СН потрапив до гімназії, при вході в кабінет директора зібралося декілька мам гімназистів з Шотівки, які, звісно, розмовляли саме на цю болючу тему.

З їх розповідей стало зрозуміло, що вони вже збирають документи для переведення до Іванівської школи №2.

Мами розказали, що в цій ситуації вони почуваються ошуканими, адже,  коли закривали шотівську школу, їм повідомляли, що підвіз школярів буде здійснюватися лише до Іванівської гімназії, а ось до школи №2 їм буде дістатися важко, тому їм радили вступати саме в гімназію.

Власне,  це вони і зробили. Від початку ніхто не був проти школи №2, але їм не сказали всієї правди. А тим часом, завдяки вступу їх дітей в заклад, набула статусу опорної школи. Матері певні, що тепер, аби не псувати статистику в гімназії, там просто «скидають баласт» у вигляді «неперспективних» учнів.

Батьки з розачаруванням нарікають: знову їх дітям необхідно переходити до іншого навчального закладу і знову переживати стреси та інші незручності, притаманні таким справам.

Директор Іванівської гімназії Алла Хураскіна прокоментувала ситуацію.

Насправді мова йде не про відрахування школярів, а про їх НЕ зарахування до складу учнів гімназії — повідомила Алла Анатоліївна.

В стінах гімназії існує два навчальних заклади — це початкова школа (з 1 по 4 клас), куди можуть вступити всі бажаючі та саме гімназія (з 5 по 11 класи), куди можуть потрапити лише ті діти, хто набере прохідний бал на конкурсі.

Така процедура закріплена в статуті навчального закладу і є повністю публічною та прозорою. Оголошення про конкурси публікуються в місцевій газеті. (Завантажити статут гімназії можна тут)

Після закінчення початкової школи, учні можуть взяти участь у конкурсі на вступ до гімназії (з 5 по 11 класи) і в результаті, якщо їх бал буде задовільний, то вступити до неї. В усіх інших випадках  учні, що не пройщли конкурсний відбір,  мусять перейти на навчання у інші школи.

Що стосується кількості учнів, які цього року не зможуть вступити до гімназії, то в даний час точна цифра невідома. Відповідно до процедури конкурсного відбору існують два критерії по вступу до гімназії.  Учень-претендент повинен скласти тести з математики та української мови і набрати з цих предметів середній, або високий бал, тобто отримати оцінку від 7 балів і вище.

Наразі, по результатам контрольних робіт — 4 учні гімназії не набрали достатній бал з математики, а ще 10 з української мови.

Варто зауважити, що в цілому учні склали ці предмети, але для вступу до гімназії бал занизький.

Таким чином, кількість учнів, які можуть попрощатися з мрією про гімназію становить до 14 чоловік, але ця цифра не є остаточна.

Як зазначила Алла Хураскіна — у претендентів на вступ ще є час до осені скласти повторний тест з української мови та математики, набрати необхідний бал та вступити до гімназії. Повторна здача тестів здійснюється з дозволу  відділу освіти райдержадміністрації.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 17

Додати коментар »

 
 
 

[…] після публікації матеріалу стосовно вступу учнів до іванівської гімназії з […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Який прохідний бал????? Коли я навчався то оді тіки в сумки дивилиль. і скільки грошей принести . Хай ваші діти ідуть краще в школу № 2 повірти тіпіші не стануть.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Воно і видно що ти сумки тягав за зарахування, судячи з твоєї «грамотності»………..тіпішим ти не став то оді ))))))))))))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Все время там деньги ждали! То за историю то за укр-мову то укр-літ. А бывший директор их брал еще деньги за создания липового вкладыша 11 — м. классам!!! А некоторые перегибают палки там! Сказали для младших классов снимут нагрузки, а сидим до ночи с ними. Дети вареные спать ложатся. Гимназия ВАША.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Тоді всі йдемо працювати до гімназії: там всі багатіють 🙂

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вас вони не пустять! Територія вже в них поділена!!! Якщо людина є людиною то чи Гімназія чи Школа різниці нема! Головне бути людиною. В селах обычные школы кончали и поверьте не хуже Гимназии.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

програу гимназии утверждают в Херсоне и Киеве, а не сами учителя. Не тянет ребенок — веди во 2-ю школу и ложись спать в 21-00 не вареная а сырая.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Вчили вчили 4 роки — і не довчили. Правильно: діти не ті попали нам до рук. Нехай 2 школа з ними працює, а нам подавай — геніїв, що гімнаію прославляґли в областях та світах. А з «простячками» — хай в селах та деінде возяться. А от ви спробуйте з простячка зробити ,хай навіть, середнячка ? У вас же в гімназії одні «педагогічні світила»…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В прошлом году им срочно нужно было получить статус гимназии для поступления денег, им нужно было определённое
количество детей для этого они закрыли Шотовку . Теперь когда они достигли своей цели ненужных выбрасывают как собак на улицу.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

В гімназії і так було 360 дітей — достатньо для надання статусу опорного закладу. Так що не «обольщайтесь»

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Та нет, значит вы плохо осведомлены . Если бы районные депутаты в прошлом году не проголосовали про закрытие Шотовской школы то не было бы тогда и опорного заведения.Такие были на то время условия,мы были тогда на этой сессии.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Что самое интересное! Меняется название заведения и все больше ничего! Преподаватели все те же и уровень их квалификации тот же! Лучше сразу детей отдавать во вторую школу, там такие же преподаватели, а разница в чем? В отношении к детям, там не делят на богатых и бедных! Значит богатых родителей пусть учится в гимназии, » мы глаза закроем на то , что он не дотягивает», а бедных пусть идет в вторую школу! А почему не сделать все как раньше! Чтобы учились там где хочется, а не потому что нет выбора!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Уверен, если бы это не касалось двоих внуков Дебелого, данная статья и не появилась бы в публикации.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Как раз внуки Дебелого и остаются в гимназии.Сразу вроде были проблемы но потом всё наладилось.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

проходят годы, а ничего не меняется в гимназии. Не подмажешь — значит твой ребенок не дотягивает до «уровня» — идите на допзанятия за деньги. А тогда зачем на уроках напрягаться учителю.Как говорила мне одна заслуженная учительница — захочет ребенок учиться — научится. Вопрос — почему учителя не получают зарплату в зависимости от показателей уровня знаний их учеников. У классного руководителя из 30 учеников по ее предмету у одного только 8 балов у остальных ниже . Может нужно менять учителя ,а не переводить детей?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Полностью поддерживаю.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

[…] цю історію можна тут і […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com