В Іванівці йдуть фінальні приготування до Дня Перемоги

Сьогодні в Іванівці проводяться фінальні підготовчі роботи до Дня перемоги — 9 травня.

Працівниками з благоустрою Іванівської селищної ради, підметено та побілено бульвар Молодіжний, викошено траву довкола меморіалу воїнам-односельчанам. Продовжується покос трави в паркових зонах центру селища.

На площі Центральна встановлено ще дві лавки. Тепер знамениті Іванівські квадрати повністю відновлено.

В найближчий час планується підлатати дорожнє покриття від площі і в сторону податкової інспекції.

На самому меморіалі воїнам-односельчанам висаджено квіткові композиції.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 8

Додати коментар »

 
 
Николай
 

Молодцы.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Спостережливий
 

Такой краси, як сьогодні в Іванівці, я років з 20 не бачив. Це колосальний труд. А ще багато самовіддачі селищного голови.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Ведь можем когда хотим!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не кожен мер допізна у вихідний керує, як стелять асфальт!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Володимир Польченко
 

Вітаю український народе з днем пам*яті та примирення — 8 травня та з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні — 9 травня. «Перемогли Гітлера — переможемо і Путіна». Слава Україні!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Не кожен голова селищної ради керує допізна а тільки наш, бо це доводить те, що в нього «команда» на яку не можна покластися і т.д. і т.п…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Якби не команда Дебелого, то такі, як Вася-2 уже б ясна в кров розірвали… рвучи безжалісно на шматки того чоловіка, селищного голову. Саме його команда завжди стоїть у нього за спиною. Діючий голова даний нам Богом за довгі роки розкраду і розвалювання Іванівки. Вася — гуляй вальсом! Можеш по новій площі….

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

.
08 мая, 2017 о 22:45 IP автора: 95.132.134.4
Спостережливий
06 мая, 2017 о 20:09 IP автора: 95.132.134.4

Я у відмінності від Вас не називаю незнайомих людей на ти і не ображаю їх. Я також у відмінності від Вас пишу під ніком але одним, а у Вас я нарахував штук п»ять, крім цих двох, які є у данних коментарях. Ось Ваші ніки — Іванівка, Іванівський, Віка плюс вище приведенні.
Ви почитайте нижче приведенні коментарі, Вам це ні про що не говорить?
Можете «гуляти» по новій площі з діючим головою данним Вам «Богом».

сашко
27 марта, 2017 о 21:55 IP автора: 46.211.158.241

Спасибі Вам Олексійовичу, за те, що Ви робите для людей! Скільки добрих справ зробили Ви за такий короткий час для іванівців. Дай боже Вам здоровья!

читатель
27 марта, 2017 о 21:57 IP автора: 46.211.158.241

А еще будут запускать большую рибу?

сірогозький люд
27 марта, 2017 о 22:03 IP автора: 46.211.158.241

Іванівкі повезло з мером, а у нас тишина і мертві з косами стоять. У Вас що не день, то якісь нові діла творяться, у нас день починається з вашого Ньюстепа. По ходу, Іванівка рулить.

Сірогози
27 марта, 2017 о 22:07 IP автора: 46.211.101.43

А що Ваш мер майже каждий день у нас робить? Кращий опит мабуть переймає…. Ми сірогозьці такі! Тільки свого голову ми поважаємо, а ви ганьбите свого! Хоч він у Вас дійсно молодець, таких мало зараз.

Сірокузи
27 марта, 2017 о 22:08 IP автора: 46.211.101.43

Колись наша сірогозька балка була така, що куди там вашому ставку! А зараз висохла і бурьянами поросла.

гость
27 марта, 2017 о 22:10 IP автора: 46.211.101.43

Риба єто хорошо…. Спасибо.

рибак
27 марта, 2017 о 22:15 IP автора: 46.211.101.43

Мм…да. Недавно в ставку гімна лежали і сміття купи по всьому берегу красувались. А зараз яка дивина, все як для людей. Ідеш і душа радіє. Дякуємо меру нашому. Хай буде наука усім хапугам і бездарям, що довгі роки сатали кров з Іванівки. Я 10 год цього ставка ждав. За Вітьку наша родина не зря голосувала.

депутат
27 марта, 2017 о 22:17 IP автора: 46.211.101.43

Часи правління Дебелого ввійдуть в історію Іванівки, як золоті часи.

арабатская стрелка
27 марта, 2017 о 22:24 IP автора: 46.211.101.43

Одолжите нам свего мера на один сезон. Если ничего у нас не изменится, то не ви к нам, а ми к вам на отдих приезжать будем.

Правда
27 марта, 2017 о 22:58 IP автора: 46.211.158.230

Колись було на королівському ставку: і пляж і загоряли і купались!

кощей
27 марта, 2017 о 23:13 IP автора: 46.211.118.147

Я вірю що хоч частина того що було повернеться. Треба тільки дати Вітькі трохи часу. Він що казав, робить все.

татьяна
27 марта, 2017 о 23:16 IP автора: 46.211.118.147

Знакомая работает в селищной сейчас. Говорит лавки крутие делают на наши знаменитие ивановские квадрати. Со львами как на площади.

ваня
27 марта, 2017 о 23:21 IP автора: 46.211.118.147

А що райрада на чолі з Попурійом для людей іванівських зробили? Нічого….. Вони не роботяги, вони палковколесавставлятели. Я ще оце не розмію, поясніть мені що робить райсількомунгосп на чолі з Бабуцьким? Старий Петрусів хоч трохи гостиницю прибарахлив, а Ба……кий тільки кожного дня в райраду бігає. Шо можна бігать без толку тим более?

0