Над начальником Іванівського райавтодору згущаються хмари

Сьогодні голова Іванівської РДА — Сергій Довбня заявив що буде добиватися звільнення нині діючого начальника іванівського Райавтодору — Віктора Вершляги.

Сергій Леонідович розкритикував роботу підприємства як з якості ремонту доріг, так і догляду санітарним станом узбіч доріг.

У своїй промові Сергій Довбня закликав сільських голів району приєднатися до його ініціативи.

Голова Іванівської селищної ради — Віктор Дебелий висловив іншу точку зору на цю проблему. Під час обговорення вказаного питання селищний голова висловив думку, що в такій роботі підприємства винна система управління, а не конкретно взятий керівник.

Зі слів Віктора Дебелого цілком можливо, що немає ніякого значення хто буде директором цього підприємства. Краще воно працювати не буде, адже здебільшого від місцевого директора залежить дуже мало.

Нагадаємо. Минулого року більшу частину теплої пори року Іванівський не здійснював жодних ремонтів доріг. За рішенням суду рахунки підприємства були заарештовані, а підприємство мусило простоювати, що сказалося на якості доріг в районі, які були позбавлені ремонтів.

Переглянути обговорення цього питання та питання вивезення сміття вздовж доріг населених пунктів можна у нашому відео. 

Схожі матеріали

 

Коментарі: 7

Додати коментар »

 
 
 

Дебелий прав. ///////////////////

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

та Вершляга як непотопаючий авіаносець Його вже 15 років звільняють , і нікому це не вдалося зробити. Навряд чи це вийде у Леонідовича..

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Гнати весь райавтодор поганою мітлою. Це гроші на вітер. Латки на дорогах після «ремонту» не тримаються і півроку. Проїдьтесь до каналу, яма на ямі, а восени ж там латали дорогу. Краще за ці гроші найняти нормальну компанію, яка зробить ремонт не на кілька місяців. Підтримую голову РДА.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Какой он нахер начальник \\\\\\\\

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Журналюга
 

Ещё и цепяру золотую выставил,Вы прийдите в райду и попросите елементарно донкрат или ключ на 24,вы будите удивленны,ето просто дефицит у его,что ето за начальник как дороги от бурьяна убать техника значит вся занята,а как другу Берку посеять или обработать землю так всё свобоюдно.Уже давно пора ему пропеть песня давай ДОСВИДАНИЕ.А то Кан.страт.нко его прикрывал потому что его родственица Б.рид.о в гда работала.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Тетяна Головко
 

Це не Вершляга винен!!! А куди влада дивилась всі ці роки??? Ато Сережа от власті до власті сидить то заступником то в.о РДА. Куди раніше дивився??? От і показав свою роботу! Як кажуть — риба гниє з голови!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

власть меняется а Вершляга непотопаемый из этого вывод Кто работает?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com