Будівництво нововасилівської водомережі зависло в невідомому стані

В селі опинився під загрозою проект будівництва сільського водогону.

Відповідно до однієї із програм розвитку Організації об’єднаних націй, на території села Нововасилівка Іванівського району реалізується проект повної заміни сільського водогону.

Під даний проект виділено кошти в повному об’ємі, визначено підрядника робіт. Підрядник свої робити розпочав і швидкими темпами будував водогін минулого року. А ось з початком 2017 року всі робити в селі застигли. Жодних робіт не проводиться. Водогін до кінця не реалізовано, вода по ньому не йде, а село все перерите в траншеях для труб.

Така ситуація створила в селі напруження. Люди невдоволені такими справами і погрожують владі масовими акціями.

Голова Іванівської райради — Людмила Павленко запитала в голови Нововасилівської сільської ради Леоніда Хотієнка, як облаштовані справи з будівництвом водогону?

Леонід Михайлович повідомив, що виконавець робіт є «сумлінним». Зі слів голови сільради, виявилося, що в підрядника немає ні техніки, ні людей, а тендер на реалізацію проекту виграли саме вони.

Підрядник дотягнув до нового року, а коли вже закінчувався календарний рік то ними було найнято субпідрядника, який своїми силами і проводив спорудження водогону.

Субпідрядник за один тиждень уклав труби, але до кінця календарного року так і не встиг. З настанням нового бюджетного року з’явилися проблеми по освоєнню невикористаних коштів, яких залишилося 120 тисяч гривень.

Тепер документи на продовження фінансування робіт з спорудження водогону знову направлено на Київ звідкіль чекають на відповідь.

Голова Іванівської РДА — Сергій Довбня взяв ситуацію по водогону під свій контроль. Очільник райдержадміністрації розпорядився надати йому всю вичерпну інформацію по водогону.

Завтра, 29.04.2017, під час проведення військових зборів в Іванівському районі, сюди має приїхати голова Облдержадміністрації — Андрій Гордєєв.

Під час візиту голови ОДА Сергій Довбня має намір обговорити з ним ситуацію довкола Нововасилівського водогону.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

А проект був? Хто його бачив?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

А чому в Іванівці не реалізувати схожий проект по заміні водопроводу на новий, але з добросовісними підрядниками, адже іванівцям вкрай як тяжко живеться із нинішнім станом нашого водопроводу, хіба ж можна щоденно пити таку воду, де мережа — порив на пориві???

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Олено, Вам дуже хочеться щоб перерили всю Іванівку і асфальт, і садки, і все без толку, бо треба грати тендер…. А вплинути на те, хто його виграє ми не можемо.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Чому без толку? Хіба новий водопровід, який замінить старий, давним давно зношений — це погано? Хіба краще безкінечно рити-переривати на одному місці і садки і асфальт, і дійсно без толку?! А вода якої якості тече з кранів? Фільтр грубої очистки іноді на другий день після заміни коричневим стає…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com