Іванівська районна рада занепокоєна станом доріг в районі

Сьогодні, під час сесії Іванівської районної ради депутати ухвалили рішення щодо звернення до влади Херсонської області та депутатів всіх рівнів, щодо стану доріг в області, зокрема автодороги Лепетиха-Генічеськ (т-2209), на її протяжності в Іванівському та Генічеських районах.

Заступник голови Іванівської районної ради Володимир Романенко повідомив, що в даний час йде формування госпітальних округів по районам області.

Іванівський район потрапив до Генічеського госпітального округу із центром в місті Генічеськ.

Зі слів заступника голови райради, той стан дороги, що існує зараз між Іванівкою та містом Генічеськ ставить загрозу життя і здоров’я як учасників дорожнього руху так і пацієнтів, що будуть їздити цією дорогою в центр госпітального округу

Володимир Романенко

… Стан дороги т-2209 на ділянці Іванівка-Генічеськ не тільки катастрофічний, а є навіть гірший та найжахливіший в Херсонській області…

За нормативною документацією час проїзду автомобілем від Іванівки до головної лікарні госпітального округу не повинен перевищувати 60 хвилин.

В той же час, з наявним станом дороги, депутати райради легковим автомобілем змогли дістатися до Генічеська більше ніж за дві години, що є явним порушенням нормативної документації.

Також не додасть здоров’я пацієнтам ями та бугри дороги, адже проїхавшись по яким здоров’я пошатнеться і в здорової людини, не те, що в хворої.

Як приклад керівництво райради розповіло про нещодавній випадок із жительницею району, що їхала народжувати в Генічеськ.

Через дорогу у жінки почалися передчасні пологи, та ще й до всього плод не правильно проходив родовими шляхами.

По прибуттю на місце лікарі ледь встигли врятувати маму із новонародженою дитиною.

У підсумку розгляду питання Іванівська райрада ухвалила звернення до влади області із проханням сприяння проведенню якісного ремонту автодороги Іванівка-Генічеськ.

Більш детально у нашому відео. Всього 7 хвилин.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 12

Додати коментар »

 
 
 

Прямо як ЄС: сьогодні -«занепокоєна», завтра — «дуже занепокоєна», а через рік — «надзвичайно занепокоєна». А дороги руйнуються щоденно і поки не видно, що з ними щось планують робити. Особливо ті, що в господарстві району та його ради.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Марьяша Голощапова(Молдован)
 

Дуже занепокоєні… Рівно рік назад мною була подана петиція «Про жахливий стан траси Генісеськ-Іванівка» до Херсонськоі’ ОДА. Станом на кінець березня 2016 було зібрано необхідну кількість підписів (1000), а також вирішено про виконання «ямкового» ремонту. Минув рік! «Ямковий» ремонт проводився, але на всій трасі… і зараз його майже не видно…. За рік «ямки» стали ЯМІЩАМИ… Маю надію, що і на цей раз не відкладеться знову на рік…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Марьяша Голощапова(Молдован)
 

Виправлення: не на всій трасі…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Шановні! Про який «ямковий» ремонт може йти мова???!!! Асфальт треба знімати повністю та класти новий, бо толку не буде від цих латань!!! Тільки гроші на вітер!!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

аноним полностью с вами согласна,вот только им как то деньги отмыть надо ,вот наверное «ямковый «это именно то что им надо .скажут полотали же что вам еще надо

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Всі знають про дорогу, всі чули і всі бачуть! Однак як перевірка яка з області, так не користуються цією дорогою, щоб добратись до Генічеська! А чому? Покатайтесь, високопосадовці, бажано на швидкості і з камерою! Як воно нам! А то тільки балакаєте, що у нас все роблять…

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Катя Сільська
 

В ХІХ ст. важливі дороги робили з каменю (бруківка). В Одесі Дерибасівська щесь досі є такою. Так, по ній швидко не поїдеш, відчувається дрибижання. Але! Вона не ремонтується щорічно і дасть фору всім сусіднім заасфальтованим вулицям не лише взимку: солі і піску не боються. І головне — не ній не має ямищ!!! А якщо і зявляється, ремонтується швидко і дешево,за один день. Про римські дороги в Італії я взагалі мовчу. А їм вже тисяча років. Може й нам спробувати, хоч одну зробити дорогу-бруківку та порівняти з асфальтом?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Нічого хорошого у бруківці не бачу. Іноді маю таку можливість пересування бруківкою у Кіровоградській обасті — трохи краще, а ніж по дорозі біля Нововасиліки та Воскресенки, хіба що не має таких ям))) У водіїв після 80 км такої траси і вібраційна хвороба розвинеться)))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Про вагітних взагалі мовчу, будуть народжувати у полі, не доїджаючи до Генічеського медичного округу))

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Дійсно розумні чи занадто самовпевнені?

Об’єднання територіальних громад триває. Цьогоріч до цього процесу долучилася і Білозерська селищна рада, яка отримала згоду на створення ОТГ від Томинобалківської і Надеждівської сільських рад. Головна мета такого союзу – розвиток територій і децентралізація влади. Готуючись до майбутніх виборів треба всерйоз замислитися над стратегічними напрямками розвитку об’єднаної громади. Зокрема, над тим, як функціонуватиме нова ОТГ, на які ресурси розраховувати, який вектор розвитку обрати? Для того, щоб відповісти на ці питання, необхідні знання, досвід та кваліфіковані кадри.
Показовою у цьому плані є Музиківська ОТГ, працівники якої ще до об’єднання постійно підвищували кваліфікацію на різноманітних тренінгах, семінарах, брали участь у навчальних візитах, у тому числі міжнародних. Левову частку цих програм реалізовують громадські організації за фінансової підтримки як міжнародних фондів, так і урядових, посольських програм.
Саме до таких організацій належить «Білозерський центр регіонального розвитку», який працює на території Білозерського району. За 10 років свого існування у тісній співпраці з сільськими радами організація впровадила більше 20 проектів, спрямованих на розвиток громад. Серед партнерів центру — Музиківська, Станіславська, Широкобалківська, Радянська, Федорівська, Томинобалківська, Петрівська сільські ради.
«Ми постійно шукаємо ресурси для розвитку громад, — розповідає Елла Петренко, голова Правління громадської організації. – Ресурси – це не обов’язково гроші на ремонт дитячого садочку чи благоустрій території, хоча й на такі проекти ми залучали кошти. Як показує практика, треба не лише ремонтувати та будувати, а й розвивати свою громаду, своїх людей, вкладати кошти в їх навчання. Саме тому ми самі багато вчимося, останнім часом організовуємо навчання для активістів, працівників сільських рад, депутатів.
Ми вивчаємо нові практики і намагаємося їх впровадити у громадах. Приємно, що часто знаходимо розуміння та підтримку з боку сільських голів та депутатів. Саме в таких громадах нам вдається досягти помітних результатів. Проте траплялися випадки, коли пропоновані нами проекти не знаходили підтримки з боку керівників. На жаль, це стосується Білозерської селищної ради. В минулому році наша організація проводила моніторинг бюджетної політики ради, аби зробити її більш відкритою, прозорою і доступною для громадян. Ми отримали підтримку з боку депутатів, проте з селищним головою співпраця не склалася. Мало не єдиним досягненням у цьому проекті стало створення офіційного веб-сайту селищної ради (ми запропонували, а депутати наполягли). Але з тих пір всі громадські ініціативи, що стосуються розвитку Білозерки, селищний голова сприймає в штики».
«Коли я побачила оголошення Асоціації міст і сел України про річний цикл навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад, відразу подумала про рідне селище, — говорить Анна Євдокимова, громадська активістка, мешканка Білозерки. – Адже це можливість не просто теоретично опанувати підходи до розробки стратегій розвитку, а й за допомогою експертів втілити їх на практиці – розробити Стратегію розвитку громади, яка є ключовим документом, на який потім опираються і програма соціально-економічного розвитку, і проекти розвитку інфраструктури. Навчання йде паралельно з практикою. До участі у цій програмі запрошуються по одному представнику від органу місцевого самоврядування та громади. Все круто – бери й роби. Але не так сталось, як гадалось. Ні брати, ні робити селищна рада не має бажання… Селищний голова категорично відмовився від участі у даному проекті (навіть за умови, що проект фінансується Асоціацією міст України і ніяких коштів вкладати не потрібно).
«Мої кадри і так отримують все необхідне навчання. Стратегічний план ми зробимо самі, без Вашої допомоги. Вам потрібно? То йдіть і навчайтесь… У Вас все?», — відрізав селищний голова.
«Ми, звичайно, почекаємо і подивимося, який план підготують фахівці селищної ради, але без участі громади розробити цей документ неможливо, він просто не матиме сенсу. Та й для того, щоб зробити якісну Стратегію розвитку громади, необхідно залучати експертів, послуги яких не безкоштовні. Мова йде про бюджетні гроші, наші з вами гроші…», — з прикрістю підсумувала розмову Елла Петренко.
P.S. До речі Музиківська ОТГ розробляє свою Стратегію розвитку за допомогою експертів американської програми DOBRE. Цей документ дасть можливість залучати додаткове фінансування на розвиток громади від держави, міжнародних фондів та програм, а значить, з більшою користю витрачати кошти своїх платників податків.

Нам би брати приклад з Музиківки. А у нас на жаль все як в Білозірці.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

[…] нещодавно Іванівська райрада прийняла відповідне звернення до ряду держструктур та депутатів різних рівнів. […]

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com