ПРОДАМ швейлер металевий 3,20 на18

096-081-58-08

ПРОДАМ Весы автомобильные, механические. Платформа 12 метров. Грузоподемность 30 т. 50 тис грн. Находятся в Н.Серогозком р-н

067-601-04-94

ПРОДАМ семена подсолнечника. Гибрид 2017 года

066-151-39-07

Продам будинок. смт Іванівка, вул Миру,24

050-957-07-81

ПРОДАМ Будинок у смт Іванівка по вулиці Таврійській, 92

097-461-77-82

ПРОДАМ молодых дойных коров. Ивановка.

097-559-58-65,

ПРОДАМ ячмінь 2т та пшениця 10 т. 4 тис грн/т.

тел. 068-397-48-64

Відпочинок на Арабатській стрілці. Деталі ТУТ Продам насіння соняшнику "Прометей", 15 грн/кг

050-957-07-81

Продам дом по адресу пгт Ивановка, ул. Пушкина 22. Подробности по телефонам:

+38-068-660-67-09 и +38-096-572-73-44

Куплю морський контейнер. Розгляну різні варіанти .

098-335-97-80

ПРОДАМ металическую бочку под ГСМ, 10 куб. Состояние отличное. цена 12 тис грн

067-292-86-04

Закупаем зерновые по высоким ценам по Ивановскому району. Предоставляем услуги по перевозке зерновых с поля машинами ЗИЛ-130 (120 грн/т)

тел: 097-939-97-62,050-515-27-87

ПРОДАМ чоловічий класичний костюм темно-сірого кольору. Розмір 50. На зріст 188 см :

(098) 574-41-74, (оновлено номер)

ПРОДАМ плиты перекрытия "П-шки". 6*1,5 м. 12 шт

067-601-04-94

Мелітопольська траса потопає в смітті

Траса Мелітополь-Одеса () потопає в смітті.

Принаймні, в її іванівській частині.

Не сказати, що в Запорізькій області менше смітять, але на момент коли СН робив свій фоторепортаж, в Запорізькій області узбіччя чистилося, а сміття збиралося в мішки.

Зважаючи на всю складність ситуації із сміттям на трасі дивує чистота поруч із селом Чорноземне Запорізької області. Зважаючи на те, що там зупиняється багато транспорту,  здійснюється виїзна торгівля, але сміття там немає.

Дуже складна ситуація із сміттям на автобусних зупинках в Іванівському районі.

Катастрофічно розкиданого сміття особливо немає, але всі урни переповнені і невідомо коли будуть вивозитись.

Ну, і до всього додає смутку водіям стан дорожнього покриття. Воно зносилося як в Херсонській так і Запорізькій областях.

Далі пропонуємо нашим читачам фоторепортаж.

Схожі матеріали

 

Коментарі: 15

Додати коментар »

 
 
Yustas
21 апреля, 2017 о 09:49 IP автора: 178.93.74.242
 

дуже прагнемо в Європу….дуже!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
21 апреля, 2017 о 11:31 IP автора: 194.50.254.169
 

Рома фото как минимум трехнедельной давности.Где объективность? На чистый четверг весь серогозкий район и не только убирал мусор по трассе.Были очищены все урны возле остановок.Зачем ты вводиш людей в заблуждение.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Анатолий
21 апреля, 2017 о 11:52 IP автора: 176.59.196.212
 

Какие прекрасные виды, убрать мусор, и любоваться природой нашего края!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
21 апреля, 2017 о 12:03 IP автора: 95.135.184.110
 

Фото станом на 12.04.
Вони повинні були вийти ще минулого черверга, але я не встиг їх опублікувати. Були особисті проблеми.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
21 апреля, 2017 о 12:11 IP автора: 194.50.254.169
 

Но сегодня уже 21.04.2017г.И при чем твои личные проблемы ?
Делай все вовремя и наводи тень на плетень.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
21 апреля, 2017 о 12:53 IP автора: 95.135.184.110
 

Я вам робот чи що? Ви не помітили, що новини на сайті з’являються майже щоденно.
А до того, що б ці новини написати, потрібно ще купу всього перечитати. одним словом витрати часу просто колосальні на все.
Так склалися обставини, що цей матеріал не вийшов у свій час і запізнився на 1 тиждень .
питань немає. При нагоді відзнімемо нові фото і оперативно опублікуємо.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Ол
21 апреля, 2017 о 13:43 IP автора: 130.180.210.59
 

Сколько ездили всегда было полно мусора, кто там еще будет рассказывать. Даже если убрали, то, без сомнения, скоро насвинячит народ. Буду ехать через пару дней отсниму и скину Роме.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Роман не Воронов
24 апреля, 2017 о 10:52 IP автора: 130.180.208.43
 

А чому не має фотографій з дороги яка веде на Мелітопольську трасу,остаток дерев по всі дорозі розкидані,нікому не має діла до них,пообрізали і все залишили на своїх місцях

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
24 апреля, 2017 о 11:05 IP автора: 95.135.184.110
 

Наскільки мені відомо то гілки там збиралися. Але питань немає, сфотографуйте, надішліть нам фото і обов’язково опублікуємо.
Он сьогодні до нас читачі надіслали нові фото по сміттю на трасі. Трохи згодом опублікую.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Роман не Воронов
24 апреля, 2017 о 11:25 IP автора: 130.180.208.43
 

Спасибо!!!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 апреля, 2017 о 11:27 IP автора: 194.50.254.169
 

Фото с мусором на трассе Мелитополь -Одесса он опубликует а вот ветки это нельзя заругают.Как с первой публикацией о ветеринарном посте возле Шотовки при карантине.Убрал в течении получаса.Одних критикуем других восхваляем!

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Roman Voronov
24 апреля, 2017 о 11:57 IP автора: 95.135.184.110
 

Хто сказав, що не можна?
Питання в тому, щоб з’їздити туди. Я поки що не готовий молотити на велосипеді 10-20 км, щоб сфотографувати гілки вздовж узбіччя дороги.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 апреля, 2017 о 15:23 IP автора: 141.0.14.7
 

Химка. а ты кто кореспондент? Ты должен везде успевать. твоя работа.

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Аноним
24 апреля, 2017 о 15:29 IP автора: 141.0.14.7
 

А мусор гото фткать!