Інформація Іванівської селищної ради (Оновлено)

Інформація про території закріплені за установами, організаціями, підприємствами, що функціонують на території  селища

  1. Дитячий майданчик по вулиці Іванівській (біля будівлі районного центру зайнятості) закріплюється за – ясла – садками селища «Світлячок», «Лелеченя», обсяг робіт: фарбування споруд, лав для сидіння, побілка дерев, бордюр.
  2. Зона зелених насаджень по вулицях: Іванівська — Українська (трикутник) закріплюється за – управлінням Держпродспоживслужби в Іванівському районі, лікарнею ветеринарної медицини, обсяг робіт: побілка дерев, впорядкування  тротуару.
  3. Парк «Молодіжний», Алея воїнам – інтернаціоналістам, закріплюється за – управліннями, відділами районної державної адміністрації, районною радою,  обсяг робіт: побілка дерев, розчищення та побілка бордюр, впорядкування  Алеї, побілка паркану навколо будівлі районної ради, вигрібання сміття.
  4. Територія навколо навчальних закладів селища, а саме: Іванівської гімназії, Іванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, закріплюється за відповідними навчальними закладами, обсяг робіт: розчищення та побілка бордюр, дерев, впорядкування прилеглої території,  фарбування спортивних споруд та лав.
  5. Територія стадіону «Колос», закріплюється за Іванівським МУВГ, обсяг робіт: покіс трави, побілка дерев, бордюрів, впорядкування клумб на вході до стадіону.
  6. Територія навколо будівлі колишнього кінотеатру ім. Леніна, берег Центрального ставка від будівлі районного Будинку культури, закріплюється за працівниками районного Будинку культури, районної бібліотеки, обсяг робіт: побілка дерев, бордюрів, впорядкування території навколо кінотеатру ім. Леніна.
  7. Зона зелених насаджень навпроти будівлі райвійськкомату до території дитячого майданчику по вулиці Українська, закріплюється за Іванівським районним відділом кримінально – виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби, управлінням Державної казначейської служби України в Іванівському районі, Нижньосірогозько — Іванівським об’єднаним районним військовим комісаріатом, обсяг робіт: побілка дерев, бордюр, фарбування дитячого майданчику, металевої огорожі навпроти будівлі райвійськкомату, вигрібання сміття.
  8. Територія навколо учбового корпусу та майстерні Іванівського ПАЛ по вулицях: Таврійська – Українська, а також, поворот на вулицю Леніна (поросль кущів та дерев) закріплюється за працівниками та студентами Іванівського ПАЛ,  обсяг робіт: впорядкування території, побілка дерев та бордюр, фарбування воріт та пам’ятного знаку (трактор), прорідження та вирубка порослі дерев та кущів, що ведуть до вулиці Леніна.
  9. Територія від будівлі Ощадбанку до Центральної площі, закріплюється за працівниками Ощадбанку, екстреної медичної допомоги, ПАТ «Іванівський маслозавод», обсяг робіт: побілка дерев, бордюр, вигрібання сміття.
  10. Зона зелених насаджень навпроти АЗС «ТНК», узбіччя об’їзної дороги, закріплюється за Іванівським РЕЗ і ЕМ, обсяг робіт: побілка дерев в зоні зелених насаджень та на узбіччі об’їзної дороги, вигрібання сухої трави та сміття.
  11. В’їзд до селища Іванівка (стела Іванівський район, прилегла територія, трикутник на в’їзді, територія навколо автозупинки, дерева на узбіччі дороги, закріплюється за Іванівським районним судом, Іванівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду, територіальним управлінням юстиції у Херсонській області, Іванівською селищною радою, територіальним центром соціального обслуговування, централізованою бухгалтерією відділу освіти, культури, районним сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Іванівським «Райавтодором», обсяг робіт: фарбування стели, побілка бордюр і дерев, обрізка дерев.
  12. Стела «Зразковий порядок – мета Іванівців» та територія навколо закріплюється за комунальним підприємством «Добробут5», обсяг робіт: фарбування стели, вигрібання сміття, побілка дерев.
  13. Територія Центрального ринку, закріплюється за підприємцями селища, обсяг робіт: вигрібання сміття, обрізка дерев, побілка дерев, бордюрів, парканів.
  14. Територія Центрального ставка (Алея слави), закріплюється за районною організацією мисливців та рибалок, спілкою бджолярів, учасниками АТО, товариствами прикордонників та моряків, а також усіма небайдужими жителями селища, обсяг робіт: полив та побілка саджанців дерев, а також дерев здовж Алеї слави, вигрібання сміття.

   

  Початок акції 08 квітня 2017 року о 09.00 годині.

   

  Лише спільними зусиллями ми зможемо зробити  наше селище охайним та чистим. Зробімо його таким разом!

  З повагою

  Іванівська

Схожі матеріали

 

Коментарі: 4

Додати коментар »

 
 
 

тричи упомянули ім»я (прізвисько) «ленін» то може пам»ятник на місце скоро поставлять? невже не перейменували вулицю,кінотеатр вже давно не кінотеатр,і та в тому вигляді те ім» можна за ним і залишити.
і друге питання, хто виділяє кошти на благоустрій?

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Василь какая тебе разница откуда деньги на это все с тебя не требуют лишнего.Ты лучше спросил куда они раньше девались

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
Маргарита
 

Треба прибрати. Нам тут жити та ходити.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

2017,число безіменне,я можу тобі сказати куди дівались гроші заплачені підприємцями ринку як арендна плата за землю під торговою точкою,а це великі суми,повір,-на вивіз сміття,за що тепер хочуть підняти тариф,на зарплату робітникам КП на пемонт поривів води,- і ні копієчки на благоустрій території ринку ,о ні,траву пару раз тим літом косили,а все інше?ти ходив ринком коли йде сильний дощ? ну звичайно-це рідкість,чом турбуватись.а тепер про вчителів , вихователів і інших бюджетників,ти вкурсі що після останнього «підвищення» мінімальної зарплатні більшість з них перевели на 0,75% ставки, а то й на пів-ставки,то тепер вони мусять ще й купувати фарбу за ті подачки що їм залишили? а ще й в школу дай,і садочок,якщо там дітлахи вчаться.то що,нема різниці ?якщо мер привезе фарбу,ізвість,щітки,мітли- я за! вийдемо звичайно.але якщо за все платити самим- можеш заплатити за мене,якщо ти щедрий. якщо ні- я за мітинг на якому мер повинен відрапортувати що,де, за яку ціну в яких кількостях,і на яку суму(сума здається була озвучена) було придбано за останній рік,а ми маємо змогу подзвонити на фірму й спитати про ціну товару від фірми.щось мені підсказує що ціна там буде значно нижчою.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com