Іванівські каратисти здобули медалі на турнірі в Києві

1 квітня в місті Києві відбувся відкритий турнір по Кіокушин Карате «Київська весна — 2017». В турнірі приймали участь найкращі спортсмени з Київської, Дніпропетровської, Полтавської, Донецької і Херсонської областей.

У складі учасників від Херсонської області в турнірі прийняли участь вісім вихованців Іванівської секції Кіокушин Карате, під керівництвом Брагінця Ігоря Леонідовича.

Серед них Анастасьєв Андрій, Горбачов Герман, Мельник Кирил, Терьошин Дмитро, Пшапіровський Олександр, Побиванець Ауріка, Щербань, Софія і Ковальова Інна.

В результаті змагання іванівці вибороли 3 золотих медалі, 1 срібну та 3 бронзові.

Чемпіонами стали Анастасьєв Андрій, Побиванець Ауріка і Щербань Софія. Срібло виборола Ковальова Інна. Бронза у Мельника Кирила, Терьошина Дмитра і Пшапіровського Олександра.

Дуже добре себе показав Горбачов Герман, який вдало виступив на турнірі, але на жаль поступився чемпіону турніру в своїй категорії.

Не обійшлося і без особливих заслуг. Приз «За кращу техніку» турніру серед дівчат дісталася Побиванець Аурікі, а «За дух і волю до перемоги» Пшапіровському Олександру.

Результат турніру виправдав всі очікування. Не без допомоги Іванівських каратистів Херсонська область зайняла перше в місце в загальному заліку.

Велика вдячність тренеру Іванівської секції Кіокушин Карате Брагінцю Ігорю Леонідовичу, за пророблену роботу і відмінні результати.

Тепер і в Києві знають силу і міць Іванівських спортсменів…

Нагадаємо, що наступний турнір відбудеться 22 квітня 2017 року на рідній Іванівській землі, в Іванівці. Приходьте та підтримайте свою команду!

Схожі матеріали

 

Коментарі: 3

Додати коментар »

 
 
 

Молодцы! Нам есть кем гордиться!!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Молодцы ребята !!!

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 

Молодцы ребята !!! Тренер большой молодец !!Ценить надо таких людей , умеющих делать свою работу , вкладывая огромный труд и любовь.

0

Оцінити коментар Thumb up 0 Палец вниз 0

 
 
Залишити коментар
 
  (Не публікується)
 
 
 
 

 
 
Авторизация
*
*
Ввійти за допомогою: 
Регистрация
*
*
*
Захист від ботів
Ввійти за допомогою: 
Генерация пароля
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com